Spelprogram - Pojkar 10

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergs IK David Andersson 0702667606 Grön/Vit/Vit/Vit
Brunflo FK Linus Ekqvist 0702025850 Gul/Svart/Svart
Frösö IF Rosa Mattias Lagerkvist 0702892611 0702892611 Rosa/svart/Svart/Svart
Frösö IF Vit Mattias Lagerkvist 0702892611 0702892611 Rosa/svart/Svart/Svart
Hede IK vemdalen Susanna Cedborger Jonasson 0702123877 Röd/Röd/Röd
Häggenås SK Lars Handler 0706789838 gul- svart randig/svart/svart
IFK Östersund City Johan Eriksson Röd/Vita/Vita
IFK Östersund Lugnvik Marcus Häggmark 0703131496 Röd/Vita/Vita
IFK Östersund Z Carola Eriksson Röd, Vita, Vita
KD 55 Pontus Åslund 0703161442 0703161442 Grön, Vit, Grön
Näldens IF Cecilia Häggblad 0702238395 Gul/Blå
Ope IF Real Blå Martin Sivertsson 0706279124 Vit/Blå/Vit
Ope IF Real Vit Martin Sivertsson 0706279124 Vit/Blå/Vit
Ope IF United Magnus Ekerlid Vit/Blå/Vit
Orrvikens IK Ida Eriksson 0702596362 Blå/Vit randig/Blå
Stuguns BK Roma Per-Magnus Jonsson 0702184681 gul/Svart/gul
Svegs IK Malin Eriksson 0730535186 Röd/Röd/Röd
Åre Slalomklubb Jessica Bakkan Winnhed 0730599060 Svart/Svart/Svart
Ås IF Fredrik Vestin 0733587176 Blå/Vit/Vit
Östersunds FK Carola Ulander 0706629840 Röd-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-19 11:00 Åre Slalomklubb - Brunflo FK Duvedshallen
2019-05-21 16:45 IFK Östersund Z - Östersunds FK ÖP-hallen
2019-05-22 18:45 Ope IF Real Blå - Häggenås SK Torvallens IP 9
2019-05-23 17:30 IFK Östersund City - Ås IF ÖP-hallen
2019-05-25 09:45 Frösö IF Rosa - IFK Östersund Z Länsförsäkringar AC 2
2019-05-25 10:30 Östersunds FK - Stuguns BK Roma Jämtkraft Arena B-plan
2019-05-25 13:00 Orrvikens IK - Åre Slalomklubb Nysve
2019-05-26 09:45 Frösö IF Rosa - Östersunds FK Länsförsäkringar AC 2
2019-05-26 10:00 KD 55 - Bergs IK Krokomsviken
2019-05-26 16:00 Häggenås SK - Åre Slalomklubb Tigervallen 2
2019-05-27 17:00 Ås IF - IFK Östersund Lugnvik Hovängen 3
2019-05-27 18:00 Näldens IF - Orrvikens IK Näskottvallen
2019-05-28 17:30 Ope IF United - IFK Östersund City Odensala Sportfält 7
2019-05-29 18:30 Häggenås SK - Ope IF Real Vit Tigervallen 2
2019-05-30 11:00 Hede IK vemdalen - Näldens IF Hede Camping
2019-05-30 14:00 IFK Östersund Lugnvik - Östersunds FK Lugnvik
2019-05-30 18:30 Orrvikens IK - Ope IF Real Blå Nysve
Juni
2019-06-01 09:00 Östersunds FK - Frösö IF Vit Jämtkraft Arena B-plan
2019-06-02 10:00 IFK Östersund Z - Frösö IF Vit Lövsta IP
2019-06-02 11:00 Svegs IK - Hede IK vemdalen Svegs IP
2019-06-02 11:00 Bergs IK - Frösö IF Rosa Galhammarudden IP
2019-06-02 13:00 Svegs IK - Ope IF Real Blå Svegs IP
2019-06-04 18:30 Brunflo FK - KD 55 Storviken
2019-06-06 11:00 Hede IK vemdalen - Ope IF Real Vit Odensala Sportfält 6
2019-06-06 12:30 Ope IF Real Vit - Orrvikens IK Odensala Sportfält 6
2019-06-06 14:00 Ope IF Real Blå - Hede IK vemdalen Odensala Sportfält 6
2019-06-06 15:00 IFK Östersund Lugnvik - Ope IF United Lugnvik
2019-06-06 15:00 IFK Östersund City - Häggenås SK Kyrkåsvallen
2019-06-08 09:45 Frösö IF Rosa - Brunflo FK Länsförsäkringar AC 2
2019-06-08 10:30 Östersunds FK - KD 55 Jämtkraft Arena B-plan
2019-06-08 11:00 Frösö IF Vit - Bergs IK Länsförsäkringar AC 2
