Spelprogram - Pojkar Div 9 Södra S-drag C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF P8 SI svart Håkan Grahn Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P8 SI vit Håkan Grahn Svart/Svart/Svart
HTF P-11 Emma Sandström Svart/Svart/Svart
Mariehem SK (P11) Grön1 Jessica Månsson 0705454505 Grön/Svart/Grön
Mariehem SK (P11) Grön2 Jessica Månsson 0705454505 Grön/Svart/Grön
Röbäcks IF P11 Blå Andreas Norén 0705398221 Röd/Blå/Blå/Röd
Röbäcks IF P11 Röd Andreas Norén 0705398221 Röd/Blå/Blå/Röd
Spöland Vännäs IF P11 Gul Richard Edelhausen Gul/Svart/Svart
Spöland Vännäs IF P11 Svart Richard Edelhausen Gul/Svart/Svart
Stöcke IF PF-12 lag 1 Jesper Larsson Blå/Blå/Blå
Stöcke IF PF-12 lag 2 Jesper Larsson Blå/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 Erik Sjöberg 0730405020 Blå/Vit/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 Erik Sjöberg 0730405020 Blå/Vit/Blå/Blå
Vindelns IF 1 Roddy Abarzua Toldo 0705081491 Gul/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-25 10:00 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 - Gimonäs Umeå IF P8 SI svart Tegstunets IP
2019-05-25 10:00 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 - Gimonäs Umeå IF P8 SI vit Tegstunets IP
2019-05-25 11:00 Gimonäs Umeå IF P8 SI svart - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 Tegstunets IP
2019-05-25 11:00 Gimonäs Umeå IF P8 SI vit - Vindelns IF 1 Tegstunets IP
2019-05-25 12:00 Vindelns IF 1 - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 Tegstunets IP
2019-05-25 13:15 Stöcke IF PF-12 lag 1 - Spöland Vännäs IF P11 Svart Vännäs IP
2019-05-25 13:15 Stöcke IF PF-12 lag 2 - Spöland Vännäs IF P11 Gul Vännäs IP
2019-05-25 14:15 Spöland Vännäs IF P11 Gul - Stöcke IF PF-12 lag 1 Vännäs IP
2019-05-25 14:15 Spöland Vännäs IF P11 Svart - Stöcke IF PF-12 lag 2 Vännäs IP
2019-05-26 Röbäcks IF P11 Blå - Mariehem SK (P11) Grön2 Röbäcks Arena
2019-05-26 HTF P-11 - Röbäcks IF P11 Blå Röbäcks Arena
2019-05-26 Mariehem SK (P11) Grön2 - Röbäcks IF P11 Röd Röbäcks Arena
2019-05-26 Mariehem SK (P11) Grön1 - HTF P-11 Röbäcks Arena
2019-05-26 11:15 Röbäcks IF P11 Röd - Mariehem SK (P11) Grön1 Röbäcks Arena
Juni
2019-06-02 09:15 Gimonäs Umeå IF P8 SI svart - Spöland Vännäs IF P11 Gul Sjöfrun
2019-06-02 09:15 Gimonäs Umeå IF P8 SI vit - Spöland Vännäs IF P11 Svart Sjöfrun
2019-06-02 10:15 HTF P-11 - Gimonäs Umeå IF P8 SI svart Sjöfrun
2019-06-02 10:15 Spöland Vännäs IF P11 Gul - Gimonäs Umeå IF P8 SI vit Sjöfrun
2019-06-02 11:15 Spöland Vännäs IF P11 Svart - HTF P-11 Sjöfrun
2019-06-02 14:00 Stöcke IF PF-12 lag 2 - Röbäcks IF P11 Röd Stöckesbua IP
2019-06-02 14:00 Vindelns IF 1 - Stöcke IF PF-12 lag 1 Stöckesbua IP
2019-06-02 14:45 Mariehem SK (P11) Grön2 - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 MSK Arena
