Spelprogram - Pojkar Div 8 Södra S-drag B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård Jukka Linna 0736564361 Svart/Svart/Svart
Hörnefors IF P10 Thomas Pettersson 0730317888 Röd/Röd/Röd
IFK Umeå blå Ulrika Arvidsson 0708794673 Vit/Blå/Vit
IFK Umeå vit Ulrika Arvidsson 0708794673 Vit/Blå/Vit
Mariehem SK (P10) Grön Eva Alenius 0706315172 Grön/Svart/Grön
Sandåkerns SK P10 Röd Maria Höglund 0701800604 Röd/Röd/Röd
Sandåkerns SK P10 Vit Maria Höglund 0701800604 Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF P10 Gul Anton Jonsson 0702627768 Gul/Svart/Svart
Spöland Vännäs IF P10 Svart Anton Jonsson 0702627768 Gul/Svart/Svart
Stöcke IF P 10/11 Niklas Björkman 0728628184 Blå/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 Joakim Finnberg 0705495412 Blå/Vit/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 Joakim Finnberg 0705495412 Blå/Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-18 09:00 IFK Umeå blå - Sandåkerns SK P10 Röd Vildmannavallen IP
2019-05-18 09:00 IFK Umeå vit - Hörnefors IF P10 Vildmannavallen IP
2019-05-18 10:00 Sandåkerns SK P10 Röd - Mariehem SK (P10) Grön Vildmannavallen IP
2019-05-18 10:00 Sandåkerns SK P10 Vit - IFK Umeå vit Vildmannavallen IP
2019-05-18 11:00 Mariehem SK (P10) Grön - Sandåkerns SK P10 Vit Vildmannavallen IP
2019-05-18 11:00 Hörnefors IF P10 - IFK Umeå blå Vildmannavallen IP
2019-05-19 Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård - Spöland Vännäs IF P10 Gul Tegstunets IP
2019-05-19 16:30 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 - Spöland Vännäs IF P10 Svart Tegstunets IP
2019-05-19 16:30 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 - Stöcke IF P 10/11 Tegstunets IP
2019-05-19 17:20 Stöcke IF P 10/11 - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 Tegstunets IP
2019-05-19 17:20 Spöland Vännäs IF P10 Svart - Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård Tegstunets IP
2019-05-19 17:20 Spöland Vännäs IF P10 Gul - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 Tegstunets IP
Juni
2019-06-02 09:30 Hörnefors IF P10 - Spöland Vännäs IF P10 Svart Nordahlsvallen
2019-06-02 09:30 Sandåkerns SK P10 Vit - Spöland Vännäs IF P10 Gul Nordahlsvallen
2019-06-02 10:30 Spöland Vännäs IF P10 Svart - Sandåkerns SK P10 Röd Nordahlsvallen
2019-06-02 10:30 Stöcke IF P 10/11 - Sandåkerns SK P10 Vit Nordahlsvallen
2019-06-02 11:30 Sandåkerns SK P10 Röd - Stöcke IF P 10/11 Nordahlsvallen
2019-06-02 11:30 Spöland Vännäs IF P10 Gul - Hörnefors IF P10 Nordahlsvallen
2019-06-02 15:15 Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård - IFK Umeå blå Sjöfrun
2019-06-02 15:15 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 - IFK Umeå vit Sjöfrun
2019-06-02 16:15 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 - Mariehem SK (P10) Grön Sjöfrun
2019-06-02 16:15 IFK Umeå vit - Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård Sjöfrun
2019-06-02 17:15 IFK Umeå blå - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 Sjöfrun
2019-06-02 17:15 Mariehem SK (P10) Grön - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 Sjöfrun
2019-06-15 12:00 Stöcke IF P 10/11 - Mariehem SK (P10) Grön Vännäsby IP
2019-06-15 12:00 Spöland Vännäs IF P10 Gul - IFK Umeå blå Vännäsby IP
2019-06-15 13:00 Spöland Vännäs IF P10 Svart - IFK Umeå vit Vännäsby IP
2019-06-15 13:00 IFK Umeå blå - Stöcke IF P 10/11 Vännäsby IP
2019-06-15 14:00 Mariehem SK (P10) Grön - Spöland Vännäs IF P10 Svart Vännäsby IP
2019-06-15 14:00 IFK Umeå vit - Spöland Vännäs IF P10 Gul Vännäsby IP
2019-06-16 10:00 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 - Sandåkerns SK P10 Röd Grubbevallen
2019-06-16 10:00 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 - Hörnefors IF P10 Grubbevallen
2019-06-16 11:00 Sandåkerns SK P10 Röd - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 Grubbevallen
2019-06-16 11:00 Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård - Sandåkerns SK P10 Vit Grubbevallen
2019-06-16 12:00 Sandåkerns SK P10 Vit - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 Grubbevallen
2019-06-16 12:00 Hörnefors IF P10 - Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård Grubbevallen
2019-06-30 09:00 Sandåkerns SK P10 Röd - IFK Umeå vit MSK Arena Mitten
2019-06-30 09:00 Sandåkerns SK P10 Vit - Hörnefors IF P10 MSK Arena Softballplanen
2019-06-30 09:30 Spöland Vännäs IF P10 Gul - Stöcke IF P 10/11 Stöckesbua IP
2019-06-30 09:30 Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 Stöckesbua IP
2019-06-30 10:00 Mariehem SK (P10) Grön - IFK Umeå blå MSK Arena Softballplanen
2019-06-30 10:00 Hörnefors IF P10 - Sandåkerns SK P10 Röd MSK Arena Mitten
2019-06-30 10:30 Stöcke IF P 10/11 - Spöland Vännäs IF P10 Svart Stöckesbua IP
2019-06-30 10:30 Spöland Vännäs IF P10 Svart - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 Stöckesbua IP
2019-06-30 11:00 IFK Umeå vit - Mariehem SK (P10) Grön MSK Arena Softballplanen
2019-06-30 11:00 IFK Umeå blå - Sandåkerns SK P10 Vit MSK Arena Mitten
2019-06-30 11:30 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 - Spöland Vännäs IF P10 Gul Stöckesbua IP
2019-06-30 11:30 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 - Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård Stöckesbua IP