Spelprogram - Pojkar Div 7 Norra grp 3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bureå IF P-09 Camilla Holmgren 0706977037 Svart/Svart/svart
Byske FF P 08-09 Johanna Långdahl 0703738638 Röd/Svart/Svart/Svart
IFK Anderstorp-Skellefteå P 08/09 Johnny Lindgren 0731808935 Blåvit-randig/Blå/Blå
Medle SK Malin Arvidsson 0702404697 Blå/Vit/Blå/Blå
Rönnskär Railcare IF P 09 RIF/CIF Karin Christensen 0738117892 Gul/Blå/Gul
Skellefteå FF P10 Fredrik Asplund 0706975542 Svart/Svart/Svart
Sunnanå SK P09 Vit Marie Kauma 0703084714 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-18 10:00 Medle SK - Skellefteå FF P10 Älvsbacka IP Ungdomsplan
2019-05-19 12:15 Bureå IF P-09 - Rönnskär Railcare IF P 09 RIF/CIF Tallbacka IP
2019-05-19 18:00 IFK Anderstorp-Skellefteå P 08/09 - Sunnanå SK P09 Vit Anderstorps IP
2019-05-25 08:30 Sunnanå SK P09 Vit - Medle SK Sörvalla IP A
2019-05-25 10:00 Rönnskär Railcare IF P 09 RIF/CIF - Byske FF P 08-09 Guldvallen
2019-05-26 18:00 Skellefteå FF P10 - Bureå IF P-09 Norrvalla
Juni
2019-06-02 10:30 Byske FF P 08-09 - Skellefteå FF P10 Nyvalla
2019-06-02 12:00 Bureå IF P-09 - Sunnanå SK P09 Vit Myggvalla 2
2019-06-02 15:00 Medle SK - IFK Anderstorp-Skellefteå P 08/09 Älvsbacka IP Ungdomsplan
2019-06-09 15:00 IFK Anderstorp-Skellefteå P 08/09 - Bureå IF P-09 Anderstorps IP
2019-06-09 18:00 Skellefteå FF P10 - Rönnskär Railcare IF P 09 RIF/CIF Norrvalla
2019-06-10 17:30 Sunnanå SK P09 Vit - Byske FF P 08-09 Sörvalla IP B
2019-06-12 18:00 Bureå IF P-09 - Medle SK Myggvalla 2
2019-06-15 11:00 Rönnskär Railcare IF P 09 RIF/CIF - Sunnanå SK P09 Vit Örjan
2019-06-16 10:30 Byske FF P 08-09 - IFK Anderstorp-Skellefteå P 08/09 Nyvalla
2019-06-20 18:30 Medle SK - Byske FF P 08-09 Älvsbacka IP Ungdomsplan
2019-06-23 14:30 IFK Anderstorp-Skellefteå P 08/09 - Rönnskär Railcare IF P 09 RIF/CIF
2019-06-24 17:30 Sunnanå SK P09 Vit - Skellefteå FF P10 Sörvalla IP B
2019-06-25 19:30 Skellefteå FF P10 - IFK Anderstorp-Skellefteå P 08/09 Norrvalla
2019-06-30 10:30 Byske FF P 08-09 - Bureå IF P-09 Nyvalla
2019-06-30 13:00 Rönnskär Railcare IF P 09 RIF/CIF - Medle SK Örjan