Spelprogram - Flickor 10

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brunflo FK Lizette Flemström 0702228582 Gul/Svart/Svart
Frösö IF Svart Anna Nybond 0725434106 Rosa/svart/Svart/Svart
IFK Östersund Christer Bengtsson 0704384662 Röd/Vita/Vita
Krokom Dvärsätts IF Helena Folkesson 0738167638 Grön/Vit/Grön
Ope IF Camilla Elamari Vit/Blå/Vit
Orrvikens IK Ida Eriksson 0702596362 Blå/Vit randig/Blå
Svegs IK Jenny Karlsson 0702167212 Röd/Röd/Röd
Ås IF F09 Hanna Eklund 0702239596 Blå/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-15 18:30 Krokom Dvärsätts IF - IFK Östersund Krokomsviken
2019-05-19 10:30 Ope IF - Orrvikens IK Torvallens IP 7
2019-05-19 15:00 Brunflo FK - Ås IF F09 Åkreäng Konstgräs
2019-05-22 18:00 Orrvikens IK - Krokom Dvärsätts IF Nysve
2019-05-24 18:00 Frösö IF Svart - Ås IF F09 Länsförsäkringar AC 2
2019-05-25 10:00 IFK Östersund - Brunflo FK ÖP-hallen
2019-05-25 16:00 Svegs IK - Ope IF Svegs IP
2019-05-29 18:30 Krokom Dvärsätts IF - Ope IF Krokomsviken
2019-05-29 18:30 Brunflo FK - Orrvikens IK Åkreäng Konstgräs
2019-05-29 19:00 Frösö IF Svart - IFK Östersund Lövsta IP
Juni
2019-06-01 Ås IF F09 - Svegs IK Hovängen 3
2019-06-04 17:30 IFK Östersund - Ås IF F09 Tallvallen 1
2019-06-05 18:30 Orrvikens IK - Frösö IF Svart Nysve
2019-06-09 10:30 Ope IF - Brunflo FK Torvallens IP 7
2019-06-09 14:00 Svegs IK - Krokom Dvärsätts IF Svegs IP
2019-06-12 18:00 Ås IF F09 - Orrvikens IK Hovängen 3
2019-06-12 18:30 Brunflo FK - Krokom Dvärsätts IF Åkreäng Konstgräs
2019-06-12 19:00 Frösö IF Svart - Ope IF Lövsta IP
2019-06-16 12:45 IFK Östersund - Svegs IK Tallvallen 1
2019-06-16 15:30 Frösö IF Svart - Svegs IK Länsförsäkringar AC 2
2019-06-18 18:00 Ope IF - Ås IF F09 Torvallens IP 7
2019-06-19 17:30 Krokom Dvärsätts IF - Frösö IF Svart Krokomsviken
2019-06-20 18:00 Orrvikens IK - IFK Östersund Nysve
Augusti
2019-08-06 18:00 Ås IF F09 - Krokom Dvärsätts IF Hovängen 3
2019-08-11 10:00 Frösö IF Svart - Brunflo FK Länsförsäkringar AC 2
2019-08-11 10:00 IFK Östersund - Ope IF Tallvallen 1
2019-08-13 18:00 Ope IF - IFK Östersund Torvallens IP 7
2019-08-14 17:30 Krokom Dvärsätts IF - Ås IF F09 Krokomsviken
2019-08-17 11:00 Svegs IK - Orrvikens IK Svegs IP
2019-08-17 14:00 Svegs IK - Orrvikens IK Svegs IP
2019-08-19 18:30 Brunflo FK - Frösö IF Svart Åkreäng Konstgräs
2019-08-20 17:30 IFK Östersund - Orrvikens IK Tallvallen 1
2019-08-21 18:30 Frösö IF Svart - Krokom Dvärsätts IF Lövsta IP
2019-08-22 18:00 Ås IF F09 - Ope IF Hovängen 3
2019-08-24 16:00 Brunflo FK - Svegs IK Åkreäng Konstgräs
2019-08-28 Orrvikens IK - Ås IF F09 Nysve
2019-08-28 17:30 Krokom Dvärsätts IF - Brunflo FK Krokomsviken
2019-08-31 Ope IF - Frösö IF Svart Odensala Sportfält 7
2019-08-31 16:00 Svegs IK - IFK Östersund Svegs IP
September
2019-09-03 18:00 Ås IF F09 - IFK Östersund Hovängen 3
2019-09-04 18:30 Frösö IF Svart - Orrvikens IK Lövsta IP
2019-09-05 18:30 Brunflo FK - Ope IF Åkreäng Konstgräs
2019-09-07 11:00 Krokom Dvärsätts IF - Svegs IK Dammplan
2019-09-10 18:00 Ope IF - Krokom Dvärsätts IF Torvallens IP 7
2019-09-11 18:30 Orrvikens IK - Brunflo FK Nysve
2019-09-12 17:30 IFK Östersund - Frösö IF Svart Tallvallen 1
2019-09-15 14:30 Svegs IK - Ås IF F09 Svegs IP
2019-09-17 17:30 Ås IF F09 - Frösö IF Svart Hovängen 3
2019-09-19 18:30 Brunflo FK - IFK Östersund Åkreäng Konstgräs
2019-09-22 13:00 Krokom Dvärsätts IF - Orrvikens IK Krokomsviken
2019-09-22 14:00 Ope IF - Svegs IK Torvallens IP 7
2019-09-24 17:00 Ås IF F09 - Brunflo FK Hovängen 3
2019-09-25 18:00 Orrvikens IK - Ope IF Nysve
2019-09-28 10:00 IFK Östersund - Krokom Dvärsätts IF Tallvallen 1
2019-09-28 11:30 Svegs IK - Frösö IF Svart Svegs IP
2019-09-28 14:00 Svegs IK - Brunflo FK Svegs IP