Spelprogram - Flickor Div 5 Södra grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersboda SK F07/08 Mikael Palmqvist 0705190731 röd/svart/röd
Ersmarks IK F07 Linda Jonsson 0706950343 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F11 CSI svart Andreas Olsson 0703096314 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F12 CS Håkan Lundgren 0768331803 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F12 Tomtebo Karin Ahlman Toyama 0738117799 Svart/Svart/Svart
Mariehem SK (F07/08) Mattias Jansson 0702981008 Grön/Svart/Grön
Röbäcks IF F07 Blå Marie Björkman Röd/Blå/Röd
Spöland Vännäs IF F07 Jörgen Markström Gul/Svart/Svart
Sörfors IF F-07 Per Eriksson 0706889405 Blå/Blå/blå
Umedalens IF F07 Thomas Ylvin 0703117669 Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 11:45 Gimonäs Umeå IF F12 Tomtebo - Sörfors IF F-07 Sjöfrun
2019-05-11 13:00 Gimonäs Umeå IF F12 CS - Röbäcks IF F07 Blå Carlshöjdsskolans IP
2019-05-12 10:30 Mariehem SK (F07/08) - Gimonäs Umeå IF F11 CSI svart MSK Arena
2019-05-12 11:00 Spöland Vännäs IF F07 - Ersboda SK F07/08 Fritidsområdet Vännäsbadet
2019-05-12 18:00 Ersmarks IK F07 - Umedalens IF F07 Ersmarks IP
2019-05-18 11:00 Ersboda SK F07/08 - Ersmarks IK F07 Ersängskolan
2019-05-18 16:00 Umedalens IF F07 - Gimonäs Umeå IF F12 CS Umedalens IP Norr
2019-05-19 12:45 Gimonäs Umeå IF F11 CSI svart - Spöland Vännäs IF F07 Carlshöjdsskolans IP
2019-05-19 13:30 Röbäcks IF F07 Blå - Gimonäs Umeå IF F12 Tomtebo Röbäcks Arena
2019-05-19 16:00 Sörfors IF F-07 - Mariehem SK (F07/08) Älvdungen A
2019-05-25 16:00 Spöland Vännäs IF F07 - Mariehem SK (F07/08) Vännäs IP Konstgräs
2019-05-26 14:15 Gimonäs Umeå IF F12 CS - Ersboda SK F07/08 Carlshöjdsskolans IP
2019-05-26 14:30 Röbäcks IF F07 Blå - Sörfors IF F-07 Röbäcks Arena
2019-05-26 18:15 Gimonäs Umeå IF F12 Tomtebo - Umedalens IF F07 Sjöfrun
Juni
2019-06-01 11:00 Ersboda SK F07/08 - Gimonäs Umeå IF F12 Tomtebo Ersängskolan
2019-06-01 13:30 Umedalens IF F07 - Röbäcks IF F07 Blå Umedalens IP Söder
2019-06-02 10:15 Mariehem SK (F07/08) - Ersmarks IK F07 MSK Arena
2019-06-02 12:45 Gimonäs Umeå IF F11 CSI svart - Gimonäs Umeå IF F12 CS Carlshöjdsskolans IP
2019-06-02 16:00 Sörfors IF F-07 - Spöland Vännäs IF F07 Älvdungen IP
2019-06-02 18:00 Ersmarks IK F07 - Gimonäs Umeå IF F11 CSI svart Ersmarks IP
2019-06-06 10:45 Röbäcks IF F07 Blå - Ersboda SK F07/08 Röbäcks Arena
2019-06-07 18:30 Gimonäs Umeå IF F12 Tomtebo - Gimonäs Umeå IF F11 CSI svart Sjöfrun
2019-06-09 12:00 Umedalens IF F07 - Sörfors IF F-07 Umedalens IP Norr
2019-06-10 18:30 Spöland Vännäs IF F07 - Gimonäs Umeå IF F12 CS Vännäs IP
2019-06-15 10:30 Ersboda SK F07/08 - Umedalens IF F07 Ersängsvallen
2019-06-15 13:30 Ersmarks IK F07 - Spöland Vännäs IF F07
2019-06-16 10:15 Mariehem SK (F07/08) - Gimonäs Umeå IF F12 Tomtebo MSK Arena
2019-06-16 12:45 Gimonäs Umeå IF F11 CSI svart - Röbäcks IF F07 Blå Carlshöjdsskolans IP
2019-06-16 16:00 Sörfors IF F-07 - Ersmarks IK F07 Älvdungen IP
2019-06-16 18:00 Gimonäs Umeå IF F12 CS - Mariehem SK (F07/08) Carlshöjdsskolans IP
2019-06-23 13:00 Umedalens IF F07 - Gimonäs Umeå IF F11 CSI svart Umedalens IP Söder
2019-06-23 13:30 Röbäcks IF F07 Blå - Mariehem SK (F07/08) Röbäcks Naturgräs
2019-06-23 14:15 Gimonäs Umeå IF F12 CS - Ersmarks IK F07 Carlshöjdsskolans IP
2019-06-23 16:45 Gimonäs Umeå IF F12 Tomtebo - Spöland Vännäs IF F07 Sjöfrun
2019-06-23 18:00 Ersboda SK F07/08 - Sörfors IF F-07 Ersängsvallen
2019-06-25 18:30 Ersmarks IK F07 - Gimonäs Umeå IF F12 Tomtebo
2019-06-26 19:15 Gimonäs Umeå IF F11 CSI svart - Ersboda SK F07/08 Carlshöjdsskolans IP
2019-06-27 19:00 Spöland Vännäs IF F07 - Röbäcks IF F07 Blå Vännäsby IP
2019-06-30 Sörfors IF F-07 - Gimonäs Umeå IF F12 CS
2019-06-30 10:30 Mariehem SK (F07/08) - Umedalens IF F07 MSK Arena