Spelprogram - Pojkar 12

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FC Gute Lag 1 Anders Ohlsson 0498218458 0705951189 Orange/Svart/Svart
FC Gute Lag 2 Anders Ohlsson 0498218458 0705951189 Orange/Svart/Svart
FC Gute Lag 3 Anders Ohlsson 0498218458 0705951189 Orange/Svart/Svart
Gotlands Bro SK Mikael Klintalm 0707330860 Blå/Vit, Blå, blå
IFK Visby 1 Joakim Sundgren 0736798235 Ljusblå/Ljusblå/Ljusblå
IFK Visby 2 Marcus Åslund Ljusblå/Ljusblå/Ljusblå
Lärbro IF Stellan Jakobsson Röda/ Svarta, Svarta, Röda
Roma IF Mattias Topcov Svart/gul, Svart, Svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
2019-01-01 FC Gute Lag 2 - FC Gute Lag 1 Rävhagen 2 B
2019-01-01 FC Gute Lag 2 - FC Gute Lag 3 Rävhagen 2 B
2019-01-01 FC Gute Lag 3 - FC Gute Lag 1 Rävhagen 2 A
2019-01-01 FC Gute Lag 1 - FC Gute Lag 2 Rävhagen 2 A
2019-01-01 FC Gute Lag 3 - FC Gute Lag 2 Rävhagen 2 A
2019-01-01 FC Gute Lag 1 - FC Gute Lag 3 Rävhagen 2 A
2019-01-01 FC Gute Lag 2 - FC Gute Lag 1 Rävhagen 2 B
2019-01-01 FC Gute Lag 2 - FC Gute Lag 3 Rävhagen 2 B
2019-01-01 FC Gute Lag 3 - FC Gute Lag 1 Rävhagen 2 A
April
2019-04-27 09:30 IFK Visby 2 - FC Gute Lag 2 Västerhejde IP (Änget )
2019-04-27 10:00 Roma IF - FC Gute Lag 1 Klostervallen
2019-04-27 10:00 Lärbro IF - Gotlands Bro SK Forsavallen - Fotboll 7-manna
2019-04-28 18:00 IFK Visby 1 - FC Gute Lag 3 Västerhejde IP (Änget )
Maj
2019-05-04 10:00 FC Gute Lag 1 - IFK Visby 1 Rävhagen 2 A
2019-05-04 12:00 FC Gute Lag 3 - Lärbro IF Rävhagen 2 A
2019-05-04 12:00 FC Gute Lag 2 - Roma IF Rävhagen 2 B
2019-05-05 18:00 Gotlands Bro SK - IFK Visby 2 Tingsbrovallen
2019-05-09 18:00 Lärbro IF - IFK Visby 1 Forsavallen - Fotboll 7-manna
2019-05-11 10:00 Roma IF - Gotlands Bro SK Klostervallen
2019-05-12 18:00 IFK Visby 2 - FC Gute Lag 3 Västerhejde IP (Änget )
2019-05-18 10:00 Gotlands Bro SK - FC Gute Lag 2 Tingsbrovallen
2019-05-18 10:00 FC Gute Lag 1 - Lärbro IF Rävhagen 2 A
2019-05-18 12:00 FC Gute Lag 3 - Roma IF Rävhagen 2 B
2019-05-19 11:00 IFK Visby 1 - IFK Visby 2 Västerhejde IP (Änget )
2019-05-25 10:00 Gotlands Bro SK - FC Gute Lag 1 Tingsbrovallen
2019-05-25 11:00 IFK Visby 2 - Lärbro IF Västerhejde IP (Änget )
2019-05-26 18:00 Roma IF - IFK Visby 1 Klostervallen
2019-05-30 10:00 FC Gute Lag 3 - Gotlands Bro SK Rävhagen 2 B
2019-05-30 10:00 FC Gute Lag 1 - IFK Visby 2 Rävhagen 2 A
Juni
2019-06-01 10:00 Lärbro IF - Roma IF Forsavallen - Fotboll 7-manna
2019-06-04 19:00 IFK Visby 1 - FC Gute Lag 2 Västerhejde IP (Änget )
2019-06-06 10:00 Gotlands Bro SK - IFK Visby 1 Tingsbrovallen
2019-06-08 10:00 Roma IF - IFK Visby 2 Klostervallen
2019-06-08 10:00 FC Gute Lag 2 - Lärbro IF Rävhagen 2 B
2019-06-15 10:00 FC Gute Lag 1 - Roma IF Rävhagen 2 A
2019-06-15 10:00 FC Gute Lag 2 - IFK Visby 2 Rävhagen 2 B
2019-06-15 10:00 Gotlands Bro SK - Lärbro IF Tingsbrovallen
2019-06-17 18:00 FC Gute Lag 3 - IFK Visby 1 Rävhagen 2 A
