Spelprogram - Pojkar Div 5 Södra grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit David Lapveteläinen 0703411379 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit Henrik Nyberg 0706742332 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P12 TT Gabriella Hed Vall 0706010357 Svart/Svart/Svart
IFK Umeå P08 Vit Mats Löfström 0705587342 Vit/Blå/Vit
Mariehem SK (P07) Grön Gunnar Malmqvist 0738175494 Grön/Svart/Grön
Mariehem SK (P07) Svart Johannes Nilsson 0702349534 Grön/Svart/Grön
Röbäcks IF P07 Blå Aleksander Teir 0703883310 Röd/Blå/Blå/Röd
Röbäcks IF P07 Röd Aleksander Teir 0703883310 Röd/Blå/Blå/Röd
Sandviks IK P07 Lag 1 Fredrik Mellesmo 0706707606 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandviks IK P07 Lag 2 Fredrik Mellesmo 0706707606 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK P07 Vit Andreas Nyberg Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF P07 Linda Eva-Lena Wikström Gul/Svart/Svart
Sävar IK P-07 Timo Syväkuru 0703230906 R��d/Röd/Röd
Täfteå IK P07 Jonas Jonsson 0701316600 Röd/Vit/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 10:00 Mariehem SK (P07) Grön - Sandåkerns SK P07 Vit MSK Arena
2019-05-11 10:00 Sandviks IK P07 Lag 2 - IFK Umeå P08 Vit Storsjö Arena
2019-05-12 10:00 Sandviks IK P07 Lag 1 - Röbäcks IF P07 Röd Storsjö Arena
2019-05-12 12:00 Mariehem SK (P07) Svart - Sandåkerns SK P07 Vit MSK Arena
2019-05-12 13:15 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit - Sävar IK P-07 Sjöfrun
2019-05-12 15:00 Röbäcks IF P07 Blå - Gimonäs Umeå IF P12 TT Röbäcks IP
2019-05-12 18:00 Täfteå IK P07 - Mariehem SK (P07) Grön Täfteborg
2019-05-12 18:00 Spöland Vännäs IF P07 - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit Vännäs IP Konstgräs
2019-05-18 10:00 Sandåkerns SK P07 Vit - Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit Nolia 2
2019-05-18 16:00 Sandåkerns SK P07 Vit - Sandviks IK P07 Lag 2 Grubbevallen
2019-05-19 10:00 Mariehem SK (P07) Grön - Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit MSK Arena
2019-05-19 11:00 IFK Umeå P08 Vit - Sandviks IK P07 Lag 1 Vildmannavallen IP
2019-05-19 11:30 Mariehem SK (P07) Svart - Gimonäs Umeå IF P12 TT MSK Arena
2019-05-19 15:00 Röbäcks IF P07 Blå - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit Röbäcks IP
2019-05-19 16:30 Röbäcks IF P07 Röd - Täfteå IK P07 Röbäcks IP
2019-05-19 18:00 Spöland Vännäs IF P07 - Sävar IK P-07 Vännäs IP
2019-05-25 10:00 Sandviks IK P07 Lag 1 - Sandåkerns SK P07 Vit Storsjö Arena
2019-05-25 10:15 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit - Mariehem SK (P07) Svart Ålidhem Arena
2019-05-25 16:45 Gimonäs Umeå IF P12 TT - Sandviks IK P07 Lag 2
2019-05-26 10:00 Mariehem SK (P07) Grön - Röbäcks IF P07 Röd MSK Arena
2019-05-26 15:15 Sävar IK P-07 - Röbäcks IF P07 Blå
2019-05-26 16:30 Täfteå IK P07 - IFK Umeå P08 Vit Täfteborg
2019-05-26 16:45 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit - Spöland Vännäs IF P07 Sjöfrun
Juni
2019-06-01 13:00 Sandviks IK P07 Lag 2 - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit Storsjö Arena
2019-06-02 10:00 IFK Umeå P08 Vit - Mariehem SK (P07) Grön Vildmannavallen IP
2019-06-02 11:30 Sandåkerns SK P07 Vit - Täfteå IK P07 Grubbevallen
2019-06-02 15:00 Röbäcks IF P07 Blå - Spöland Vännäs IF P07 Röbäcks IP
2019-06-02 17:30 Mariehem SK (P07) Svart - Sävar IK P-07 MSK Arena
2019-06-02 18:15 Gimonäs Umeå IF P12 TT - Sandviks IK P07 Lag 1
2019-06-03 19:00 Spöland Vännäs IF P07 - Mariehem SK (P07) Svart Vännäs IP
2019-06-06 17:30 Röbäcks IF P07 Röd - Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit Röbäcks IP
2019-06-06 19:15 Sävar IK P-07 - Sandviks IK P07 Lag 2 Skogsvallen
2019-06-08 10:45 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit - Röbäcks IF P07 Blå Sjöfrun
2019-06-09 12:45 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit - Sandviks IK P07 Lag 1 Carlshöjdsskolans IP
2019-06-09 16:30 Täfteå IK P07 - Gimonäs Umeå IF P12 TT Täfteborg
2019-06-10 17:30 IFK Umeå P08 Vit - Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit Vildmannavallen IP
2019-06-11 17:30 Röbäcks IF P07 Röd - IFK Umeå P08 Vit Röbäcks IP
2019-06-15 10:00 Sandviks IK P07 Lag 1 - Sävar IK P-07 Sandviks IP
2019-06-15 16:45 Gimonäs Umeå IF P12 TT - Mariehem SK (P07) Grön
2019-06-16 12:00 Sandviks IK P07 Lag 2 - Spöland Vännäs IF P07 Sandviks IP
2019-06-16 14:15 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit - Täfteå IK P07 Carlshöjdsskolans IP
2019-06-16 14:30 Sandåkerns SK P07 Vit - Röbäcks IF P07 Röd Grubbevallen
2019-06-16 18:30 Mariehem SK (P07) Svart - Röbäcks IF P07 Blå MSK Arena
2019-06-23 09:30 Spöland Vännäs IF P07 - Sandviks IK P07 Lag 1 Fritidsområdet Vännäsbadet
2019-06-23 10:00 IFK Umeå P08 Vit - Sandåkerns SK P07 Vit Vildmannavallen IP
2019-06-23 11:15 Sävar IK P-07 - Täfteå IK P07
2019-06-23 16:00 Röbäcks IF P07 Röd - Gimonäs Umeå IF P12 TT Röbäcks IP
2019-06-23 18:00 Röbäcks IF P07 Blå - Sandviks IK P07 Lag 2 Röbäcks IP
2019-06-23 18:15 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit - Mariehem SK (P07) Svart Sjöfrun
2019-06-23 18:30 Mariehem SK (P07) Grön - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit MSK Arena
2019-06-25 18:00 Gimonäs Umeå IF P12 TT - IFK Umeå P08 Vit
2019-06-25 19:00 Sandviks IK P07 Lag 1 - Röbäcks IF P07 Blå Sandviks IP
2019-06-25 19:15 Sävar IK P-07 - Mariehem SK (P07) Grön Skogsvallen
2019-06-26 19:00 Sandviks IK P07 Lag 2 - Mariehem SK (P07) Svart Sandviks IP
2019-06-29 12:45 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit - Röbäcks IF P07 Röd Carlshöjdsskolans IP
2019-06-30 18:00 Täfteå IK P07 - Spöland Vännäs IF P07 Täfteborg