Spelprogram - Pojkar Div 5 Södra grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersmarks IK P07 Svart Mikael Henriksson 090140617 0704768626 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart David Lapveteläinen 0703411379 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart Johanna Forsberg 0702854140 Svart/Svart/Svart
Hörnefors IF P 07/08 Mathias Sjöström 0704337724 Röd/Röd/Röd
Lycksele IF P07 Åsa Löfgren 0706123999 Blå/Vit, blå, blå
Mariehem SK (P07) Vit Johannes Nilsson 0702349534 Grön/Svart/Grön
Robertsfors IK P06/07 Magnus Lindberg 0703575431 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Sandåkerns SK P07 Röd Andreas Nyberg Röd/Röd/Röd
Tegsödra Umeå IF P-07 Blå Petra Erica Karolina Umaerus 0702864567 Blå/Vit/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P-07 Vit Petra Erica Karolina Umaerus 0702864567 Blå/Vit/Blå/Blå
Umedalens IF P07 Mattias Bergström Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 09:30 Ersmarks IK P07 Svart - Sandåkerns SK P07 Röd
2019-05-11 11:00 Mariehem SK (P07) Vit - Hörnefors IF P 07/08 MSK Arena
2019-05-12 10:00 Robertsfors IK P06/07 - Hörnefors IF P 07/08 Stantorsvallen
2019-05-12 11:30 Tegsödra Umeå IF P-07 Blå - Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart Tegstunets IP
2019-05-12 11:45 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart - Umedalens IF P07 Ålidhem Arena
2019-05-12 14:30 Tegsödra Umeå IF P-07 Vit - Lycksele IF P07 Tegstunets IP
2019-05-18 12:00 Lycksele IF P07 - Mariehem SK (P07) Vit Tannens IP
2019-05-18 12:30 Sandåkerns SK P07 Röd - Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart Nolia 2
2019-05-19 11:00 Umedalens IF P07 - Tegsödra Umeå IF P-07 Blå Umedalens IP Norr
2019-05-19 11:30 Sandåkerns SK P07 Röd - Robertsfors IK P06/07 Grubbevallen
2019-05-19 12:00 Hörnefors IF P 07/08 - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart Nordahlsvallen
2019-05-19 18:15 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart - Tegsödra Umeå IF P-07 Vit Sjöfrun
2019-05-26 10:00 Robertsfors IK P06/07 - Ersmarks IK P07 Svart Stantorsvallen
2019-05-26 11:30 Tegsödra Umeå IF P-07 Blå - Hörnefors IF P 07/08 Tegstunets IP
2019-05-26 11:40 Mariehem SK (P07) Vit - Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart MSK Arena
2019-05-26 11:45 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart - Sandåkerns SK P07 Röd Ålidhem Arena
2019-05-26 14:30 Tegsödra Umeå IF P-07 Vit - Umedalens IF P07 Tegstunets IP
2019-05-31 18:00 Robertsfors IK P06/07 - Mariehem SK (P07) Vit Stantorsvallen
Juni
2019-06-01 13:00 Ersmarks IK P07 Svart - Lycksele IF P07 Ersmarks IP
2019-06-01 16:45 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart - Lycksele IF P07 Sjöfrun
2019-06-02 09:30 Ersmarks IK P07 Svart - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart Ersmarks IP
2019-06-02 10:00 Sandåkerns SK P07 Röd - Tegsödra Umeå IF P-07 Blå Grubbevallen
2019-06-02 11:00 Hörnefors IF P 07/08 - Tegsödra Umeå IF P-07 Vit Nordahlsvallen
2019-06-02 14:30 Umedalens IF P07 - Mariehem SK (P07) Vit Umedalens IP Norr
2019-06-06 10:00 Umedalens IF P07 - Robertsfors IK P06/07 Päråkern Norra
2019-06-06 10:15 Mariehem SK (P07) Vit - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart MSK Arena
2019-06-06 11:00 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart - Ersmarks IK P07 Svart Ålidhem Arena
2019-06-06 11:00 Lycksele IF P07 - Tegsödra Umeå IF P-07 Blå Tannens IP
2019-06-08 10:45 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart - Robertsfors IK P06/07 Ålidhem Arena
2019-06-08 11:00 Lycksele IF P07 - Umedalens IF P07 Tannens IP
2019-06-09 11:30 Tegsödra Umeå IF P-07 Blå - Ersmarks IK P07 Svart
2019-06-09 14:30 Tegsödra Umeå IF P-07 Vit - Sandåkerns SK P07 Röd Tegstunets IP
2019-06-15 11:00 Ersmarks IK P07 Svart - Tegsödra Umeå IF P-07 Vit Ersmarks IP
2019-06-15 15:00 Lycksele IF P07 - Sandåkerns SK P07 Röd Tannens IP
2019-06-16 11:30 Hörnefors IF P 07/08 - Lycksele IF P07 Nordahlsvallen
2019-06-16 11:30 Umedalens IF P07 - Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart Umedalens IP Norr
2019-06-16 13:00 Sandåkerns SK P07 Röd - Mariehem SK (P07) Vit Grubbevallen
2019-06-16 15:00 Robertsfors IK P06/07 - Tegsödra Umeå IF P-07 Blå Stantorsvallen
2019-06-23 11:30 Tegsödra Umeå IF P-07 Blå - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart
2019-06-23 14:30 Tegsödra Umeå IF P-07 Vit - Robertsfors IK P06/07 Tegstunets IP
2019-06-23 14:30 Mariehem SK (P07) Vit - Ersmarks IK P07 Svart MSK Arena
2019-06-26 19:00 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart - Tegsödra Umeå IF P-07 Vit Tegstunets IP
Juli
2019-07-02 19:00 Hörnefors IF P 07/08 - Umedalens IF P07 Nordahlsvallen
2019-07-03 18:15 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart - Hörnefors IF P 07/08 Sjöfrun