Spelprogram - Pojkar Div 8 Södra grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersmarks IK P10 Röd Mari Viklund 0706949747 Röd/Svart/Svart/Svart
Ersmarks IK P10 Svart Mari Viklund 0706949747 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ Pia Brinkfeldt 0735624375 Svart/Svart/Svart
Obbola IK P09/10 John-David Sagebo 0706155517 Grön/Svart/Svart
Röbäcks IF P10 Teres Nilsson 0706666698 Röd/Blå/Blå/Röd
Sandviks IK P10 Svart Thomas Vänman Svart/Gul/Svart/Svart
Sandviks IK p10 vit Thomas Vänman Svart/Gul/Svart/Svart
Umedalens IF P10 Gul Patrik Öström 0705378955 Svart/Svart/Svart
Umedalens IF P10 Svart Patrik Öström 0705378955 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-18 10:00 Ersmarks IK P10 Svart - Sandviks IK P10 Svart Ersmarks IP
2019-05-18 10:00 Umedalens IF P10 Gul - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ Umedalens IP Söder
2019-05-19 Obbola IK P09/10 - Röbäcks IF P10
2019-05-19 09:15 Sandviks IK p10 vit - Umedalens IF P10 Svart Storsjö Arena
2019-05-25 10:30 Umedalens IF P10 Svart - Ersmarks IK P10 Röd Umedalens IP Söder
2019-05-26 10:00 Röbäcks IF P10 - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ Röbäcks Arena
2019-05-26 12:15 Sandviks IK P10 Svart - Ersmarks IK P10 Röd Storsjö Arena
2019-05-26 12:15 Sandviks IK p10 vit - Obbola IK P09/10 Storsjö Arena
2019-05-26 13:00 Umedalens IF P10 Svart - Ersmarks IK P10 Svart Umedalens IP Norr
Juni
2019-06-01 14:15 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ - Sandviks IK p10 vit Carlshöjdsskolans IP
2019-06-02 10:30 Sandviks IK P10 Svart - Umedalens IF P10 Svart Storsjö Arena
2019-06-02 15:00 Ersmarks IK P10 Svart - Obbola IK P09/10 Ersmarks IP
2019-06-02 16:00 Ersmarks IK P10 Röd - Umedalens IF P10 Gul Ersmarks IP
2019-06-09 10:00 Obbola IK P09/10 - Sandviks IK P10 Svart PåÄngen
2019-06-11 18:00 Röbäcks IF P10 - Umedalens IF P10 Gul Röbäcks Naturgräs
2019-06-15 08:30 Umedalens IF P10 Svart - Obbola IK P09/10 Umedalens IP Söder
2019-06-15 09:30 Umedalens IF P10 Gul - Sandviks IK p10 vit Umedalens IP Söder
2019-06-15 10:00 Ersmarks IK P10 Röd - Röbäcks IF P10 Ersmarks IP
2019-06-16 09:00 Sandviks IK P10 Svart - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ Sandviks IP
2019-06-19 18:30 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ - Ersmarks IK P10 Svart Carlshöjdsskolans IP
2019-06-23 Obbola IK P09/10 - Ersmarks IK P10 Röd
2019-06-23 10:00 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ - Umedalens IF P10 Svart Carlshöjdsskolans IP
2019-06-23 12:00 Sandviks IK p10 vit - Röbäcks IF P10 Sandviks IP
2019-06-23 15:00 Ersmarks IK P10 Svart - Umedalens IF P10 Gul Ersmarks IP
2019-06-29 11:00 Umedalens IF P10 Gul - Sandviks IK P10 Svart Umedalens IP Söder
2019-06-30 10:00 Ersmarks IK P10 Röd - Sandviks IK p10 vit Ersmarks IP
2019-06-30 18:00 Röbäcks IF P10 - Ersmarks IK P10 Svart Röbäcks Naturgräs