2019-06-02 14:45 Mariehem SK (P11) Grön1 - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 MSK Arena Mitten
2019-06-02 15:00 Röbäcks IF P11 Blå - Stöcke IF PF-12 lag 2
2019-06-02 15:00 Röbäcks IF P11 Röd - Vindelns IF 1 Stöckesbua IP
2019-06-02 16:00 Stöcke IF PF-12 lag 1 - Röbäcks IF P11 Blå Stöckesbua IP
2019-06-02 16:15 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 - Mariehem SK (P11) Grön1 MSK Arena
2019-06-02 16:15 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 - Mariehem SK (P11) Grön2 MSK Arena Mitten
2019-06-09 Mariehem SK (P11) Grön1 - Vindelns IF 1 Vännäs IP
2019-06-09 09:15 Vindelns IF 1 - Spöland Vännäs IF P11 Gul Vännäs IP
2019-06-09 09:15 Mariehem SK (P11) Grön2 - Spöland Vännäs IF P11 Svart Vännäs IP
2019-06-09 10:15 Spöland Vännäs IF P11 Svart - Mariehem SK (P11) Grön1 Vännäs IP
2019-06-09 10:15 Spöland Vännäs IF P11 Gul - Mariehem SK (P11) Grön2 Vännäs IP
2019-06-09 13:00 Stöcke IF PF-12 lag 2 - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 Stöckesbua IP
2019-06-09 13:00 Stöcke IF PF-12 lag 1 - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 Stöckesbua IP
2019-06-09 14:00 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 - HTF P-11 Stöckesbua IP
2019-06-09 14:00 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 - Stöcke IF PF-12 lag 1 Stöckesbua IP
2019-06-09 15:00 HTF P-11 - Stöcke IF PF-12 lag 2 Stöckesbua IP
2019-06-16 11:15 Röbäcks IF P11 Röd - Gimonäs Umeå IF P8 SI vit Röbäcks Arena
2019-06-16 11:15 Röbäcks IF P11 Blå - Gimonäs Umeå IF P8 SI svart
2019-06-16 12:15 Gimonäs Umeå IF P8 SI svart - Röbäcks IF P11 Röd
2019-06-16 12:15 Gimonäs Umeå IF P8 SI vit - Röbäcks IF P11 Blå Röbäcks Arena
2019-06-29 10:30 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 - Spöland Vännäs IF P11 Svart Tegstunets IP
2019-06-29 10:30 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 - Spöland Vännäs IF P11 Gul Tegstunets IP
2019-06-29 11:15 Spöland Vännäs IF P11 Gul - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 Tegstunets IP
2019-06-29 11:15 Spöland Vännäs IF P11 Svart - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 Tegstunets IP
2019-06-30 10:30 HTF P-11 - Mariehem SK (P11) Grön2 Hissjö IP
2019-06-30 10:30 Gimonäs Umeå IF P8 SI svart - Mariehem SK (P11) Grön1 Klacken IP
2019-06-30 11:00 Stöcke IF PF-12 lag 1 - Röbäcks IF P11 Röd FC Vindeln
2019-06-30 11:00 Stöcke IF PF-12 lag 2 - Röbäcks IF P11 Blå FC Vindeln
2019-06-30 11:30 Mariehem SK (P11) Grön2 - Gimonäs Umeå IF P8 SI svart
2019-06-30 11:30 Mariehem SK (P11) Grön1 - Gimonäs Umeå IF P8 SI vit
2019-06-30 12:30 Gimonäs Umeå IF P8 SI vit - HTF P-11 Klacken IP
2019-06-30 12:30 Röbäcks IF P11 Röd - Stöcke IF PF-12 lag 2 FC Vindeln
2019-06-30 12:30 Röbäcks IF P11 Blå - Vindelns IF 1 FC Vindeln
2019-06-30 13:30 Vindelns IF 1 - Stöcke IF PF-12 lag 1 FC Vindeln