Spelprogram - Flickor Div 6 Norra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergsbyns SK F 07/08 Sofie Degerfeldt 0702206626 0702206626 Röd/Röd
Bureå IF F 08/09 Maria Svan 0702027445 Svart/Svart/svart
Byske FF F 07/08 Daniel Sandström 0705781014 Röd/Svart/Svart/Svart
Fromhedens IF F08 Niklas Harnesk 0702134402 0702134402 orange/Svart/Orange
KAIF F08 Marcus Eriksson 0703125438 Gul Herr, Svart Dam/Svart/gul Herr svart dam
Lövånger-Uttersjöbäcken AIK F 07/08 Maria Olofsson 0730463764 Röd/Röd/Röd
Medle SK Johanna Engström 0703207016 Blå/Vit/Blå/Blå
Morön BK 08 Grön Jenny Viklund 0705976712 Vit/Gröna/Vit
Morön BK 08 Vit Jenny Viklund 0705976712 Vit/Gröna/Vit
Rönnskär Railcare IF F 08 RIF/CIF Mariell Pettersson 0722187036 Gul/Blå/Blå
Stämningsgården IK F08 Blå John Munthe 0734209576 Blå/Blå/Blå
Stämningsgården IK F08 Vit John Munthe 0734209576 Blå/Blå/Blå
Sunnanå SK F08 Anders Ahlström 0706354932 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-12 13:00 Rönnskär Railcare IF F 08 RIF/CIF - Fromhedens IF F08 Guldvallen
2019-05-18 11:45 Morön BK 08 Grön - KAIF F08 Skogsvallen
2019-05-18 15:00 Morön BK 08 Vit - Byske FF F 07/08 Lejonströmshallen
2019-05-19 11:00 Bureå IF F 08/09 - Lövånger-Uttersjöbäcken AIK F 07/08 Tallbacka IP
2019-05-19 16:00 Stämningsgården IK F08 Blå - Medle SK Lejonströms IP
2019-05-19 17:15 Stämningsgården IK F08 Vit - Bergsbyns SK F 07/08 Lejonströms IP
2019-05-25 12:00 Fromhedens IF F08 - Morön BK 08 Vit Fromheden IP
2019-05-26 10:00 Bergsbyns SK F 07/08 - Sunnanå SK F08 Sörvalla IP B
2019-05-26 11:00 Byske FF F 07/08 - Stämningsgården IK F08 Blå Byskeskolan IP
2019-05-26 14:30 KAIF F08 - Rönnskär Railcare IF F 08 RIF/CIF Sportfältet ICA Kåge
2019-05-26 18:00 Medle SK - Stämningsgården IK F08 Vit Älvsbacka IP Ungdomsplan
2019-05-27 18:00 Lövånger-Uttersjöbäcken AIK F 07/08 - Morön BK 08 Grön Näsåkern
Juni
2019-06-02 10:00 Stämningsgården IK F08 Blå - Fromhedens IF F08 Sjungande Dalens IP
2019-06-02 11:15 Stämningsgården IK F08 Vit - Byske FF F 07/08 Sjungande Dalens IP
2019-06-02 12:00 Sunnanå SK F08 - Medle SK Sörvalla IP A
2019-06-02 12:30 Rönnskär Railcare IF F 08 RIF/CIF - Lövånger-Uttersjöbäcken AIK F 07/08 Örjan
2019-06-02 15:00 Morön BK 08 Vit - KAIF F08 Skogsvallen
2019-06-02 16:15 Morön BK 08 Grön - Bureå IF F 08/09 Skogsvallen
2019-06-05 19:00 Byske FF F 07/08 - Sunnanå SK F08 Nyvalla
2019-06-08 13:15 KAIF F08 - Stämningsgården IK F08 Blå Sportfältet ICA Kåge
2019-06-09 10:00 Lövånger-Uttersjöbäcken AIK F 07/08 - Morön BK 08 Vit Näsåkern
2019-06-09 14:00 Bureå IF F 08/09 - Rönnskär Railcare IF F 08 RIF/CIF Myggvalla 2
2019-06-09 15:00 Fromhedens IF F08 - Stämningsgården IK F08 Vit Fromheden IP
2019-06-09 18:00 Medle SK - Bergsbyns SK F 07/08 Älvsbacka IP Ungdomsplan
2019-06-13 19:15 Stämningsgården IK F08 Vit - KAIF F08 Sjungande Dalens IP
2019-06-16 10:15 Stämningsgården IK F08 Blå - Lövånger-Uttersjöbäcken AIK F 07/08 Sjungande Dalens IP
2019-06-16 11:30 Rönnskär Railcare IF F 08 RIF/CIF - Morön BK 08 Grön Örjan
2019-06-16 13:30 Bergsbyns SK F 07/08 - Byske FF F 07/08 Bergsvallen
2019-06-16 14:00 Morön BK 08 Vit - Bureå IF F 08/09 Bolltältet
2019-06-16 15:15 Sunnanå SK F08 - Fromhedens IF F08 Sörvalla IP B
2019-06-18 18:00 KAIF F08 - Sunnanå SK F08 Sportfältet ICA Kåge
2019-06-18 19:00 Byske FF F 07/08 - Medle SK Nyvalla
2019-06-23 10:00 Morön BK 08 Grön - Morön BK 08 Vit Skogsvallen
2019-06-23 13:00 Lövånger-Uttersjöbäcken AIK F 07/08 - Stämningsgården IK F08 Vit Näsåkern
2019-06-23 13:45 Fromhedens IF F08 - Bergsbyns SK F 07/08 Fromheden IP
2019-06-23 15:00 Bureå IF F 08/09 - Stämningsgården IK F08 Blå Myggvalla 2
2019-06-24 18:00 Sunnanå SK F08 - Rönnskär Railcare IF F 08 RIF/CIF Sörvalla IP A
2019-06-25 18:30 Medle SK - Bureå IF F 08/09 Älvsbacka IP Ungdomsplan
2019-06-30 13:00 Bergsbyns SK F 07/08 - Morön BK 08 Grön Bergsvallen