Spelprogram - Pojkar Div 7 Norra grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Clemensnäs IF P 08/09 Isak Rådahl 0703501495 Blå/Blå/Blå
Kågedalens AIF P09 Nina Bergström 0702745768 Gul /Svart/gul
Morön BK 09 MB Grön Johanna Lundmark 0705359335 Vit/Gröna/Vit
Ostvik/Drängsmark IK 09 Jonas Ögren 0703522465 Blå/Vit/Blå/blå
Skellefteå FF P09 Fredrik Lindkvist 0702256317 Svart/Svart/Svart
Stämningsgården IK P09 Pär Käller 0702100413 Blå/Blå/Blå
Sunnanå SK P09 Blå Marie Kauma 0703084714 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-18 10:15 Sunnanå SK P09 Blå - Ostvik/Drängsmark IK 09 Sörvalla IP A
2019-05-19 11:00 Skellefteå FF P09 - Stämningsgården IK P09 Norrvalla
2019-05-19 17:30 Morön BK 09 MB Grön - Kågedalens AIF P09 Skogsvallen
2019-05-20 17:30 Clemensnäs IF P 08/09 - Morön BK 09 MB Grön Nyborg
2019-05-26 15:00 Stämningsgården IK P09 - Sunnanå SK P09 Blå Sjungande Dalens IP
2019-05-26 18:00 Kågedalens AIF P09 - Skellefteå FF P09 Sportfältet Trelleborg
Juni
2019-06-01 10:30 Ostvik/Drängsmark IK 09 - Stämningsgården IK P09 Sjönära
2019-06-02 10:00 Skellefteå FF P09 - Clemensnäs IF P 08/09 Norrvalla
2019-06-02 10:00 Sunnanå SK P09 Blå - Kågedalens AIF P09 Sörvalla IP B
2019-06-09 10:45 Morön BK 09 MB Grön - Skellefteå FF P09 Bolltältet
2019-06-09 12:30 Kågedalens AIF P09 - Ostvik/Drängsmark IK 09 Sportfältet ICA Kåge
2019-06-09 17:30 Clemensnäs IF P 08/09 - Sunnanå SK P09 Blå Nyborg
2019-06-15 10:00 Ostvik/Drängsmark IK 09 - Clemensnäs IF P 08/09 Sjönära
2019-06-16 15:00 Stämningsgården IK P09 - Kågedalens AIF P09 Sjungande Dalens IP
2019-06-16 17:45 Sunnanå SK P09 Blå - Morön BK 09 MB Grön Sörvalla IP B
2019-06-17 18:00 Skellefteå FF P09 - Sunnanå SK P09 Blå Norrvalla
2019-06-23 17:30 Clemensnäs IF P 08/09 - Stämningsgården IK P09 Nyborg
2019-06-23 18:30 Morön BK 09 MB Grön - Ostvik/Drängsmark IK 09 Skogsvallen
2019-06-25 18:30 Ostvik/Drängsmark IK 09 - Skellefteå FF P09 Sjönära
2019-06-30 11:00 Stämningsgården IK P09 - Morön BK 09 MB Grön Sjungande Dalens IP
2019-06-30 17:00 Kågedalens AIF P09 - Clemensnäs IF P 08/09 Sportfältet Trelleborg