Spelprogram - P 9-18

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 10 Sofia Amalia Ursino 0702194195 Svart/Vit/Svart/Gul
Apollon Solna FK Svart David Karvellas svart-röd/svart/svart
Ekerö IK 3:Gul Andreas De Haan Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 13 Ulrika Maria Svensson Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 26 Christin Svebeck Grandez 0761871014 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Karlbergs BK gul 1 Mattias Johansson 0736872055 Röd/Vit/Röd
Kungsängens IF 1 Kungsängens IF(Föreningen) vit, blå, vit
Norrtulls SK gul:2 Erik Daniel Andér 0705874330 Gul/Svart/Gul
Norrtulls SK svart:2 Lars-Göran Nilsson 0704961230 Gul/Svart/Gul
Råsunda IS Vit Råsunda IS(Föreningen) Blå/Vit/Blå
Sundbybergs IK Grön Jan Vesterbacka 0702129513 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Blå3 Jim Holmlund 0725464622 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF Solna 2 Mire Warsama 0704415394 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Grön 1 Johan Stemme Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Kungsängens IF 1 - Sundbybergs IK Grön Kungsängens IP 215
2019-04-27 10:00 Karlbergs BK gul 1 - IF Brommapojkarna 13 Kristinebergs IP 25
2019-04-27 13:00 Norrtulls SK gul:2 - Vasalunds IF Solna 2 Norra Real 15
2019-04-28 09:00 Apollon Solna FK Svart - Ekerö IK 3:Gul Läroverket 1
2019-04-28 10:00 IF Brommapojkarna 26 - Ursvik IK Blå3 Grimsta IP 36
2019-04-28 11:00 Råsunda IS Vit - Norrtulls SK svart:2 Läroverket 1
2019-04-28 11:00 Ängby IF Grön 1 - AIK FF 10 Ängby IP 35
Maj
2019-05-04 11:00 Ekerö IK 3:Gul - Kungsängens IF 1 Träkvistavallen 216
2019-05-04 12:00 Ursvik IK Blå3 - Råsunda IS Vit Örvallen 26
2019-05-04 12:00 Sundbybergs IK Grön - Ängby IF Grön 1 Rissne IP 25
2019-05-04 14:00 Norrtulls SK svart:2 - Apollon Solna FK Svart Norra Real 15
2019-05-05 10:00 IF Brommapojkarna 13 - IF Brommapojkarna 26 Grimsta IP 35
2019-05-05 13:00 AIK FF 10 - Norrtulls SK gul:2 Läroverket 1
2019-05-05 14:00 Vasalunds IF Solna 2 - Karlbergs BK gul 1 Läroverket 1
2019-05-11 10:00 Kungsängens IF 1 - Norrtulls SK svart:2 Kungsängens IP 215
2019-05-11 10:00 Karlbergs BK gul 1 - AIK FF 10 Kristinebergs IP 25
2019-05-11 10:00 Ekerö IK 3:Gul - Sundbybergs IK Grön Träkvistavallen 216
2019-05-11 14:00 Norrtulls SK gul:2 - Ängby IF Grön 1 Norra Real 15
2019-05-11 15:00 Apollon Solna FK Svart - Ursvik IK Blå3 Läroverket 1
2019-05-12 11:00 IF Brommapojkarna 26 - Vasalunds IF Solna 2 Grimsta IP 36
2019-05-12 13:00 Råsunda IS Vit - IF Brommapojkarna 13 Läroverket 1
2019-05-16 19:00 AIK FF 10 - IF Brommapojkarna 26 Läroverket 1
2019-05-17 18:00 Vasalunds IF Solna 2 - Råsunda IS Vit Läroverket 1
2019-05-18 12:00 Ängby IF Grön 1 - Karlbergs BK gul 1 Ängby IP 35
2019-05-18 12:00 Ursvik IK Blå3 - Kungsängens IF 1 Örvallen 26
2019-05-18 12:00 Sundbybergs IK Grön - Norrtulls SK gul:2 Rissne IP 25
2019-05-18 15:00 Norrtulls SK svart:2 - Ekerö IK 3:Gul Norra Real 15
2019-05-18 16:00 IF Brommapojkarna 13 - Apollon Solna FK Svart Grimsta IP 35
2019-05-25 10:00 Ekerö IK 3:Gul - Ursvik IK Blå3 Träkvistavallen 216
2019-05-25 11:00 Karlbergs BK gul 1 - Norrtulls SK gul:2 Kristinebergs IP 25
2019-05-25 14:00 Apollon Solna FK Svart - Vasalunds IF Solna 2 Läroverket 1
2019-05-25 15:00 Norrtulls SK svart:2 - Sundbybergs IK Grön Norra Real 15
2019-05-26 10:00 IF Brommapojkarna 26 - Ängby IF Grön 1 Grimsta IP 36
2019-05-26 11:00 Råsunda IS Vit - AIK FF 10 Läroverket 1
2019-05-26 12:00 Kungsängens IF 1 - IF Brommapojkarna 13 Kungsängens IP 215
Juni
2019-06-01 12:00 Ursvik IK Blå3 - Norrtulls SK svart:2 Örvallen 26
2019-06-01 12:00 Sundbybergs IK Grön - Karlbergs BK gul 1 Rissne IP 25
2019-06-01 13:00 Ängby IF Grön 1 - Råsunda IS Vit Ängby IP 35
