Spelprogram - Flickor Div 9 Norra grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergsbyns SK F11 Maria Degerman 0702084526 Röd/Röd
Bureå IF F 10/11 Maja Burström 0702191381 Svart/Svart/svart
Clemensnäs IF F 11 Vit Madeléne Forsberg 0705182845 Blå/Blå/Blå
Kågedalens AIF F 11 Erika Rönnholm 0702700793 Gul Herr, Svart Dam/Svart/gul Herr svart dam
Morön BK 11 MB Regina Holmberg 0705726777 Vit/Gröna/Vit
Myckle IK F 11 Gul Maria Johansson 0703341176 Gul/Svart/gul
Stämningsgården IK F11 Elin Grenholm 0706331914 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-19 10:00 Bureå IF F 10/11 - Stämningsgården IK F11 Tallbacka IP
2019-05-19 13:00 Clemensnäs IF F 11 Vit - Myckle IK F 11 Gul
2019-05-19 17:00 Morön BK 11 MB - Bergsbyns SK F11 Bolltältet
2019-05-25 10:45 Myckle IK F 11 Gul - Morön BK 11 MB Lejonströms IP
2019-05-26 10:00 Kågedalens AIF F 11 - Bureå IF F 10/11 VVS & Energi
2019-05-26 15:00 Stämningsgården IK F11 - Clemensnäs IF F 11 Vit Sjungande Dalens IP
Juni
2019-06-02 12:45 Bergsbyns SK F11 - Myckle IK F 11 Gul Sörvalla IP B
2019-06-02 13:00 Clemensnäs IF F 11 Vit - Kågedalens AIF F 11
2019-06-06 14:00 Morön BK 11 MB - Stämningsgården IK F11 Logen
2019-06-08 12:00 Kågedalens AIF F 11 - Morön BK 11 MB Sportfältet Kåge Söder
2019-06-08 14:00 Stämningsgården IK F11 - Bergsbyns SK F11 Sjungande Dalens IP
2019-06-08 14:00 Kågedalens AIF F 11 - Myckle IK F 11 Gul Sportfältet Kåge Söder
2019-06-09 15:00 Bureå IF F 10/11 - Clemensnäs IF F 11 Vit Myggvalla 4
2019-06-16 14:00 Morön BK 11 MB - Bureå IF F 10/11 Logen
2019-06-16 15:30 Myckle IK F 11 Gul - Stämningsgården IK F11 Björkvalla 2
2019-06-16 18:00 Bergsbyns SK F11 - Kågedalens AIF F 11 Bergsvallen
2019-06-18 18:00 Bergsbyns SK F11 - Clemensnäs IF F 11 Vit Bergsvallen
2019-06-23 13:00 Bureå IF F 10/11 - Bergsbyns SK F11 Myggvalla 3
2019-06-23 13:00 Clemensnäs IF F 11 Vit - Morön BK 11 MB
2019-06-24 18:00 Myckle IK F 11 Gul - Bureå IF F 10/11 Björkvalla 2
2019-06-25 18:00 Stämningsgården IK F11 - Kågedalens AIF F 11 Sjungande Dalens IP