Spelprogram - Flickor Div 9 Norra höst grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergsbyns SK F11 Maria Degerman 0702084526 Röd/Röd
Bureå IF F 10/11 Maja Burström 0702191381 Svart/Svart/svart
Burträsk FF 11 Nina Persson 0702749555 Lila/Svart/Lila
Clemensnäs IF F 11 Blå Madeléne Forsberg 0705182845 Blå/Blå/Blå
Kågedalens AIF F 11 Erika Rönnholm 0702700793 Gul Herr, Svart Dam/Svart/gul Herr svart dam
Medle SK Joacim Ledin 0702327617 Blå/Vit/Blå/Blå
Myckle IK F 11 Gul Maria Johansson 0703341176 Gul/Svart/gul
Sunnanå SK F 11 Clas Starkenberg 0702208944 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-04 Clemensnäs IF F 11 Blå - Bergsbyns SK F11
2019-08-04 11:00 Sunnanå SK F 11 - Myckle IK F 11 Gul Sörvalla IP
2019-08-04 13:00 Burträsk FF 11 - Kågedalens AIF F 11 Tjärnbacka
2019-08-10 10:00 Burträsk FF 11 - Clemensnäs IF F 11 Blå Tjärnbacka
2019-08-11 14:00 Bureå IF F 10/11 - Sunnanå SK F 11 Myggvalla 4
2019-08-11 18:00 Bergsbyns SK F11 - Medle SK Bergsvallen
2019-08-11 18:00 Kågedalens AIF F 11 - Myckle IK F 11 Gul Sportfältet Kåge Söder
2019-08-14 18:30 Medle SK - Bureå IF F 10/11 Älvsbacka IP Ungdomsplan
2019-08-18 13:45 Sunnanå SK F 11 - Bergsbyns SK F11 Sörvalla IP
2019-08-18 18:00 Medle SK - Burträsk FF 11 Älvsbacka IP Ungdomsplan
2019-08-20 18:00 Clemensnäs IF F 11 Blå - Kågedalens AIF F 11
2019-08-22 18:00 Myckle IK F 11 Gul - Bureå IF F 10/11 Björkvalla 1
2019-08-24 11:00 Clemensnäs IF F 11 Blå - Medle SK Nyborg
2019-08-25 13:00 Burträsk FF 11 - Sunnanå SK F 11 Tjärnbacka
2019-08-25 18:00 Bergsbyns SK F11 - Myckle IK F 11 Gul Bergsvallen
2019-08-25 18:00 Kågedalens AIF F 11 - Bureå IF F 10/11 Sportfältet Kåge Söder
2019-08-27 18:00 Myckle IK F 11 Gul - Burträsk FF 11 Björkvalla 1
September
2019-09-01 11:00 Sunnanå SK F 11 - Clemensnäs IF F 11 Blå Sörvalla IP
2019-09-01 12:00 Bureå IF F 10/11 - Bergsbyns SK F11 Myggvalla 4
2019-09-01 17:00 Medle SK - Kågedalens AIF F 11 Älvsbacka IP Ungdomsplan
2019-09-08 13:00 Burträsk FF 11 - Bureå IF F 10/11 Tjärnbacka
2019-09-08 13:00 Clemensnäs IF F 11 Blå - Myckle IK F 11 Gul
2019-09-08 17:30 Medle SK - Sunnanå SK F 11 Älvsbacka IP Ungdomsplan
2019-09-08 17:30 Kågedalens AIF F 11 - Bergsbyns SK F11 Sportfältet Kåge Söder