2019-06-08 13:00 Ås IF - Stuguns BK Roma Hovängen 3
2019-06-08 14:00 Åre Slalomklubb - Ope IF United Duvedshallen
2019-06-09 11:00 Näldens IF - Svegs IK Näskottvallen
2019-06-09 12:00 Åre Slalomklubb - Östersunds FK Duvedshallen
2019-06-11 18:30 Orrvikens IK - IFK Östersund City Nysve
2019-06-12 18:30 Häggenås SK - IFK Östersund Lugnvik Tigervallen 2
2019-06-13 17:30 Ope IF United - Stuguns BK Roma Odensala Sportfält 7
2019-06-15 10:00 Brunflo FK - Frösö IF Vit Storviken
2019-06-15 11:00 Bergs IK - IFK Östersund Z Galhammarudden IP
2019-06-15 12:00 Hede IK vemdalen - IFK Östersund Lugnvik Hede Camping
2019-06-15 13:00 Ås IF - Åre Slalomklubb Hovängen 3
2019-06-16 10:00 Näldens IF - Östersunds FK Näskottvallen
2019-06-16 11:00 Svegs IK - IFK Östersund City Svegs IP
2019-06-17 17:00 Ope IF Real Vit - Ope IF United Odensala Sportfält 7
2019-06-17 18:30 KD 55 - Ås IF Krokomsviken
2019-06-18 17:30 Ope IF Real Blå - Näldens IF Bågskytteplan
2019-06-18 17:30 IFK Östersund Z - Brunflo FK Tallvallen 1
2019-06-19 18:30 Stuguns BK Roma - Häggenås SK Stuguns IP
2019-06-20 17:30 IFK Östersund Lugnvik - Orrvikens IK Lugnvik
2019-06-23 17:00 Ås IF - Frösö IF Rosa Hovängen 3
2019-06-24 18:00 Frösö IF Vit - Ås IF Länsförsäkringar AC 2
2019-06-25 17:30 Ope IF United - Frösö IF Rosa Odensala Sportfält 7
2019-06-25 18:30 Häggenås SK - KD 55 Tigervallen 2
2019-06-26 18:30 Näldens IF - Ope IF Real Vit Näskottvallen
2019-06-27 18:30 Orrvikens IK - Stuguns BK Roma Nysve
2019-06-27 18:30 Brunflo FK - Bergs IK Åkreäng Konstgräs
2019-06-29 11:00 IFK Östersund City - Näldens IF Kyrkåsvallen
2019-06-30 14:00 Stuguns BK Roma - Hede IK vemdalen Stuguns IP
Augusti
2019-08-08 18:30 Bergs IK - Hede IK vemdalen Skucku IP
2019-08-10 11:00 IFK Östersund Z - Svegs IK Lövsta IP
2019-08-10 13:30 IFK Östersund Lugnvik - Svegs IK Lugnvik
2019-08-11 15:00 Östersunds FK - Ope IF United Jämtkraft Arena B-plan
2019-08-12 18:45 KD 55 - Ope IF Real Vit Krokomsviken
2019-08-14 18:00 Frösö IF Vit - Näldens IF Warners
2019-08-14 19:15 Frösö IF Rosa - Ope IF Real Blå Warners
2019-08-15 18:30 Stuguns BK Roma - IFK Östersund Lugnvik Stuguns IP
2019-08-15 18:30 Brunflo FK - Orrvikens IK Åkreäng Konstgräs
2019-08-17 11:30 Åre Slalomklubb - IFK Östersund City Duvedshallen
2019-08-18 15:00 Häggenås SK - Hede IK vemdalen Tigervallen 2
2019-08-21 18:00 Näldens IF - IFK Östersund Z Näskottvallen
2019-08-21 18:30 Häggenås SK - Östersunds FK Tigervallen 2
2019-08-22 18:00 Hede IK vemdalen - Brunflo FK Vemvalla
2019-08-23 18:00 Näldens IF - Ope IF United Näskottvallen
2019-08-24 10:30 Östersunds FK - Orrvikens IK Jämtkraft Arena B-plan
2019-08-24 13:45 IFK Östersund Lugnvik - Åre Slalomklubb Lugnvik
2019-08-25 10:00 Ope IF United - KD 55 Odensala Sportfält 7
2019-08-25 10:30 Ope IF Real Blå - Bergs IK Bågskytteplan
2019-08-25 11:00 Åre Slalomklubb - Stuguns BK Roma Duvedshallen
2019-08-25 11:00 Svegs IK - Häggenås SK Svegs IP
2019-08-26 18:45 KD 55 - IFK Östersund Lugnvik Krokomsviken
2019-08-28 18:00 Frösö IF Rosa - IFK Östersund City Länsförsäkringar AC 2
2019-08-28 19:15 Frösö IF Vit - Ope IF Real Vit Länsförsäkringar AC 2
