Spelprogram - Pojkar Div 9 Södra S-drag A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersboda SK P11 Röd Ibrahim Alturk 0701912058 0701912058 röd/svart/röd
Ersboda SK P11 Vit Ibrahim Alturk 0701912058 0701912058 röd/svart/röd
Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd Göran Carlsson Svart/Svart/Svart
Hörnefors IF P 11 Emma Thysell 0702185823 Röd/Röd/Röd
Mariehem SK (P11) Vit Jon Isaksson 0702165860 Grön/Svart/Grön
Obbola IK P11/12 David Lundberg 0706362922 Grön/Svart/Svart
Sandviks IK P11 Gul Malin Sjödin 0705178503 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandviks IK P11 Svart Malin Sjödin 0705178503 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK P11 Röd David Persson 0702050580 Röd/Röd/Röd
Sandåkerns SK P11 Vit David Persson 0702050580 Röd/Röd/Röd
Sävar IK P11 Röd Malin Bjuhr 0706140416 Röd/Röd/Röd
Sävar IK P11 Vit Malin Bjuhr 0706140416 Vit/Röd/Röd
Sörfors IF P11 Anders Abrahamsson 0703726009 Blå/Blå/blå
Täfteå IK P11 Röd Andreas Andersson 0722387134 Röd/Vit/röd
Täfteå IK P11 Vit Andreas Andersson 0722387134 Röd/Vit/röd
Umedalens IF P11 Vit Anders Sjödin 0702000113 Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-25 08:30 Mariehem SK (P11) Vit - Sörfors IF P11 MSK Arena
2019-05-25 08:30 Sandåkerns SK P11 Röd - Umedalens IF P11 Vit MSK Arena
2019-05-25 09:20 Sörfors IF P11 - Sandåkerns SK P11 Röd MSK Arena
2019-05-25 09:20 Umedalens IF P11 Vit - Sandåkerns SK P11 Vit MSK Arena
2019-05-25 10:00 Hörnefors IF P 11 - Ersboda SK P11 Vit Nordahlsvallen
2019-05-25 10:00 Täfteå IK P11 Röd - Ersboda SK P11 Röd Nordahlsvallen
2019-05-25 10:10 Sandåkerns SK P11 Vit - Mariehem SK (P11) Vit MSK Arena
2019-05-25 11:00 Ersboda SK P11 Vit - Täfteå IK P11 Röd Nordahlsvallen
2019-05-25 11:00 Ersboda SK P11 Röd - Täfteå IK P11 Vit Nordahlsvallen
2019-05-25 12:00 Täfteå IK P11 Vit - Hörnefors IF P 11 Nordahlsvallen
2019-05-26 13:00 Obbola IK P11/12 - Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd PåÄngen
2019-05-26 13:00 Sävar IK P11 Vit - Sandviks IK P11 Gul PåÄngen
2019-05-26 14:00 Sandviks IK P11 Svart - Sävar IK P11 Vit PåÄngen
2019-05-26 14:00 Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd - Sävar IK P11 Röd PåÄngen
2019-05-26 15:00 Sävar IK P11 Röd - Sandviks IK P11 Svart PåÄngen
2019-05-26 15:00 Sandviks IK P11 Gul - Obbola IK P11/12 PåÄngen
Juni
2019-06-02 Mariehem SK (P11) Vit - Sandåkerns SK P11 Röd Älvdungen IP
2019-06-02 Sandåkerns SK P11 Röd - Sörfors IF P11 Älvdungen IP
2019-06-02 Sandåkerns SK P11 Vit - Umedalens IF P11 Vit Älvdungen IP
2019-06-02 10:00 Ersboda SK P11 Vit - Sävar IK P11 Röd Ersängsvallen
2019-06-02 10:00 Ersboda SK P11 Röd - Sävar IK P11 Vit Ersängsvallen
2019-06-02 10:00 Sandviks IK P11 Svart - Hörnefors IF P 11 Täfteborg
2019-06-02 10:00 Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd - Täfteå IK P11 Vit Täfteborg
2019-06-02 10:00 Umedalens IF P11 Vit - Mariehem SK (P11) Vit Älvdungen IP
