Spelprogram - Flickor Div 5 Norra höst grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bureå IF F 06/07 Maritha Vesterlund 0703563202 Svart/Svart/svart
Byske FF F 07-08 Daniel Sandström 0705781014 Röd/Svart/Svart
Innervik SK/Medle SK Christoffer Wahlberg 0702629890 Röd/Vit/Röd/Röd
Kågedalens AIF F 07 Petra Seiger +46705398074 Gul/Svart/gul
Malå IF Per Olof Renling 0767988043 Grön.
Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 Ida Eriksson 0703915044 Blå/Vit/Blå/blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-04 16:00 Bureå IF F 06/07 - Innervik SK/Medle SK Myggvalla 2
2019-08-08 19:00 Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 - Kågedalens AIF F 07 Sjönära
2019-08-11 19:00 Kågedalens AIF F 07 - Bureå IF F 06/07 Kågedalens IP
2019-08-13 18:00 Innervik SK/Medle SK - Byske FF F 07-08 Bäckvalla
2019-08-17 10:30 Byske FF F 07-08 - Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 Nyvalla
2019-08-18 10:00 Byske FF F 07-08 - Malå IF Nyvalla
2019-08-18 14:00 Bureå IF F 06/07 - Malå IF Myggvalla 2
2019-08-21 18:00 Innervik SK/Medle SK - Kågedalens AIF F 07 Bäckvalla
2019-08-24 11:00 Malå IF - Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 Tjamstavallen
2019-08-25 11:00 Malå IF - Innervik SK/Medle SK Tjamstavallen
2019-08-25 18:30 Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 - Bureå IF F 06/07 Sjönära
2019-08-25 19:00 Kågedalens AIF F 07 - Byske FF F 07-08 Sportfältet Kåge Söder
September
2019-09-01 14:00 Bureå IF F 06/07 - Byske FF F 07-08 Myggvalla 2
2019-09-01 14:00 Innervik SK/Medle SK - Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 Bäckvalla
2019-09-01 15:00 Kågedalens AIF F 07 - Malå IF Kågedalens IP
2019-09-08 17:00 Malå IF - Kågedalens AIF F 07 Tjamstavallen
2019-09-08 18:00 Byske FF F 07-08 - Bureå IF F 06/07 Nyvalla
2019-09-08 18:00 Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 - Innervik SK/Medle SK Sjönära
2019-09-15 14:00 Byske FF F 07-08 - Kågedalens AIF F 07 Nyvalla
2019-09-15 14:00 Innervik SK/Medle SK - Malå IF Bäckvalla
2019-09-15 14:00 Bureå IF F 06/07 - Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 Myggvalla 2