Spelprogram - Flickor Div 6 Södra grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Betsele IF F 12 Andreas Blomqvist 0706009589 Röd, Röd, röd
Ersmarks IK F08 Lisa Ahlner 0735120907 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit Andreas Olsson 0703096314 Svart/Svart/Svart
Mariehem SK (F08) Maria Elmros 0706148122 Grön/Svart/Grön
Robertsfors IK F07/08 Johan Larsson 0730479864 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Tegsödra Umeå IF F-08 1 Sara Strömberg 0702910872 Blå/Blå/Svart
Tegsödra Umeå IF F-08 2 Sara Strömberg 0702910872 Blå/Blå/Svart
Umedalens IF F08 Erik Karlsson 0725055541 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 11:15 Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit - Mariehem SK (F08) Carlshöjdsskolans IP
2019-05-12 11:30 Betsele IF F 12 - Tegsödra Umeå IF F-08 2 Tannens IP
2019-05-12 12:00 Robertsfors IK F07/08 - Umedalens IF F08 Stantorsvallen
2019-05-12 15:00 Ersmarks IK F08 - Tegsödra Umeå IF F-08 1 Ersmarks IP
2019-05-18 10:45 Mariehem SK (F08) - Tegsödra Umeå IF F-08 1 MSK Arena
2019-05-18 11:15 Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit - Robertsfors IK F07/08 Carlshöjdsskolans IP
2019-05-18 11:30 Umedalens IF F08 - Betsele IF F 12 Umedalens IP Söder
2019-05-19 13:00 Tegsödra Umeå IF F-08 2 - Ersmarks IK F08 Tegstunets IP
2019-05-26 (Inst.) Tegsödra Umeå IF F-08 1 - Tegsödra Umeå IF F-08 2
2019-05-26 (Inst.) Robertsfors IK F07/08 - Mariehem SK (F08) Stantorsvallen
2019-05-26 10:00 Tegsödra Umeå IF F-08 1 - Mariehem SK (F08) Tegstunets IP
2019-05-26 14:00 Ersmarks IK F08 - Umedalens IF F08 Ersmarks IP
2019-05-26 18:00 Robertsfors IK F07/08 - Tegsödra Umeå IF F-08 2
Juni
2019-06-01 10:45 Mariehem SK (F08) - Tegsödra Umeå IF F-08 2 MSK Arena
2019-06-01 11:15 Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit - Ersmarks IK F08 Carlshöjdsskolans IP
2019-06-01 12:00 Umedalens IF F08 - Tegsödra Umeå IF F-08 1 Umedalens IP Söder
2019-06-02 Robertsfors IK F07/08 - Betsele IF F 12 Stantorsvallen
2019-06-09 11:30 Betsele IF F 12 - Mariehem SK (F08) Tannens IP
2019-06-09 16:30 Tegsödra Umeå IF F-08 1 - Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit Tegstunets IP
2019-06-09 18:00 Tegsödra Umeå IF F-08 2 - Umedalens IF F08 Tegstunets IP
2019-06-10 18:00 Betsele IF F 12 - Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit
2019-06-11 18:30 Ersmarks IK F08 - Robertsfors IK F07/08 Ersmarks IP
2019-06-15 11:15 Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit - Tegsödra Umeå IF F-08 2 Carlshöjdsskolans IP
2019-06-15 11:45 Mariehem SK (F08) - Umedalens IF F08 MSK Arena
2019-06-16 12:30 Betsele IF F 12 - Ersmarks IK F08 Tannens IP
2019-06-20 18:30 Robertsfors IK F07/08 - Tegsödra Umeå IF F-08 1 Stantorsvallen
2019-06-23 10:00 Tegsödra Umeå IF F-08 2 - Robertsfors IK F07/08 Tegstunets IP
2019-06-23 11:30 Umedalens IF F08 - Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit Umedalens IP Norr
2019-06-23 16:30 Tegsödra Umeå IF F-08 1 - Betsele IF F 12 Tegstunets IP
2019-06-23 18:00 Ersmarks IK F08 - Mariehem SK (F08)