Spelprogram - P 8-19

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 8 Fredrik Tångstedt Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 10 Christopher de Laval 0703810237 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 14 Malin Rosenquist 0761145935 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 2:Blå Andreas Strid 0700864473 Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 14 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 5 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra Blå Henrik Skarin Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 12 Andréas Arver blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 7 Jonathan Cohen 0704735139 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK grön 2 Marie Franzén 0708225175 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK blå 1 Magnus Agervald Gul/Svart/Gul
Råsunda IS Vit Råsunda IS(Föreningen) Blå/Vit/Blå
Sundbybergs IK Röd Daniel Johnsson 0739289112 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK 6 Lars Johan Viktorsson 0705685708 Gult/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 Djurgårdens IF FF 10 - Karlbergs BK grön 2 Hjorthagens IP 3
2019-04-26 18:00 Sundbybergs IK Röd - Djurgårdens IF FF 14 Golfängarna 16
2019-04-27 09:00 Norrtulls SK blå 1 - IF Brommapojkarna 5 Norra Real 16
2019-04-27 11:00 Ursvik IK 6 - Ekerö IK 2:Blå Örvallen 26
2019-04-27 16:00 Råsunda IS Vit - IFK Lidingö FK 12 Läroverket 1
2019-04-28 09:00 IF Brommapojkarna 14 - IFK Lidingö FK 7 Grimsta IP 36
2019-04-28 14:00 IFK Bergshamra Blå - AIK FF 8 Bergshamra IP 26
Maj
2019-05-03 17:30 Djurgårdens IF FF 14 - Norrtulls SK blå 1 Hjorthagens IP 3
2019-05-04 09:00 AIK FF 8 - Sundbybergs IK Röd Läroverket 1
2019-05-04 09:00 Ekerö IK 2:Blå - IFK Bergshamra Blå Träkvistavallen 215
2019-05-04 12:00 Karlbergs BK grön 2 - Råsunda IS Vit Kristinebergs IP 26
2019-05-04 17:00 IF Brommapojkarna 5 - IF Brommapojkarna 14 Grimsta IP 35
2019-05-05 14:00 IFK Lidingö FK 7 - Djurgårdens IF FF 10 Gångsätra BP 16
2019-05-05 17:00 IFK Lidingö FK 12 - Ursvik IK 6 Gångsätra BP 15
2019-05-10 18:00 Sundbybergs IK Röd - IFK Bergshamra Blå Golfängarna 16
2019-05-11 09:00 Norrtulls SK blå 1 - AIK FF 8 Norra Real 16
2019-05-11 11:00 Ursvik IK 6 - Karlbergs BK grön 2 Örvallen 26
2019-05-11 17:00 IF Brommapojkarna 14 - Djurgårdens IF FF 14 Grimsta IP 36
2019-05-12 15:00 Råsunda IS Vit - IFK Lidingö FK 7 Läroverket 1
2019-05-12 17:00 IFK Lidingö FK 12 - Ekerö IK 2:Blå Gångsätra BP 15
2019-05-12 19:00 Djurgårdens IF FF 10 - IF Brommapojkarna 5 Hjorthagens IP 3
2019-05-18 08:00 Djurgårdens IF FF 14 - Djurgårdens IF FF 10 Hjorthagens IP 3
2019-05-18 12:00 Karlbergs BK grön 2 - IFK Lidingö FK 12 Kristinebergs IP 26
2019-05-18 12:00 Ekerö IK 2:Blå - Sundbybergs IK Röd Träkvistavallen 215
2019-05-18 13:00 AIK FF 8 - IF Brommapojkarna 14 Läroverket 1
2019-05-18 17:00 IF Brommapojkarna 5 - Råsunda IS Vit Grimsta IP 35
2019-05-19 14:00 IFK Bergshamra Blå - Norrtulls SK blå 1 Bergshamra IP 26
2019-05-19 16:00 IFK Lidingö FK 7 - Ursvik IK 6 Gångsätra BP 16
2019-05-25 09:00 IF Brommapojkarna 14 - IFK Bergshamra Blå Grimsta IP 36
2019-05-25 09:00 Norrtulls SK blå 1 - Sundbybergs IK Röd Norra Real 16
2019-05-25 11:00 Ursvik IK 6 - IF Brommapojkarna 5 Örvallen 26
2019-05-25 14:00 Karlbergs BK grön 2 - Ekerö IK 2:Blå Kristinebergs IP 26
2019-05-26 09:00 Råsunda IS Vit - Djurgårdens IF FF 14 Läroverket 1
2019-05-26 17:00 IFK Lidingö FK 12 - IFK Lidingö FK 7 Gångsätra BP 15
2019-05-26 18:00 Djurgårdens IF FF 10 - AIK FF 8 Hjorthagens IP 3
Juni
2019-06-01 09:00 Ekerö IK 2:Blå - Norrtulls SK blå 1 Träkvistavallen 215
2019-06-01 15:00 AIK FF 8 - Råsunda IS Vit Läroverket 1
2019-06-01 17:00 IF Brommapojkarna 5 - IFK Lidingö FK 12 Grimsta IP 35
