Spelprogram - F10/12 (7mot7) 3 vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK 2 Hanna Engvall 0703339283 Svart/Svart/Svart
HOIF/SMÅ IF Johan Nilsson 0704240287 Röd/Svart/Röd
Hovsta IF 2 Robert Johansson 0706167855 Orange/Svart/svart
IFK Hallsberg FK 2 Mathilda Holm 0707317371 Blå, Blå, Blå
IFK Lindesberg 2 Glenn Robertsson 0705856083 Blå/Blå/Blå
Kopparberg BK Anna Henny Veronica Wecklauf-Reuterhäll 0706877720 Svart/Svart/Svart
Lillån FK 2 Erik Lingsell Grön/grön/Grön/
Mariebergs IK Jonny Mariano Polvora 0736425405 Blå, Vit, Blå
Rynninge IK Blå Petter Eriksson 0768026061 Vit/Blå/Vit
Örebro SK Söder 1 Svart Mattias Freby 0739090040 Vit/Svart/Vit
Örebro SK Söder 1 Vit Mattias Freby 0739090040 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) Adolfsbergs IK 2 - Örebro SK Söder 1 Svart
(Inst.) Örebro SK Söder 1 Svart - HOIF/SMÅ IF
(Inst.) Adolfsbergs IK 2 - IFK Lindesberg 2
(Inst.) IFK Lindesberg 2 - Lillån FK 2
Maj
2019-05-04 10:00 HOIF/SMÅ IF - Örebro SK Söder 1 Vit Lugnets IP 7-4
2019-05-04 11:20 Örebro SK Söder 1 Vit - Adolfsbergs IK 2 Lugnets IP 7-3
2019-05-11 10:00 Kopparberg BK - Hovsta IF 2 Olofsvallen 7-1
2019-05-11 10:00 Rynninge IK Blå - IFK Lindesberg 2 Olofsvallen 7-2
2019-05-11 11:20 IFK Lindesberg 2 - Kopparberg BK Olofsvallen 7-1
2019-05-11 11:20 Hovsta IF 2 - Rynninge IK Blå Olofsvallen 7-2
2019-05-11 13:00 IFK Hallsberg FK 2 - Lillån FK 2 Transtensvallen 7-3
2019-05-11 14:20 Lillån FK 2 - Mariebergs IK Transtensvallen 7-3
2019-05-11 15:40 Mariebergs IK - IFK Hallsberg FK 2 Transtensvallen 7-3
2019-05-19 10:00 Örebro SK Söder 1 Svart - Mariebergs IK Ekängs IP 7-3
2019-05-19 10:00 Örebro SK Söder 1 Vit - Rynninge IK Blå Ekängs IP 7-4
2019-05-19 10:00 Lillån FK 2 - Kopparberg BK Lillåvallen 7-1
2019-05-19 10:00 HOIF/SMÅ IF - IFK Hallsberg FK 2 Odenvallen 7-1
2019-05-19 11:20 Rynninge IK Blå - Örebro SK Söder 1 Svart Ekängs IP 7-3
2019-05-19 11:20 Mariebergs IK - Örebro SK Söder 1 Vit Ekängs IP 7-4
2019-05-19 11:20 Kopparberg BK - Adolfsbergs IK 2 Lillåvallen 7-1
2019-05-19 11:20 IFK Hallsberg FK 2 - Hovsta IF 2 Odenvallen 7-1
2019-05-19 12:40 Adolfsbergs IK 2 - Lillån FK 2 Lillåvallen 7-1
2019-05-19 12:40 Hovsta IF 2 - HOIF/SMÅ IF Odenvallen 7-1
2019-05-25 10:00 Rynninge IK Blå - Lillån FK 2 Pettersbergs IP 7-3
2019-05-25 10:00 Hovsta IF 2 - Adolfsbergs IK 2 Pettersbergs IP 7-4
2019-05-25 11:20 Adolfsbergs IK 2 - Rynninge IK Blå Pettersbergs IP 7-3
2019-05-25 11:20 Lillån FK 2 - Hovsta IF 2 Pettersbergs IP 7-4
2019-05-26 10:00 Örebro SK Söder 1 Svart - IFK Lindesberg 2 Ekängs IP 7-3
2019-05-26 10:00 Örebro SK Söder 1 Vit - IFK Hallsberg FK 2 Ekängs IP 7-4
2019-05-26 10:00 Mariebergs IK - HOIF/SMÅ IF Mariebergs IP 7-1
2019-05-26 11:20 IFK Hallsberg FK 2 - Örebro SK Söder 1 Svart Ekängs IP 7-3
2019-05-26 11:20 IFK Lindesberg 2 - Örebro SK Söder 1 Vit Ekängs IP 7-4
2019-05-26 11:20 HOIF/SMÅ IF - Kopparberg BK Mariebergs IP 7-1
2019-05-26 12:40 Kopparberg BK - Mariebergs IK Mariebergs IP 7-1
Juni
2019-06-06 10:00 IFK Lindesberg 2 - Mariebergs IK Fritidsbyn 7-1
2019-06-06 10:00 Adolfsbergs IK 2 - HOIF/SMÅ IF Fritidsbyn 7-2
2019-06-06 11:20 HOIF/SMÅ IF - IFK Lindesberg 2 Fritidsbyn 7-1
2019-06-06 11:20 Mariebergs IK - Adolfsbergs IK 2 Fritidsbyn 7-2
2019-06-08 10:00 Hovsta IF 2 - Örebro SK Söder 1 Svart Hovsta IP 7-1
2019-06-08 10:00 Lillån FK 2 - Örebro SK Söder 1 Vit Hovsta IP 7-2
2019-06-08 11:20 Örebro SK Söder 1 Vit - Hovsta IF 2 Hovsta IP 7-1
2019-06-08 11:20 Örebro SK Söder 1 Svart - Lillån FK 2 Hovsta IP 7-2
2019-06-16 13:00 IFK Hallsberg FK 2 - Kopparberg BK Transtensvallen 7-3
2019-06-16 14:20 Kopparberg BK - Rynninge IK Blå Transtensvallen 7-3
2019-06-16 15:40 Rynninge IK Blå - IFK Hallsberg FK 2 Transtensvallen 7-3