2019-06-17 18:00 Lärbro IF - FC Gute Lag 1 Forsavallen - Fotboll 7-manna
2019-06-18 18:00 Roma IF - FC Gute Lag 3 Klostervallen
2019-06-24 18:00 FC Gute Lag 3 - IFK Visby 2 Västerhejde IP (Änget )
2019-06-25 18:00 IFK Visby 1 - Lärbro IF Västerhejde IP (Änget )
2019-06-29 10:00 Gotlands Bro SK - Roma IF Tingsbrovallen
Augusti
2019-08-04 11:00 IFK Visby 2 - IFK Visby 1 Västerhejde IP (Änget )
2019-08-10 10:00 Lärbro IF - IFK Visby 2 Forsavallen - Fotboll 7-manna
2019-08-10 10:00 FC Gute Lag 1 - Gotlands Bro SK Rävhagen 2 B
2019-08-11 18:00 IFK Visby 1 - Roma IF Västerhejde IP (Änget )
2019-08-13 18:00 FC Gute Lag 2 - Gotlands Bro SK Tingsbrovallen
2019-08-17 10:00 Gotlands Bro SK - FC Gute Lag 3 Tingsbrovallen
2019-08-17 10:00 Roma IF - Lärbro IF Klostervallen
2019-08-17 11:45 FC Gute Lag 2 - IFK Visby 1 Rävhagen 2 B
2019-08-18 18:00 IFK Visby 2 - FC Gute Lag 1 Västerhejde IP (Änget )
2019-08-24 09:30 IFK Visby 1 - Gotlands Bro SK Västerhejde IP (Änget )
2019-08-24 10:00 Lärbro IF - FC Gute Lag 2 Forsavallen - Fotboll 7-manna
2019-08-25 17:30 IFK Visby 2 - Roma IF Västerhejde IP (Änget )
2019-08-31 10:00 Roma IF - FC Gute Lag 1 Klostervallen
2019-08-31 10:00 Lärbro IF - Gotlands Bro SK Forsavallen - Fotboll 7-manna
2019-08-31 10:00 IFK Visby 1 - FC Gute Lag 3 Västerhejde IP (Änget )
September
2019-09-01 17:30 IFK Visby 2 - FC Gute Lag 2 Västerhejde IP (Änget )
2019-09-07 10:00 FC Gute Lag 1 - IFK Visby 1 Rävhagen 2 A
2019-09-07 10:00 FC Gute Lag 2 - Roma IF Rävhagen 2 B
2019-09-07 11:30 FC Gute Lag 3 - Lärbro IF Rävhagen 2 A
2019-09-08 17:00 Gotlands Bro SK - IFK Visby 2 Tingsbrovallen
2019-09-14 10:00 Roma IF - Gotlands Bro SK Klostervallen
2019-09-14 10:00 Lärbro IF - IFK Visby 1 Forsavallen - Fotboll 7-manna
2019-09-15 10:00 IFK Visby 2 - FC Gute Lag 3 Västerhejde IP (Änget )
2019-09-21 09:30 FC Gute Lag 1 - Lärbro IF Säve konstgräs
2019-09-21 09:30 FC Gute Lag 3 - Roma IF Säve konstgräs
2019-09-21 10:00 Gotlands Bro SK - FC Gute Lag 2 Tingsbrovallen
2019-09-22 10:00 IFK Visby 1 - IFK Visby 2 Västerhejde IP (Änget )
2019-09-28 10:00 IFK Visby 2 - Lärbro IF Västerhejde IP (Änget )
2019-09-28 10:00 Gotlands Bro SK - FC Gute Lag 1 Tingsbrovallen
2019-09-29 17:00 Roma IF - IFK Visby 1 Klostervallen
Oktober
2019-10-05 10:00 FC Gute Lag 3 - Gotlands Bro SK Rävhagen 2 A
2019-10-05 10:00 FC Gute Lag 1 - IFK Visby 2 Rävhagen 2 B
2019-10-05 10:00 Lärbro IF - Roma IF Forsavallen - Fotboll 7-manna
2019-10-06 10:00 IFK Visby 1 - FC Gute Lag 2 Västerhejde IP (Änget )
2019-10-12 10:00 Gotlands Bro SK - IFK Visby 1 Tingsbrovallen
2019-10-13 10:00 FC Gute Lag 2 - Lärbro IF Rävhagen 2 B
2019-10-13 17:00 Roma IF - IFK Visby 2 Klostervallen
2019-10-19 10:00 IFK Visby 1 - FC Gute Lag 1 Västerhejde IP (Änget )
2019-10-19 10:00 Roma IF - FC Gute Lag 2 Klostervallen
2019-10-20 11:00 IFK Visby 2 - Gotlands Bro SK Västerhejde IP (Änget )
Januari
2020-01-01 Lärbro IF - FC Gute Lag 3 Forsavallen - Fotboll 7-manna