Spelprogram - P12 Röd:1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsike IF P07 Svart Helena Finér +46706251400 Gul/Svart/Gula svart rand
Enköpings SK UK P07Grön Rikard Hellblom 0705637245 Grön/Svart/Grön
Fanna BK P07 Therese Gezelius 0704297700 Svart/Svart/Svart
Håbo FF P12 Röd Stefan Dahlstedt 0730687573 röd/röd/vit
IK Sirius FK P07S:3 Henrik Forhaug 0702852868 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Knarrbacken FC Lejon Peter Norelius 0706657436 Mörkblå/Mörkblå/Vita
Södra Trögds IK Oskar Larsson 0739919720 Grön/gul randigt/Grön/Gul
Vaksala SK Svart 2 Robert Andersson Svart/gul randiga/Svart/Gula
Åsunda IF P07 Thorsten Hinrichs 0736206437 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 10:00 IK Sirius FK P07S:3 - Södra Trögds IK Österängens IP
Maj
2019-05-01 13:30 Vaksala SK Svart 2 - Håbo FF P12 Röd Årsta IP Konstgräs
2019-05-01 15:00 Knarrbacken FC Lejon - Enköpings SK UK P07Grön Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-05-05 11:00 Södra Trögds IK - Knarrbacken FC Lejon Trögdsvallen 2
2019-05-05 13:30 Enköpings SK UK P07Grön - Vaksala SK Svart 2 Enavallen teknikcenter
2019-05-05 14:00 Fanna BK P07 - IK Sirius FK P07S:3 Fanna IP C-plan
2019-05-08 19:15 Håbo FF P12 Röd - Åsunda IF P07 Futurum 2
2019-05-12 10:00 Knarrbacken FC Lejon - Fanna BK P07 Gröna Dalens IP 3
2019-05-12 13:00 Vaksala SK Svart 2 - Södra Trögds IK Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-12 13:00 Åsunda IF P07 - Enköpings SK UK P07Grön Borgvallen 2
2019-05-12 14:00 Alsike IF P07 Svart - Håbo FF P12 Röd Brunnbyvallen 1
2019-05-18 12:30 Enköpings SK UK P07Grön - Alsike IF P07 Svart Enavallen teknikcenter
2019-05-19 09:45 IK Sirius FK P07S:3 - Knarrbacken FC Lejon Lötens IP Konstgräs
2019-05-19 11:00 Södra Trögds IK - Åsunda IF P07 Trögdsvallen 2
2019-05-19 16:00 Fanna BK P07 - Vaksala SK Svart 2 Fanna IP C-plan
2019-05-22 18:30 Knarrbacken FC Lejon - Vaksala SK Svart 2 Gröna Dalens IP 4
2019-05-23 18:30 Åsunda IF P07 - Alsike IF P07 Svart Borgvallen 2
2019-05-25 10:30 Vaksala SK Svart 2 - IK Sirius FK P07S:3 Årsta IP Konstgräs
2019-05-25 11:00 Åsunda IF P07 - Fanna BK P07 Borgvallen 2
2019-05-26 10:30 Håbo FF P12 Röd - Enköpings SK UK P07Grön Futurum 2
2019-05-26 13:15 Alsike IF P07 Svart - Södra Trögds IK Alsike Konstgräs
2019-05-30 11:00 Södra Trögds IK - Håbo FF P12 Röd Trögdsvallen 2
2019-05-30 11:15 IK Sirius FK P07S:3 - Åsunda IF P07 Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-30 19:00 Fanna BK P07 - Alsike IF P07 Svart Fanna IP C-plan
Juni
2019-06-01 11:00 Åsunda IF P07 - Knarrbacken FC Lejon Borgvallen 2
2019-06-01 11:00 Enköpings SK UK P07Grön - Södra Trögds IK Enavallen teknikcenter
2019-06-01 11:30 Alsike IF P07 Svart - Vaksala SK Svart 2 Alsike Konstgräs
2019-06-02 10:00 Alsike IF P07 Svart - IK Sirius FK P07S:3 Alsike Konstgräs
2019-06-02 10:30 Håbo FF P12 Röd - Fanna BK P07 Futurum 2
2019-06-02 14:30 Vaksala SK Svart 2 - Åsunda IF P07 Årsta IP 4
2019-06-06 10:30 Knarrbacken FC Lejon - Alsike IF P07 Svart Gröna Dalens IP 3
