Spelprogram - Flickor Div 8 Norra grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergsbyns SK F10 Maria Holmström 0730607121 Röd/Röd
Byske FF F 09-10 Morgan Lövgren Röd/Svart/Svart/Svart
Clemensnäs IF F10 lag2 Johanna Hagenlöv 0702863799 Blå/Blå/Blå
Drängsmark/Ostvik IF F09/10 Hanna Lundqvist +46761143386 Blå/vit/blå/Vit
Kågedalens AIF F 10 Svart Pär Kågström 0702064338 Gul Herr, Svart Dam/Svart/gul Herr svart dam
Morön BK MB F 10 Grön Henrik Näslund 0725312162 Vit/Gröna/Vit
Sunnanå SK F10 2 Thommy Rönnholm +46738459015 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-18 10:00 Kågedalens AIF F 10 Svart - Drängsmark/Ostvik IF F09/10 Lejonströms IP
2019-05-18 12:45 Sunnanå SK F10 2 - Clemensnäs IF F10 lag2 Sörvalla IP
2019-05-19 16:30 Morön BK MB F 10 Grön - Byske FF F 09-10 Skogsvallen
2019-05-25 09:00 Drängsmark/Ostvik IF F09/10 - Morön BK MB F 10 Grön Sjönära
2019-05-26 11:15 Bergsbyns SK F10 - Kågedalens AIF F 10 Svart Sörvalla IP B
2019-05-26 18:00 Byske FF F 09-10 - Sunnanå SK F10 2 Byskeskolan IP
Juni
2019-06-01 13:00 Clemensnäs IF F10 lag2 - Byske FF F 09-10 Nyborg Skolplan
2019-06-02 15:00 Morön BK MB F 10 Grön - Bergsbyns SK F10 Logen
2019-06-02 15:00 Sunnanå SK F10 2 - Drängsmark/Ostvik IF F09/10 Sörvalla IP B
2019-06-08 12:30 Kågedalens AIF F 10 Svart - Morön BK MB F 10 Grön VVS & Energi
2019-06-09 10:00 Bergsbyns SK F10 - Sunnanå SK F10 2 Bergsvallen
2019-06-09 10:00 Drängsmark/Ostvik IF F09/10 - Clemensnäs IF F10 lag2 Sjönära
2019-06-10 18:00 Clemensnäs IF F10 lag2 - Bergsbyns SK F10 Nyborg Skolplan
2019-06-16 18:00 Sunnanå SK F10 2 - Kågedalens AIF F 10 Svart Sörvalla IP
2019-06-16 18:00 Byske FF F 09-10 - Drängsmark/Ostvik IF F09/10 Gullringsplan
2019-06-23 15:00 Morön BK MB F 10 Grön - Sunnanå SK F10 2 Logen
2019-06-23 17:30 Bergsbyns SK F10 - Byske FF F 09-10 Bergsvallen
2019-06-23 17:30 Kågedalens AIF F 10 Svart - Clemensnäs IF F10 lag2 VVS & Energi
2019-06-24 18:00 Clemensnäs IF F10 lag2 - Morön BK MB F 10 Grön Nyborg Skolplan
2019-06-30 00:00 Drängsmark/Ostvik IF F09/10 - Bergsbyns SK F10
2019-06-30 18:00 Byske FF F 09-10 - Kågedalens AIF F 10 Svart Gullringsplan