Spelprogram - P12-13

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK Grön 3 Anton Kaya 0760000712 GUL/GRÖN/GRÖN
Brottby SK Patrik Bolander 0709919190 Grön, Svart, Gröna
Bällsta FF 4 Bengt-Åke Grip Grön/Vit/Vit
Djurgårdens IF FF 9 Stina Pilotti 0723994247 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IFK Lidingö FK 13 blå Jens Nedstam 0703366811 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 7 blå Robert Liljeson 0705750933 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Vaxholm :2 blå Sofi Strid Blå/Blå/Blå
IK Frej Täby FK 1 Sheila Crafoord Olsson Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 15 Mikael Bolander Andersson 0730311537 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 42 Sten Christian Lennart Moberg 0733501085 Blå-Svart/Svart/Blå
Täby United FC Röd Lennarth Selander 0733778755 Svart/Svart/Svart
Vallentuna BK 1 Tony Eklund 0851011005 0709545262 Blå/blå/blå
Viggbyholms IK FF Svart Tim Sönderskov 0704505965 Röd/röd/Vit
Åkersberga FC Grön Fredrik Lundh 0739128354 0739128354 Blå/Svart randig/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Bällsta FF 4 - Sollentuna FK 15 Viby BP 1
2019-04-27 12:45 Djurgårdens IF FF 9 - Viggbyholms IK FF Svart Östermalms IP 2
2019-04-27 14:15 IK Frej Täby FK 1 - IFK Vaxholm :2 blå Vikingavallen/Täby IP 3
2019-04-27 14:15 Brottby SK - IFK Lidingö FK 7 blå Össeby IP 11
2019-04-27 15:15 IFK Lidingö FK 13 blå - Åkersberga FC Grön Hersby BP 1
2019-04-28 09:00 Täby FK 42 - Bollstanäs SK Grön 3 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-04-28 12:30 Täby United FC Röd - Vallentuna BK 1 Erikslund 11
Maj
2019-05-03 20:00 Bollstanäs SK Grön 3 - Brottby SK Bollstanäs IP 22
2019-05-04 10:00 Åkersberga FC Grön - Djurgårdens IF FF 9 Röllingby 11
2019-05-04 11:30 Viggbyholms IK FF Svart - Bällsta FF 4 Hägernäs IP 22
2019-05-04 12:45 IFK Vaxholm :2 blå - Täby United FC Röd Vaxö IP 11
2019-05-04 15:00 Sollentuna FK 15 - IK Frej Täby FK 1 Edsbergs Sportfält 4
2019-05-04 16:30 IFK Lidingö FK 7 blå - IFK Lidingö FK 13 blå Hersby BP 1
2019-05-05 17:45 Vallentuna BK 1 - Täby FK 42 Vallentuna IP 32
2019-05-11 10:15 Täby FK 42 - Täby United FC Röd Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-05-11 11:15 IK Frej Täby FK 1 - Viggbyholms IK FF Svart Vikingavallen/Täby IP 3
2019-05-11 13:15 Bällsta FF 4 - Åkersberga FC Grön Bällstabergs BP 12
2019-05-11 14:00 Djurgårdens IF FF 9 - IFK Lidingö FK 7 blå Östermalms IP 2
2019-05-12 11:15 Brottby SK - Vallentuna BK 1 Össeby IP 11
2019-05-12 11:30 IFK Lidingö FK 13 blå - Bollstanäs SK Grön 3 Hersby BP 1
2019-05-12 17:30 Sollentuna FK 15 - IFK Vaxholm :2 blå Edsbergs Sportfält 4
2019-05-17 18:30 Täby United FC Röd - Brottby SK Erikslund 11
2019-05-17 18:45 Bollstanäs SK Grön 3 - Djurgårdens IF FF 9 Bollstanäs IP 22
2019-05-17 19:15 IFK Lidingö FK 7 blå - Bällsta FF 4 Hersby BP 1
2019-05-18 10:00 Åkersberga FC Grön - IK Frej Täby FK 1 Röllingby 11
2019-05-18 12:45 Viggbyholms IK FF Svart - Sollentuna FK 15 Hägernäs IP 22
2019-05-18 14:00 IFK Vaxholm :2 blå - Täby FK 42 Vaxö IP 11
2019-05-19 17:45 Vallentuna BK 1 - IFK Lidingö FK 13 blå Vallentuna IP 32
2019-05-25 12:00 Bällsta FF 4 - Bollstanäs SK Grön 3 Bällstabergs BP 12
2019-05-25 12:45 Viggbyholms IK FF Svart - IFK Vaxholm :2 blå Hägernäs IP 22
2019-05-25 14:00 IFK Lidingö FK 13 blå - Täby United FC Röd Hersby BP 1
2019-05-25 15:00 Sollentuna FK 15 - Åkersberga FC Grön Edsbergs Sportfält 4
2019-05-25 16:30 Djurgårdens IF FF 9 - Vallentuna BK 1 Östermalms IP 2
2019-05-26 12:30 Brottby SK - Täby FK 42 Össeby IP 11
2019-05-26 15:15 IK Frej Täby FK 1 - IFK Lidingö FK 7 blå Vikingavallen/Täby IP 3
2019-05-31 17:30 Bollstanäs SK Grön 3 - IK Frej Täby FK 1 Bollstanäs IP 22
Juni
2019-06-01 09:00 Täby FK 42 - IFK Lidingö FK 13 blå Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-06-01 10:00 Åkersberga FC Grön - Viggbyholms IK FF Svart Röllingby 11
2019-06-01 12:45 IFK Vaxholm :2 blå - Brottby SK Vaxö IP 11
