Spelprogram - Flickor Div 8 Södra S-drag A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersmarks IK F10 Mikael Henriksson 090140617 0704768626 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ vit Lina Gullbrand 0708507399 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo C/D Marie Wiberg 0702165535 Svart/Svart/Svart
Obbola IK F09/10 Monica Sandberg 0703702084 Grön/Svart/Svart
Robertsfors IK F-09 Anna Grubbström 0702158515 0702158515 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Röbäcks IF F10 Blå Robert Sondell 0703050904 Röd/Blå/Röd
Röbäcks IF F10 Röd Robert Sondell 0703050904 Röd/Blå/Röd
Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 1 Sara Strömberg 0702910872 Blå/Blå/Svart
Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 2 Sara Strömberg 0702910872 Blå/Blå/Svart
Täfteå IK F10 Henrik Antti 0722084081 Röd/Vit/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-19 10:00 Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 1 - Täfteå IK F10 Tegstunets IP
2019-05-19 10:00 Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 2 - Robertsfors IK F-09 Tegstunets IP
2019-05-19 11:00 Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo C/D - Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 1 Tegstunets IP
2019-05-19 11:00 Täfteå IK F10 - Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 2 Tegstunets IP
2019-05-19 12:00 Robertsfors IK F-09 - Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo C/D Tegstunets IP
2019-05-19 13:45 Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ vit - Röbäcks IF F10 Blå Sjöfrun
2019-05-19 13:45 Obbola IK F09/10 - Ersmarks IK F10 Sjöfrun
2019-05-19 14:45 Ersmarks IK F10 - Röbäcks IF F10 Röd Sjöfrun
2019-05-19 14:45 Röbäcks IF F10 Blå - Obbola IK F09/10 Sjöfrun
2019-05-19 15:45 Röbäcks IF F10 Röd - Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ vit Sjöfrun
Juni
2019-06-01 10:00 Täfteå IK F10 - Röbäcks IF F10 Blå Täfteborg
2019-06-01 11:00 Robertsfors IK F-09 - Röbäcks IF F10 Röd Täfteborg
2019-06-01 11:00 Ersmarks IK F10 - Täfteå IK F10 Täfteborg
2019-06-01 12:00 Röbäcks IF F10 Blå - Robertsfors IK F-09 Täfteborg
2019-06-01 12:00 Röbäcks IF F10 Röd - Ersmarks IK F10 Täfteborg
2019-06-02 10:00 Obbola IK F09/10 - Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 1 PåÄngen
2019-06-02 10:00 Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ vit - Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 2 PåÄngen
2019-06-02 11:00 Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 1 - Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ vit PåÄngen
2019-06-02 11:00 Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 2 - Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo C/D PåÄngen
2019-06-02 12:00 Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo C/D - Obbola IK F09/10 PåÄngen
2019-06-16 Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ vit - Obbola IK F09/10 Ersmarks IP
2019-06-16 10:00 Ersmarks IK F10 - Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 1 Ersmarks IP
2019-06-16 11:00 Obbola IK F09/10 - Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 2 Ersmarks IP
2019-06-16 11:00 Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 1 - Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ vit Ersmarks IP
2019-06-16 12:00 Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 2 - Ersmarks IK F10 Ersmarks IP
2019-06-16 12:45 Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo C/D - Röbäcks IF F10 Blå Sjöfrun
2019-06-16 12:45 Täfteå IK F10 - Röbäcks IF F10 Röd Sjöfrun
2019-06-16 13:45 Robertsfors IK F-09 - Täfteå IK F10 Sjöfrun
2019-06-16 13:45 Röbäcks IF F10 Röd - Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo C/D Sjöfrun
2019-06-16 14:45 Röbäcks IF F10 Blå - Robertsfors IK F-09 Sjöfrun
2019-06-23 09:30 Robertsfors IK F-09 - Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 1 Stantorsvallen
2019-06-23 09:30 Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo C/D - Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 2 Stantorsvallen
2019-06-23 10:30 Täfteå IK F10 - Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo C/D Stantorsvallen
2019-06-23 10:30 Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 2 - Robertsfors IK F-09 Stantorsvallen
2019-06-23 11:30 Tegsödra Umeå IF F-10 Blå 1 - Täfteå IK F10 Stantorsvallen
2019-06-30 12:00 Obbola IK F09/10 - Röbäcks IF F10 Röd Röbäcks Arena
2019-06-30 12:50 Röbäcks IF F10 Blå - Obbola IK F09/10 Röbäcks IP
2019-06-30 12:50 Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ vit - Ersmarks IK F10 Röbäcks Arena
2019-06-30 13:40 Ersmarks IK F10 - Röbäcks IF F10 Blå Röbäcks Arena
2019-06-30 14:30 Röbäcks IF F10 Röd - Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ vit Röbäcks IP