2019-06-01 15:00 Norrtulls SK gul:2 - IF Brommapojkarna 26 Norra Real 15
2019-06-02 10:00 IF Brommapojkarna 13 - Ekerö IK 3:Gul Grimsta IP 35
2019-06-02 12:00 Vasalunds IF Solna 2 - Kungsängens IF 1 Läroverket 1
2019-06-02 16:00 AIK FF 10 - Apollon Solna FK Svart Läroverket 1
2019-06-08 10:00 Kungsängens IF 1 - AIK FF 10 Kungsängens IP 215
2019-06-08 10:00 Ursvik IK Blå3 - Sundbybergs IK Grön Örvallen 26
2019-06-08 13:00 Norrtulls SK svart:2 - IF Brommapojkarna 13 Norra Real 15
2019-06-08 13:00 Ekerö IK 3:Gul - Vasalunds IF Solna 2 Träkvistavallen 216
2019-06-09 10:00 Råsunda IS Vit - Norrtulls SK gul:2 Läroverket 1
2019-06-09 12:00 IF Brommapojkarna 26 - Karlbergs BK gul 1 Grimsta IP 36
2019-06-09 18:00 Apollon Solna FK Svart - Ängby IF Grön 1 Läroverket 1
Augusti
2019-08-23 19:00 AIK FF 10 - Ekerö IK 3:Gul Läroverket 1
2019-08-24 10:00 Karlbergs BK gul 1 - Råsunda IS Vit Kristinebergs IP 25
2019-08-24 12:00 Sundbybergs IK Grön - IF Brommapojkarna 26 Rissne IP 25
2019-08-24 13:00 Ängby IF Grön 1 - Kungsängens IF 1 Ängby IP 35
2019-08-24 15:00 Norrtulls SK gul:2 - Apollon Solna FK Svart Norra Real 15
2019-08-24 16:00 IF Brommapojkarna 13 - Ursvik IK Blå3 Grimsta IP 35
2019-08-25 12:00 Vasalunds IF Solna 2 - Norrtulls SK svart:2 Läroverket 1
2019-08-30 18:00 Råsunda IS Vit - IF Brommapojkarna 26 Läroverket 1
2019-08-31 10:00 Kungsängens IF 1 - Norrtulls SK gul:2 Kungsängens IP 215
2019-08-31 10:00 Ursvik IK Blå3 - Vasalunds IF Solna 2 Örvallen 26
2019-08-31 12:00 Ekerö IK 3:Gul - Ängby IF Grön 1 Träkvistavallen 216
2019-08-31 14:00 Norrtulls SK svart:2 - AIK FF 10 Norra Real 15
2019-08-31 16:00 IF Brommapojkarna 13 - Sundbybergs IK Grön Grimsta IP 35
September
2019-09-01 16:00 Apollon Solna FK Svart - Karlbergs BK gul 1 Läroverket 1
2019-09-07 10:00 Karlbergs BK gul 1 - Kungsängens IF 1 Kristinebergs IP 25
2019-09-07 12:00 Sundbybergs IK Grön - Råsunda IS Vit Rissne IP 25
2019-09-07 14:00 Norrtulls SK gul:2 - Ekerö IK 3:Gul Norra Real 15
2019-09-07 16:00 IF Brommapojkarna 26 - Apollon Solna FK Svart Grimsta IP 36
2019-09-08 11:00 Ängby IF Grön 1 - Norrtulls SK svart:2 Ängby IP 35
2019-09-08 11:00 AIK FF 10 - Ursvik IK Blå3 Läroverket 1
2019-09-08 12:00 Vasalunds IF Solna 2 - IF Brommapojkarna 13 Läroverket 1
2019-09-14 10:00 Kungsängens IF 1 - IF Brommapojkarna 26 Kungsängens IP 215
2019-09-14 10:00 Ursvik IK Blå3 - Ängby IF Grön 1 Örvallen 26
2019-09-14 11:00 Apollon Solna FK Svart - Råsunda IS Vit Läroverket 1
2019-09-14 12:00 Ekerö IK 3:Gul - Karlbergs BK gul 1 Träkvistavallen 216
2019-09-14 14:00 Norrtulls SK svart:2 - Norrtulls SK gul:2 Norra Real 15
2019-09-14 16:00 IF Brommapojkarna 13 - AIK FF 10 Grimsta IP 35
2019-09-15 10:00 Vasalunds IF Solna 2 - Sundbybergs IK Grön Läroverket 1
2019-09-20 19:00 Råsunda IS Vit - Kungsängens IF 1 Läroverket 1
2019-09-21 10:00 Karlbergs BK gul 1 - Norrtulls SK svart:2 Kristinebergs IP 25
2019-09-21 12:00 Sundbybergs IK Grön - Apollon Solna FK Svart Rissne IP 25
2019-09-21 13:00 Ängby IF Grön 1 - IF Brommapojkarna 13 Ängby IP 35
2019-09-21 14:00 Norrtulls SK gul:2 - Ursvik IK Blå3 Norra Real 15
2019-09-22 12:00 IF Brommapojkarna 26 - Ekerö IK 3:Gul Grimsta IP 36
2019-09-22 13:00 AIK FF 10 - Vasalunds IF Solna 2 Läroverket 1
2019-09-28 10:00 Kungsängens IF 1 - Apollon Solna FK Svart Kungsängens IP 215
2019-09-28 10:00 Ursvik IK Blå3 - Karlbergs BK gul 1 Örvallen 26
2019-09-28 12:00 Norrtulls SK svart:2 - IF Brommapojkarna 26 Norra Real 15
2019-09-28 13:00 Ekerö IK 3:Gul - Råsunda IS Vit Träkvistavallen 216
2019-09-29 11:00 IF Brommapojkarna 13 - Norrtulls SK gul:2 Grimsta IP 35
2019-09-29 13:00 AIK FF 10 - Sundbybergs IK Grön Läroverket 1
2019-09-29 14:00 Vasalunds IF Solna 2 - Ängby IF Grön 1 Läroverket 1