2019-06-02 14:00 Sundbybergs IK Röd - IF Brommapojkarna 14 Örvallen 25
2019-06-02 14:00 IFK Bergshamra Blå - Djurgårdens IF FF 10 Bergshamra IP 26
2019-06-02 14:00 IFK Lidingö FK 7 - Karlbergs BK grön 2 Gångsätra BP 16
2019-06-02 19:00 Djurgårdens IF FF 14 - Ursvik IK 6 Hjorthagens IP 3
2019-06-08 09:00 IF Brommapojkarna 14 - Norrtulls SK blå 1 Grimsta IP 36
2019-06-08 12:00 Ursvik IK 6 - AIK FF 8 Örvallen 26
2019-06-08 14:00 Karlbergs BK grön 2 - IF Brommapojkarna 5 Kristinebergs IP 26
2019-06-08 16:00 Råsunda IS Vit - IFK Bergshamra Blå Läroverket 1
2019-06-09 15:00 IFK Lidingö FK 7 - Ekerö IK 2:Blå Gångsätra BP 16
2019-06-09 17:00 IFK Lidingö FK 12 - Djurgårdens IF FF 14 Gångsätra BP 15
2019-06-09 19:00 Djurgårdens IF FF 10 - Sundbybergs IK Röd Hjorthagens IP 3
Augusti
2019-08-23 17:30 Djurgårdens IF FF 14 - Karlbergs BK grön 2 Hjorthagens IP 3
2019-08-23 18:00 Sundbybergs IK Röd - Råsunda IS Vit Golfängarna 16
2019-08-24 09:00 Norrtulls SK blå 1 - Djurgårdens IF FF 10 Norra Real 16
2019-08-24 09:00 AIK FF 8 - IFK Lidingö FK 12 Läroverket 1
2019-08-24 09:00 Ekerö IK 2:Blå - IF Brommapojkarna 14 Träkvistavallen 215
2019-08-25 09:00 IF Brommapojkarna 5 - IFK Lidingö FK 7 Grimsta IP 35
2019-08-25 14:00 IFK Bergshamra Blå - Ursvik IK 6 Bergshamra IP 26
2019-08-29 18:00 Råsunda IS Vit - Norrtulls SK blå 1 Läroverket 1
2019-08-30 17:30 Djurgårdens IF FF 10 - IF Brommapojkarna 14 Hjorthagens IP 3
2019-08-31 12:00 Ursvik IK 6 - Sundbybergs IK Röd Örvallen 26
2019-08-31 13:00 Karlbergs BK grön 2 - AIK FF 8 Kristinebergs IP 26
September
2019-09-01 09:00 IF Brommapojkarna 5 - Ekerö IK 2:Blå Grimsta IP 35
2019-09-01 15:15 IFK Lidingö FK 7 - Djurgårdens IF FF 14 Gångsätra BP 16
2019-09-01 16:15 IFK Lidingö FK 12 - IFK Bergshamra Blå Gångsätra BP 15
2019-09-06 18:00 Sundbybergs IK Röd - IFK Lidingö FK 12 Golfängarna 16
2019-09-07 09:00 Norrtulls SK blå 1 - Ursvik IK 6 Norra Real 16
2019-09-07 09:00 AIK FF 8 - IFK Lidingö FK 7 Läroverket 1
2019-09-07 09:00 Ekerö IK 2:Blå - Djurgårdens IF FF 10 Träkvistavallen 215
2019-09-08 09:00 IF Brommapojkarna 14 - Råsunda IS Vit Grimsta IP 36
2019-09-08 14:00 IFK Bergshamra Blå - Karlbergs BK grön 2 Bergshamra IP 26
2019-09-08 19:00 Djurgårdens IF FF 14 - IF Brommapojkarna 5 Hjorthagens IP 3
2019-09-14 12:00 Ursvik IK 6 - IF Brommapojkarna 14 Örvallen 26
2019-09-14 13:00 Råsunda IS Vit - Djurgårdens IF FF 10 Läroverket 1
2019-09-14 13:00 Karlbergs BK grön 2 - Sundbybergs IK Röd Kristinebergs IP 26
2019-09-15 15:15 IFK Lidingö FK 7 - IFK Bergshamra Blå Gångsätra BP 16
2019-09-15 16:15 IFK Lidingö FK 12 - Norrtulls SK blå 1 Gångsätra BP 15
2019-09-15 18:00 IF Brommapojkarna 5 - AIK FF 8 Grimsta IP 35
2019-09-20 18:00 Sundbybergs IK Röd - IFK Lidingö FK 7 Golfängarna 16
2019-09-21 09:00 Norrtulls SK blå 1 - Karlbergs BK grön 2 Norra Real 16
2019-09-21 09:00 Ekerö IK 2:Blå - Råsunda IS Vit Träkvistavallen 215
2019-09-22 09:00 AIK FF 8 - Djurgårdens IF FF 14 Läroverket 1
2019-09-22 12:00 Djurgårdens IF FF 14 - Ekerö IK 2:Blå Träkvistavallen 225
2019-09-22 14:00 IFK Bergshamra Blå - IF Brommapojkarna 5 Bergshamra IP 26
2019-09-22 18:00 IF Brommapojkarna 14 - IFK Lidingö FK 12 Grimsta IP 36
2019-09-22 19:00 Djurgårdens IF FF 10 - Ursvik IK 6 Hjorthagens IP 3
2019-09-28 09:00 AIK FF 8 - Ekerö IK 2:Blå Läroverket 1
2019-09-28 12:00 Ursvik IK 6 - Råsunda IS Vit Örvallen 26
2019-09-28 14:00 Karlbergs BK grön 2 - IF Brommapojkarna 14 Kristinebergs IP 26
2019-09-29 09:00 IF Brommapojkarna 5 - Sundbybergs IK Röd Grimsta IP 35
2019-09-29 15:00 IFK Lidingö FK 7 - Norrtulls SK blå 1 Gångsätra BP 16
2019-09-29 17:00 IFK Lidingö FK 12 - Djurgårdens IF FF 10 Gångsätra BP 15
2019-09-29 18:00 Djurgårdens IF FF 14 - IFK Bergshamra Blå Hjorthagens IP 3