2019-06-02 10:45 Täfteå IK P11 Vit - Sandviks IK P11 Svart Täfteborg
2019-06-02 10:45 Sandviks IK P11 Gul - Täfteå IK P11 Röd Täfteborg
2019-06-02 11:00 Sävar IK P11 Röd - Obbola IK P11/12 Ersängsvallen
2019-06-02 11:00 Sävar IK P11 Vit - Ersboda SK P11 Vit Ersängsvallen
2019-06-02 11:45 Hörnefors IF P 11 - Sandviks IK P11 Gul Täfteborg
2019-06-02 11:45 Täfteå IK P11 Röd - Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd Täfteborg
2019-06-02 12:00 Obbola IK P11/12 - Ersboda SK P11 Röd Ersängsvallen
2019-06-02 12:00 Sörfors IF P11 - Sandåkerns SK P11 Vit Älvdungen IP
2019-06-08 10:00 Umedalens IF P11 Vit - Sävar IK P11 Vit Umedalens IP Norr
2019-06-08 10:00 Sörfors IF P11 - Sävar IK P11 Röd Umedalens IP Söder
2019-06-08 11:00 Sävar IK P11 Vit - Obbola IK P11/12 Umedalens IP Norr
2019-06-08 11:00 Sävar IK P11 Röd - Umedalens IF P11 Vit Umedalens IP Söder
2019-06-08 12:00 Obbola IK P11/12 - Sörfors IF P11 Umedalens IP Norr
2019-06-09 09:45 Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd - Sandviks IK P11 Gul Sjöfrun
2019-06-09 09:45 Ersboda SK P11 Röd - Sandviks IK P11 Svart Sjöfrun
2019-06-09 10:15 Sandåkerns SK P11 Röd - Täfteå IK P11 Röd Grubbevallen
2019-06-09 10:15 Hörnefors IF P 11 - Sandåkerns SK P11 Vit Grubbevallen
2019-06-09 10:45 Sandviks IK P11 Svart - Ersboda SK P11 Vit Sjöfrun
2019-06-09 10:45 Sandviks IK P11 Gul - Ersboda SK P11 Röd Sjöfrun
2019-06-09 11:00 Sandåkerns SK P11 Vit - Täfteå IK P11 Vit Grubbevallen
2019-06-09 11:00 Mariehem SK (P11) Vit - Hörnefors IF P 11 Grubbevallen
2019-06-09 11:45 Ersboda SK P11 Vit - Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd Sjöfrun
2019-06-09 12:00 Täfteå IK P11 Röd - Mariehem SK (P11) Vit Grubbevallen
2019-06-09 12:00 Täfteå IK P11 Vit - Sandåkerns SK P11 Röd Grubbevallen
2019-06-23 12:45 Sandviks IK P11 Svart - Sörfors IF P11 Storsjö Arena
2019-06-23 12:45 Sandviks IK P11 Gul - Umedalens IF P11 Vit Storsjö Arena
2019-06-23 13:30 Sävar IK P11 Röd - Täfteå IK P11 Vit Skogsvallen
2019-06-23 13:30 Sävar IK P11 Vit - Hörnefors IF P 11 Skogsvallen
2019-06-23 13:45 Sörfors IF P11 - Sandviks IK P11 Gul Storsjö Arena
2019-06-23 13:45 Umedalens IF P11 Vit - Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd Storsjö Arena
2019-06-23 14:30 Obbola IK P11/12 - Täfteå IK P11 Röd Skogsvallen
2019-06-23 14:30 Hörnefors IF P 11 - Sävar IK P11 Röd Skogsvallen
2019-06-30 10:15 Sandåkerns SK P11 Vit - Ersboda SK P11 Vit Grubbevallen
2019-06-30 10:15 Sandåkerns SK P11 Röd - Ersboda SK P11 Röd Grubbevallen
2019-06-30 11:00 Ersboda SK P11 Vit - Mariehem SK (P11) Vit Grubbevallen
2019-06-30 11:00 Ersboda SK P11 Röd - Sandåkerns SK P11 Vit Grubbevallen
2019-06-30 12:00 Mariehem SK (P11) Vit - Sandåkerns SK P11 Röd Grubbevallen
2019-06-30 14:45 Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd - Sandviks IK P11 Svart Storsjö Arena
2019-06-30 15:30 Täfteå IK P11 Vit - Obbola IK P11/12 Skogsvallen
2019-06-30 15:30 Täfteå IK P11 Röd - Sävar IK P11 Vit Skogsvallen