Spelprogram - Div 7 A Vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF P09 Gul Daniel Becker 0702093905 Röd/Röd/Röd
Kubikenborgs IF P09 Gulsvart Erik Åslin 0702442200 gul/svart randig/svarta/gul/svart randig
Kungsnäs FC Nils Börlin 0705434542 Svartvit-randig, Svart, Svart
Selånger FK P09 Röd Peter Koch 0702043029 0702043029 röd-blå randig/marinblå/röda
Sund IF P 08/09,Röd Johanna Bylund 0731408121 röd/röd/vit
Sund IF P0809 Johanna Bylund 0731408121 röd/röd/vit
Sundsvalls FF Blå Emina Kurtovic Blå/Blå/blå
Söråkers FF 07/08 Madelene Nordenström 0703417960 Röd/svart /Svart/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 09:15 Sundsvalls FF Blå - Kungsnäs FC Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-11 10:30 Selånger FK P09 Röd - Sund IF P 08/09,Röd Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-11 12:00 Kubikenborgs IF P09 Gulsvart - Sund IF P0809 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-11 13:30 Alnö IF P09 Gul - Söråkers FF 07/08 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-19 08:00 Söråkers FF 07/08 - Selånger FK P09 Röd Söråkers IP
2019-05-19 09:15 Kungsnäs FC - Alnö IF P09 Gul Söråkers IP
2019-05-19 10:30 Sund IF P 08/09,Röd - Kubikenborgs IF P09 Gulsvart Söråkers IP
2019-05-19 11:45 Sund IF P0809 - Sundsvalls FF Blå Söråkers IP
2019-05-26 08:00 Sundsvalls FF Blå - Sund IF P 08/09,Röd Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-26 09:15 Selånger FK P09 Röd - Alnö IF P09 Gul Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-26 10:30 Kubikenborgs IF P09 Gulsvart - Söråkers FF 07/08 Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-26 11:45 Sund IF P0809 - Kungsnäs FC Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-30 10:00 Alnö IF P09 Gul - Sund IF P0809 Släda IP 2
2019-05-30 11:15 Söråkers FF 07/08 - Sund IF P 08/09,Röd Släda IP 2
2019-05-30 12:30 Kungsnäs FC - Kubikenborgs IF P09 Gulsvart Släda IP 2
2019-05-30 13:45 Selånger FK P09 Röd - Sundsvalls FF Blå Släda IP 2
Juni
2019-06-02 09:15 Sund IF P 08/09,Röd - Sund IF P0809 Sundvallen 7-manna
2019-06-02 11:00 Kungsnäs FC - Selånger FK P09 Röd Sundvallen 7-manna
2019-06-02 12:30 Alnö IF P09 Gul - Kubikenborgs IF P09 Gulsvart Sundvallen 7-manna
2019-06-02 14:00 Söråkers FF 07/08 - Sundsvalls FF Blå Sundvallen 7-manna
2019-06-09 14:30 Sundsvalls FF Blå - Alnö IF P09 Gul Bergsåker camping 7-manna
2019-06-09 15:45 Sund IF P 08/09,Röd - Kungsnäs FC Bergsåker camping 7-manna
2019-06-09 17:00 Kubikenborgs IF P09 Gulsvart - Selånger FK P09 Röd Bergsåker camping 7-manna
2019-06-09 18:15 Sund IF P0809 - Söråkers FF 07/08 Bergsåker camping 7-manna
2019-06-23 09:00 Sund IF P 08/09,Röd - Alnö IF P09 Gul Sundvallen 7-manna
2019-06-23 10:15 Sund IF P0809 - Selånger FK P09 Röd Sundvallen 7-manna
2019-06-23 11:30 Sundsvalls FF Blå - Kubikenborgs IF P09 Gulsvart Sundvallen 7-manna
2019-06-23 12:45 Söråkers FF 07/08 - Kungsnäs FC Sundvallen 7-manna