Spelprogram - Flickor Div 7 Norra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergsbyns SK F09 Olov Larsson 0725932472 Röd/Röd
Bolidens FFI F 10 Lars Lindqvist 0705806466 Grön/Grön/Grön
Burträsk FF 09 Maria Burman 0705839043 Lila/Svart/Lila
Kågedalens AIF F09 Maria Kågström 0702506550 Gul Herr, Svart Dam/Svart/gul Herr svart dam
Morön BK 09 Grön Mikael Wiik 0705272656 Vit/Gröna/Vit
Morön BK 09 Vit Mikael Wiik 0705272656 Vit/Gröna/Vit
Myckle IK F08/09 Veronica Gustafsson Gul/Svart/gul
Rönnskär Railcare IF RIF/CIF F 09 Magnus Holmersson Gul/Blå/gul
Stämningsgården IK F09 Oscar Ersson +46702719570 Blå/Blå/Blå
Sunnanå SK F09 Jonas Vidmark 0767865788 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-12 13:00 Rönnskär Railcare IF RIF/CIF F 09 - Morön BK 09 Grön Guldvallen
2019-05-18 11:45 Morön BK 09 Vit - Burträsk FF 09
2019-05-18 12:30 Sunnanå SK F09 - Bergsbyns SK F09 Sörvalla IP B
2019-05-18 13:45 Myckle IK F08/09 - Kågedalens AIF F09 Lejonströms IP
2019-05-19 12:30 Stämningsgården IK F09 - Bolidens FFI F 10 Lejonströms IP
2019-05-25 09:00 Morön BK 09 Grön - Stämningsgården IK F09 Skogsvallen
2019-05-25 14:00 Burträsk FF 09 - Myckle IK F08/09 Tjärnbacka
2019-05-26 14:45 Bergsbyns SK F09 - Morön BK 09 Vit Sörvalla IP A
2019-05-26 16:00 Kågedalens AIF F09 - Rönnskär Railcare IF RIF/CIF F 09 Sportfältet ICA Kåge
2019-05-26 16:00 Bolidens FFI F 10 - Sunnanå SK F09
Juni
2019-06-01 10:00 Myckle IK F08/09 - Morön BK 09 Vit Putte 1
2019-06-02 10:00 Sunnanå SK F09 - Morön BK 09 Grön Sörvalla IP B
2019-06-02 10:30 Stämningsgården IK F09 - Kågedalens AIF F09 Lejonströms IP
2019-06-02 11:15 Rönnskär Railcare IF RIF/CIF F 09 - Burträsk FF 09 Guldvallen
2019-06-02 16:00 Bolidens FFI F 10 - Bergsbyns SK F09
2019-06-08 11:00 Kågedalens AIF F09 - Sunnanå SK F09 Sportfältet ICA Kåge
2019-06-08 11:00 Morön BK 09 Grön - Bolidens FFI F 10 Juniplan IP
2019-06-08 14:00 Burträsk FF 09 - Stämningsgården IK F09 Tjärnbacka
2019-06-09 10:15 Morön BK 09 Vit - Rönnskär Railcare IF RIF/CIF F 09 Skogsvallen
2019-06-09 13:00 Bergsbyns SK F09 - Myckle IK F08/09 Bergsvallen
2019-06-15 13:45 Morön BK 09 Grön - Bergsbyns SK F09 Bolltältet
2019-06-16 10:00 Rönnskär Railcare IF RIF/CIF F 09 - Myckle IK F08/09 Örjan
2019-06-16 13:00 Stämningsgården IK F09 - Morön BK 09 Vit Sjungande Dalens IP
2019-06-16 16:00 Bolidens FFI F 10 - Kågedalens AIF F09
2019-06-16 16:30 Sunnanå SK F09 - Burträsk FF 09 Sörvalla IP B
2019-06-19 18:00 Burträsk FF 09 - Bolidens FFI F 10 Tjärnbacka
2019-06-19 18:15 Bergsbyns SK F09 - Rönnskär Railcare IF RIF/CIF F 09 Bergsvallen
2019-06-20 18:00 Kågedalens AIF F09 - Morön BK 09 Grön Sportfältet ICA Kåge
2019-06-23 10:30 Morön BK 09 Vit - Sunnanå SK F09 Juniplan IP
2019-06-23 18:00 Myckle IK F08/09 - Stämningsgården IK F09 Putte 1