Spelprogram - Flickor Div 9 Norra höst grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bolidens FFI F 2011 Johanna Wihlborg 0706839940 Grön
Bureå IF F10/11-2 Stina Edwall 0702340260 Svart/Svart/svart
Clemensnäs IF F 11 Vit Madeléne Forsberg 0705182845 Blå/Blå/Blå
Drängsmark/Ostvik IF F11 Mikael Lindahl 0730221042 Blå/vit/blå/Vit
IFK Bjurfors F div 9 Marcus Nyström 0705698802 Gul, Svart, Gul
Morön BK 11 Therese Marklund 0702768116 Vit/Gröna/Vit
Morön BK 11 MB Regina Holmberg 0705726777 Vit/Gröna/Vit
Myckle IK F 11 Svart Maria Johansson 0703341176 Gul/Svart/gul
Stämningsgården IK F11 Elin Grenholm 0706331914 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-09 17:00 Morön BK 11 - Bolidens FFI F 2011 Logen
2019-08-11 14:00 Morön BK 11 MB - Drängsmark/Ostvik IF F11 Logen
2019-08-11 15:00 Stämningsgården IK F11 - IFK Bjurfors F div 9 Sjungande Dalens IP
2019-08-11 15:30 Myckle IK F 11 Svart - Clemensnäs IF F 11 Vit Björkvalla 2
2019-08-15 18:30 IFK Bjurfors F div 9 - Morön BK 11 MB Bjurfors IP 2
2019-08-18 14:00 Bureå IF F10/11-2 - Morön BK 11 Myggvalla 4
2019-08-19 17:30 Bolidens FFI F 2011 - Stämningsgården IK F11 Wesslauplanen
2019-08-21 18:00 Drängsmark/Ostvik IF F11 - Myckle IK F 11 Svart
2019-08-25 11:00 Morön BK 11 MB - Stämningsgården IK F11 Logen
2019-08-25 13:00 Bureå IF F10/11-2 - Bolidens FFI F 2011 Myggvalla 4
2019-08-25 15:00 Morön BK 11 - Clemensnäs IF F 11 Vit Logen
2019-08-25 15:30 Myckle IK F 11 Svart - IFK Bjurfors F div 9 Björkvalla 2
September
2019-09-01 Drängsmark/Ostvik IF F11 - Morön BK 11 Kamvallen IP
2019-09-01 10:00 Bolidens FFI F 2011 - Morön BK 11 MB Wesslauplanen
2019-09-01 13:00 Clemensnäs IF F 11 Vit - Bureå IF F10/11-2
2019-09-01 14:00 Stämningsgården IK F11 - Myckle IK F 11 Svart Sjungande Dalens IP
2019-09-08 12:00 Bureå IF F10/11-2 - Drängsmark/Ostvik IF F11 Myggvalla 4
2019-09-08 14:00 Clemensnäs IF F 11 Vit - Bolidens FFI F 2011
2019-09-08 15:00 Morön BK 11 - IFK Bjurfors F div 9 Logen
2019-09-08 15:30 Myckle IK F 11 Svart - Morön BK 11 MB Björkvalla 2
2019-09-15 10:00 Bolidens FFI F 2011 - Myckle IK F 11 Svart Wesslauplanen
2019-09-15 11:00 Drängsmark/Ostvik IF F11 - Clemensnäs IF F 11 Vit
2019-09-15 14:00 Stämningsgården IK F11 - Morön BK 11 Sjungande Dalens IP
2019-09-15 16:00 IFK Bjurfors F div 9 - Bureå IF F10/11-2