Spelprogram - Pojkar Div 9 Södra S-drag B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersmarks IK p11 Peter Forsgren 0702047909 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P8 SÅ Elisabeth Eriksson 0733261207 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart Fredric Genberg 0730922482 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit Fredric Genberg 0730922482 Svart/Svart/Svart
IFK Umeå Charlotte Lewis 0727171310 Vit/Blå/Vit
Robertsfors IK MIX-11A Martin Lycksell 0703650880 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Robertsfors IK MIX-11B Martin Lycksell 0703650880 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 Nina Spolander 0702977410 Blå/Vit/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 Nina Spolander 0702977410 Blå/Vit/Blå/Blå
Umedalens IF P11 Gul Anders Sjödin 0702000113 Svart/Svart/Gul
Umedalens IF P11 Svart Anders Sjödin 0702000113 Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-26 (Inst.) Robertsfors IK MIX-11B - Ersmarks IK p11 Sjöfrun
2019-05-26 10:00 Umedalens IF P11 Svart - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 Umedalens IP Norr
2019-05-26 10:00 Gimonäs Umeå IF P8 SÅ - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 Umedalens IP Söder
2019-05-26 11:00 Umedalens IF P11 Gul - IFK Umeå Umedalens IP Norr
2019-05-26 11:00 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 - Gimonäs Umeå IF P8 SÅ Umedalens IP Söder
2019-05-26 12:00 IFK Umeå - Umedalens IF P11 Svart Umedalens IP Norr
2019-05-26 12:00 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 - Umedalens IF P11 Gul Umedalens IP Söder
2019-05-26 12:45 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart - Robertsfors IK MIX-11B Sjöfrun
2019-05-26 12:45 Ersmarks IK p11 - Robertsfors IK MIX-11A Sjöfrun
2019-05-26 13:45 Robertsfors IK MIX-11A - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit Sjöfrun
2019-05-26 13:45 Ersmarks IK p11 - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart Sjöfrun
2019-05-26 14:45 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit - Robertsfors IK MIX-11B Sjöfrun
Juni
2019-06-02 (Inst.) Robertsfors IK MIX-11A - IFK Umeå Vildmannavallen IP
2019-06-02 Robertsfors IK MIX-11B - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 Vildmannavallen IP
2019-06-02 09:00 IFK Umeå - Robertsfors IK MIX-11B Vildmannavallen IP
2019-06-02 09:00 Robertsfors IK MIX-11A - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 Vildmannavallen IP
2019-06-02 10:00 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 - Robertsfors IK MIX-11A Vildmannavallen IP
2019-06-02 11:00 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit - Umedalens IF P11 Gul Ersmarks IP
2019-06-02 11:00 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart - Gimonäs Umeå IF P8 SÅ Ersmarks IP
2019-06-02 11:00 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 - IFK Umeå Vildmannavallen IP
2019-06-02 11:50 Ersmarks IK p11 - Umedalens IF P11 Svart Ersmarks IP
2019-06-02 11:50 Gimonäs Umeå IF P8 SÅ - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit Ersmarks IP
2019-06-02 12:40 Umedalens IF P11 Gul - Ersmarks IK p11 Ersmarks IP
2019-06-02 12:40 Umedalens IF P11 Svart - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart Ersmarks IP
2019-06-08 09:30 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit Tegstunets IP
2019-06-08 09:30 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart Tegstunets IP
2019-06-08 09:30 IFK Umeå - Ersmarks IK p11 Tegstunets IP
2019-06-08 10:30 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 Tegstunets IP
2019-06-08 10:30 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit - IFK Umeå Tegstunets IP
2019-06-08 10:30 Ersmarks IK p11 - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 Tegstunets IP
2019-06-09 (Inst.) Robertsfors IK MIX-11B - Umedalens IF P11 Gul Lilla Wembley
2019-06-09 Gimonäs Umeå IF P8 SÅ - Robertsfors IK MIX-11B Stantorsvallen
2019-06-09 12:00 Robertsfors IK MIX-11A - Umedalens IF P11 Svart Stantorsvallen
2019-06-09 13:00 Umedalens IF P11 Gul - Robertsfors IK MIX-11A Stantorsvallen
2019-06-09 13:00 Robertsfors IK MIX-11B - Umedalens IF P11 Svart Stantorsvallen
2019-06-09 14:00 Umedalens IF P11 Gul - Gimonäs Umeå IF P8 SÅ Stantorsvallen
2019-06-23 09:30 Robertsfors IK MIX-11B - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit Lilla Wembley
2019-06-23 09:30 Robertsfors IK MIX-11A - Ersmarks IK p11 Stantorsvallen
2019-06-23 10:30 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit - Robertsfors IK MIX-11A Stantorsvallen
2019-06-23 10:30 Ersmarks IK p11 - Robertsfors IK MIX-11B Lilla Wembley
2019-06-30 (Inst.) Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart - Robertsfors IK MIX-11A
2019-06-30 (Inst.) Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit - Ersmarks IK p11
2019-06-30 (Inst.) Ersmarks IK p11 - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart
2019-06-30 10:30 Gimonäs Umeå IF P8 SÅ - Umedalens IF P11 Svart Sjöfrun
2019-06-30 10:45 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 - Umedalens IF P11 Gul Sjöfrun
2019-06-30 11:45 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 - IFK Umeå Sjöfrun
2019-06-30 11:45 Umedalens IF P11 Gul - Gimonäs Umeå IF P8 SÅ Sjöfrun
2019-06-30 12:45 IFK Umeå - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 Sjöfrun
2019-06-30 12:45 Umedalens IF P11 Svart - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 Sjöfrun