2019-06-01 16:30 IFK Lidingö FK 7 blå - Sollentuna FK 15 Hersby BP 1
2019-06-02 13:45 Täby United FC Röd - Djurgårdens IF FF 9 Erikslund 11
2019-06-02 15:15 Vallentuna BK 1 - Bällsta FF 4 Vallentuna IP 32
2019-06-08 10:00 IK Frej Täby FK 1 - Vallentuna BK 1 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-06-08 11:15 Åkersberga FC Grön - IFK Vaxholm :2 blå Röllingby 11
2019-06-08 12:00 Bällsta FF 4 - Täby United FC Röd Bällstabergs BP 12
2019-06-08 12:45 Viggbyholms IK FF Svart - IFK Lidingö FK 7 blå Hägernäs IP 22
2019-06-08 14:00 IFK Lidingö FK 13 blå - Brottby SK Hersby BP 1
2019-06-09 11:15 Sollentuna FK 15 - Bollstanäs SK Grön 3 Edsbergs Sportfält 4
2019-06-14 17:30 Djurgårdens IF FF 9 - Täby FK 42 Kryssarvallen 11
Augusti
2019-08-23 18:45 Bollstanäs SK Grön 3 - Viggbyholms IK FF Svart Bollstanäs IP 22
2019-08-23 19:00 Brottby SK - Djurgårdens IF FF 9 Össeby IP 11
2019-08-24 09:00 Täby FK 42 - Bällsta FF 4 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-08-24 12:45 IFK Vaxholm :2 blå - IFK Lidingö FK 13 blå Vaxö IP 11
2019-08-25 10:15 IFK Lidingö FK 7 blå - Åkersberga FC Grön Hersby BP 1
2019-08-25 13:45 Täby United FC Röd - IK Frej Täby FK 1 Erikslund 11
2019-08-25 15:15 Vallentuna BK 1 - Sollentuna FK 15 Vallentuna IP 32
2019-08-30 19:15 IFK Lidingö FK 7 blå - IFK Vaxholm :2 blå Hersby BP 1
2019-08-31 10:00 Åkersberga FC Grön - Bollstanäs SK Grön 3 Röllingby 11
2019-08-31 10:15 Djurgårdens IF FF 9 - IFK Lidingö FK 13 blå Östermalms IP 2
2019-08-31 11:15 IK Frej Täby FK 1 - Täby FK 42 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-08-31 12:00 Bällsta FF 4 - Brottby SK Bällstabergs BP 12
2019-08-31 12:45 Viggbyholms IK FF Svart - Vallentuna BK 1 Hägernäs IP 22
September
2019-09-03 19:00 Sollentuna FK 15 - Täby United FC Röd Norrvikens IP 22 Hall
2019-09-06 20:00 Bollstanäs SK Grön 3 - IFK Lidingö FK 7 blå Bollstanäs IP 22
2019-09-07 09:00 Täby FK 42 - Sollentuna FK 15 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-09-07 12:45 IFK Vaxholm :2 blå - Djurgårdens IF FF 9 Vaxö IP 11
2019-09-07 15:15 IFK Lidingö FK 13 blå - Bällsta FF 4 Hersby BP 1
2019-09-08 12:30 Brottby SK - IK Frej Täby FK 1 Össeby IP 11
2019-09-08 13:45 Täby United FC Röd - Viggbyholms IK FF Svart Erikslund 11
2019-09-08 15:15 Vallentuna BK 1 - Åkersberga FC Grön Vallentuna IP 32
2019-09-14 10:00 IK Frej Täby FK 1 - IFK Lidingö FK 13 blå Vikingavallen/Täby IP 3
2019-09-14 10:00 Åkersberga FC Grön - Täby United FC Röd Röllingby 11
2019-09-14 11:00 Bollstanäs SK Grön 3 - IFK Vaxholm :2 blå Bollstanäs IP 22
2019-09-14 12:00 Bällsta FF 4 - Djurgårdens IF FF 9 Bällstabergs BP 12
2019-09-14 12:45 Viggbyholms IK FF Svart - Täby FK 42 Hägernäs IP 22
2019-09-14 14:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Vallentuna BK 1 Hersby BP 1
2019-09-15 15:00 Sollentuna FK 15 - Brottby SK Edsbergs Sportfält 4
2019-09-21 09:00 Täby FK 42 - Åkersberga FC Grön Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-09-21 12:45 Djurgårdens IF FF 9 - IK Frej Täby FK 1 Östermalms IP 2
2019-09-21 14:00 IFK Vaxholm :2 blå - Bällsta FF 4 Vaxö IP 11
2019-09-22 10:15 IFK Lidingö FK 13 blå - Sollentuna FK 15 Hersby BP 1
2019-09-22 11:15 Brottby SK - Viggbyholms IK FF Svart Össeby IP 11
2019-09-22 13:45 Täby United FC Röd - IFK Lidingö FK 7 blå Erikslund 11
2019-09-22 16:30 Vallentuna BK 1 - Bollstanäs SK Grön 3 Vallentuna IP 32
2019-09-27 17:30 Bollstanäs SK Grön 3 - Täby United FC Röd Bollstanäs IP 22
2019-09-27 19:15 IFK Lidingö FK 7 blå - Täby FK 42 Hersby BP 1
2019-09-28 10:00 Åkersberga FC Grön - Brottby SK Röllingby 11
2019-09-28 11:15 IK Frej Täby FK 1 - Bällsta FF 4 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-09-28 11:30 Viggbyholms IK FF Svart - IFK Lidingö FK 13 blå Hägernäs IP 22
2019-09-29 12:30 Sollentuna FK 15 - Djurgårdens IF FF 9 Edsbergs Sportfält 4
2019-09-29 16:30 Vallentuna BK 1 - IFK Vaxholm :2 blå Vallentuna IP 32