2019-06-08 11:30 Enköpings SK UK P07Grön - IK Sirius FK P07S:3 Enavallen teknikcenter
2019-06-08 12:20 Håbo FF P12 Röd - Knarrbacken FC Lejon Futurum 2
2019-06-09 11:00 Södra Trögds IK - Fanna BK P07 Trögdsvallen 2
2019-06-12 19:15 Håbo FF P12 Röd - Vaksala SK Svart 2 Futurum 2
2019-06-13 18:15 Södra Trögds IK - IK Sirius FK P07S:3 Trögdsvallen 2
2019-06-13 18:15 Alsike IF P07 Svart - Åsunda IF P07 Alsike Konstgräs
2019-06-15 11:00 Enköpings SK UK P07Grön - Knarrbacken FC Lejon Enavallen teknikcenter
2019-06-20 18:45 Fanna BK P07 - Enköpings SK UK P07Grön Fanna IP C-plan
2019-06-26 18:30 IK Sirius FK P07S:3 - Håbo FF P12 Röd Fyrisfjäderns IP 3
Augusti
2019-08-08 18:30 IK Sirius FK P07S:3 - Fanna BK P07 Fyrisfjäderns IP 2
2019-08-13 18:00 Åsunda IF P07 - Håbo FF P12 Röd Borgvallen 2
2019-08-13 18:30 Vaksala SK Svart 2 - Enköpings SK UK P07Grön Årsta IP 3
2019-08-17 13:00 Vaksala SK Svart 2 - Fanna BK P07 Årsta IP 3
2019-08-18 11:00 Södra Trögds IK - Vaksala SK Svart 2 Trögdsvallen 2
2019-08-18 12:20 Håbo FF P12 Röd - Alsike IF P07 Svart Futurum 2
2019-08-18 14:00 Fanna BK P07 - Knarrbacken FC Lejon Fanna IP C-plan
2019-08-24 10:00 Knarrbacken FC Lejon - IK Sirius FK P07S:3 Gröna Dalens IP 3
2019-08-24 11:00 Åsunda IF P07 - Södra Trögds IK Borgvallen 2
2019-08-24 14:00 Alsike IF P07 Svart - Enköpings SK UK P07Grön Alsike Konstgräs
2019-08-30 19:00 Enköpings SK UK P07Grön - Håbo FF P12 Röd Enavallen teknikcenter
2019-08-31 14:30 Knarrbacken FC Lejon - Södra Trögds IK Gröna Dalens IP 4
September
2019-09-01 10:00 Fanna BK P07 - Åsunda IF P07 Fanna IP C-plan
2019-09-01 11:00 Södra Trögds IK - Alsike IF P07 Svart Trögdsvallen 2
2019-09-01 12:00 IK Sirius FK P07S:3 - Vaksala SK Svart 2 Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-07 11:00 Åsunda IF P07 - IK Sirius FK P07S:3 Borgvallen 2
2019-09-07 12:00 Vaksala SK Svart 2 - Knarrbacken FC Lejon Årsta IP 3
2019-09-07 14:00 Alsike IF P07 Svart - Fanna BK P07 Alsike Konstgräs
2019-09-08 10:30 Håbo FF P12 Röd - Södra Trögds IK Futurum 2
2019-09-13 19:00 Enköpings SK UK P07Grön - Åsunda IF P07 Enavallen teknikcenter
2019-09-14 11:00 IK Sirius FK P07S:3 - Alsike IF P07 Svart Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-15 10:00 Knarrbacken FC Lejon - Åsunda IF P07 Gröna Dalens IP 3
2019-09-15 11:00 Södra Trögds IK - Enköpings SK UK P07Grön Trögdsvallen 2
2019-09-15 12:00 Fanna BK P07 - Håbo FF P12 Röd Fanna IP C-plan
2019-09-21 11:00 Åsunda IF P07 - Vaksala SK Svart 2 Borgvallen 2
2019-09-21 14:00 Alsike IF P07 Svart - Knarrbacken FC Lejon Alsike Konstgräs
2019-09-22 10:30 Enköpings SK UK P07Grön - Fanna BK P07 Enavallen C-plan
2019-09-22 12:20 Håbo FF P12 Röd - IK Sirius FK P07S:3 Futurum 2
2019-09-28 10:00 Knarrbacken FC Lejon - Håbo FF P12 Röd Gröna Dalens IP 2
2019-09-28 16:00 Vaksala SK Svart 2 - Alsike IF P07 Svart Årsta IP Konstgräs
2019-09-29 10:00 Fanna BK P07 - Södra Trögds IK Fanna IP C-plan
Oktober
2019-10-05 12:15 IK Sirius FK P07S:3 - Enköpings SK UK P07Grön Stenhagens IP Konstgräs