2019-08-29 18:30 IFK Östersund City - KD 55 Kyrkåsvallen
2019-08-30 17:30 Ås IF - Häggenås SK Hovängen 3
2019-08-31 09:00 Ope IF Real Blå - Ås IF Odensala Sportfält 1
2019-08-31 10:15 Ope IF Real Vit - Brunflo FK Odensala Sportfält 1
2019-08-31 10:45 Östersunds FK - Svegs IK Jämtkraft Arena B-plan
2019-08-31 11:30 Ope IF United - Ås IF Odensala Sportfält 7
2019-08-31 12:00 Åre Slalomklubb - IFK Östersund Z Duvedshallen
2019-08-31 12:45 Ope IF Real Vit - Frösö IF Rosa Odensala Sportfält 1
2019-08-31 13:00 Brunflo FK - Svegs IK Åkreäng Konstgräs
2019-08-31 14:00 Ope IF Real Blå - Frösö IF Vit Odensala Sportfält 1
2019-08-31 14:00 Ope IF United - Orrvikens IK Odensala Sportfält 7
September
2019-09-01 11:00 Svegs IK - Bergs IK Svegs IP
2019-09-01 14:00 Stuguns BK Roma - KD 55 Stuguns IP
2019-09-05 17:30 IFK Östersund Lugnvik - Frösö IF Rosa Lövsta IP
2019-09-05 18:00 IFK Östersund City - Frösö IF Vit Kyrkåsvallen
2019-09-05 18:00 Häggenås SK - Ope IF United Tigervallen 2
2019-09-05 18:00 Orrvikens IK - Ås IF Nysve
2019-09-07 10:00 IFK Östersund Z - Ope IF Real Blå Bågskytteplan
2019-09-07 11:00 Svegs IK - Ås IF Svegs IP
2019-09-07 11:30 Ope IF Real Vit - IFK Östersund Z Bågskytteplan
2019-09-07 12:00 KD 55 - Åre Slalomklubb Krokomsviken
2019-09-08 11:00 Bergs IK - Näldens IF Galhammarudden IP
2019-09-08 11:00 Hede IK vemdalen - Östersunds FK Vemvalla
2019-09-09 18:00 Näldens IF - Brunflo FK Näskottvallen
2019-09-10 17:30 Ope IF Real Vit - Östersunds FK Bågskytteplan
2019-09-11 17:30 Brunflo FK - Ope IF Real Blå Åkreäng Konstgräs
2019-09-12 18:00 Frösö IF Vit - IFK Östersund Lugnvik Lövsta IP
2019-09-12 18:00 Frösö IF Rosa - Stuguns BK Roma Lövsta IP
2019-09-14 10:00 IFK Östersund Z - IFK Östersund City Lövsta IP
2019-09-14 11:00 Ås IF - Hede IK vemdalen Hovängen 3
2019-09-14 12:30 KD 55 - Frösö IF Vit Krokomsviken
2019-09-15 11:00 Bergs IK - Ope IF Real Vit Galhammarudden IP
2019-09-15 11:00 Hede IK vemdalen - Ope IF United Hede Camping
2019-09-19 18:00 Orrvikens IK - Häggenås SK Nysve
2019-09-21 15:15 IFK Östersund Lugnvik - IFK Östersund Z Lugnvik
2019-09-22 11:00 Åre Slalomklubb - Frösö IF Rosa Duvedshallen
2019-09-22 11:00 IFK Östersund City - Bergs IK Tallvallen 1
2019-09-22 12:00 Ope IF Real Vit - Svegs IK Bågskytteplan
2019-09-22 13:00 (Inst.) IFK Östersund City - Hede IK vemdalen Kyrkåsvallen
2019-09-22 13:00 Frösö IF Vit - Åre Slalomklubb Duvedshallen
2019-09-22 14:00 Stuguns BK Roma - Frösö IF Vit Stuguns IP
2019-09-23 17:00 Ope IF Real Vit - Ope IF Real Blå Odensala Sportfält 7
2019-09-23 18:00 Ås IF - Näldens IF Hovängen 3
2019-09-25 18:00 Brunflo FK - IFK Östersund City Åkreäng Konstgräs
2019-09-26 13:30 Ope IF United - Svegs IK Odensala Sportfält 7
2019-09-28 09:00 Östersunds FK - Ope IF Real Blå Jämtkraft Arena B-plan
2019-09-28 10:00 IFK Östersund Z - Stuguns BK Roma Lövsta IP
2019-09-28 11:00 Bergs IK - IFK Östersund Lugnvik Galhammarudden IP
2019-09-29 10:30 Frösö IF Rosa - KD 55 Länsförsäkringar AC 2
Oktober
2019-10-03 17:30 IFK Östersund Lugnvik - Brunflo FK Lugnvik
2019-10-03 18:00 Hede IK vemdalen - Orrvikens IK Vemvalla
2019-10-06 14:00 Stuguns BK Roma - Bergs IK Stuguns IP