Spelprogram - F 9- 6

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1 Charlie Åberg 0735933402 Svart/Vit/Svart/Gul
Ekerö IK Gul Christer Eriksson Blå/Blå/Blå
FK Bromma Svart Stefan Särne Grön/Svart/Gröna
IF Brommapojkarna 3 Per Christofer Zetterquist Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 8 Stefan Lindsköld 0703690544 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 5 blå Mats Geijer 0704198692 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 8 blå Josefine Brännefors 0700901923 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Viksjö 3 Per Johan Werner Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Spånga IS FK 1 Sara Ericson 0761229484 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 6 Christian Persson 0704167722 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Monika Isaksson 0708688762 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK 1 Rehan Chaudry 0733772483 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF Svart Pamela Orostica Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Vit 1 Jonas Anders Bahlenberg Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-23 18:00 Vasalunds IF Svart - Spånga IS FK 6 Läroverket 1
2019-04-25 18:00 FK Bromma Svart - Ursvik IK 1 Ängby Södra BP 125
2019-04-27 10:00 IF Brommapojkarna 3 - IFK Lidingö FK 8 blå Grimsta IP 35
2019-04-27 10:00 Sundbybergs IK - IFK Viksjö 3 Golfängarna 15
2019-04-27 10:00 Ekerö IK Gul - Ängby IF Vit 1 Träkvistavallen 215
2019-04-27 10:00 Spånga IS FK 1 - AIK FF 1 Nälsta BP 126
2019-04-27 12:00 IF Brommapojkarna 8 - IFK Lidingö FK 5 blå Grimsta IP 36
2019-04-30 18:00 AIK FF 1 - Ekerö IK Gul Läroverket 1
Maj
2019-05-04 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - IF Brommapojkarna 3 Lidingövallen 226
2019-05-04 09:00 IFK Lidingö FK 8 blå - Vasalunds IF Svart Lidingövallen 225
2019-05-04 11:00 Ängby IF Vit 1 - Sundbybergs IK Ängby IP 35
2019-05-04 11:00 Spånga IS FK 6 - FK Bromma Svart Nälsta BP 126
2019-05-04 11:00 Ursvik IK 1 - Spånga IS FK 1 Golfängarna 16
2019-05-05 10:00 IFK Viksjö 3 - IF Brommapojkarna 8 Viksjövallen 36
2019-05-07 18:00 Vasalunds IF Svart - IFK Lidingö FK 5 blå Läroverket 1
2019-05-09 18:00 FK Bromma Svart - IFK Lidingö FK 8 blå Ängby Södra BP 125
2019-05-11 10:00 IF Brommapojkarna 3 - IFK Viksjö 3 Grimsta IP 35
2019-05-11 10:00 IF Brommapojkarna 8 - Ängby IF Vit 1 Grimsta IP 36
2019-05-11 10:00 Sundbybergs IK - AIK FF 1 Golfängarna 15
2019-05-11 10:00 Ekerö IK Gul - Spånga IS FK 1 Träkvistavallen 215
2019-05-11 10:00 Spånga IS FK 6 - Ursvik IK 1 Nälsta BP 126
2019-05-14 18:00 AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 8 Läroverket 1
2019-05-18 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - FK Bromma Svart Lidingövallen 226
2019-05-18 09:00 IFK Lidingö FK 8 blå - Spånga IS FK 6 Lidingövallen 225
2019-05-18 11:00 Ängby IF Vit 1 - IF Brommapojkarna 3 Ängby IP 35
2019-05-18 12:00 Spånga IS FK 1 - Sundbybergs IK Nälsta BP 126
2019-05-18 12:00 Ursvik IK 1 - Ekerö IK Gul Golfängarna 16
2019-05-19 10:00 IFK Viksjö 3 - Vasalunds IF Svart Viksjövallen 36
2019-05-21 19:00 Vasalunds IF Svart - Ängby IF Vit 1 Läroverket 1
2019-05-23 19:00 FK Bromma Svart - IFK Viksjö 3 Ängby Södra BP 125
2019-05-25 09:00 IFK Lidingö FK 8 blå - Ursvik IK 1 Lidingövallen 225
2019-05-25 10:00 IF Brommapojkarna 8 - Spånga IS FK 1 Grimsta IP 36
2019-05-25 10:00 Sundbybergs IK - Ekerö IK Gul Golfängarna 15
2019-05-25 10:00 Spånga IS FK 6 - IFK Lidingö FK 5 blå Nälsta BP 126
2019-05-25 11:00 IF Brommapojkarna 3 - AIK FF 1 Grimsta IP 35
2019-05-26 16:00 IFK Lidingö FK 5 blå - IFK Lidingö FK 8 blå Gångsätra BP 16
2019-05-28 19:00 AIK FF 1 - Vasalunds IF Svart Läroverket 1
Juni
2019-06-01 10:00 Ekerö IK Gul - IF Brommapojkarna 8 Träkvistavallen 215
2019-06-01 10:00 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 3 Nälsta BP 126
2019-06-01 11:00 Ängby IF Vit 1 - FK Bromma Svart Ängby IP 35
2019-06-01 11:00 Ursvik IK 1 - Sundbybergs IK Golfängarna 16
2019-06-02 10:00 IFK Viksjö 3 - Spånga IS FK 6 Viksjövallen 36
2019-06-04 19:00 Vasalunds IF Svart - Spånga IS FK 1 Läroverket 1
2019-06-08 09:00 IFK Lidingö FK 8 blå - IFK Viksjö 3 Lidingövallen 225
2019-06-08 10:00 IF Brommapojkarna 3 - Ekerö IK Gul Grimsta IP 35
2019-06-08 10:00 IF Brommapojkarna 8 - Sundbybergs IK Grimsta IP 36
2019-06-08 10:00 Spånga IS FK 6 - Ängby IF Vit 1 Nälsta BP 126
2019-06-09 11:00 FK Bromma Svart - AIK FF 1 Ängby Södra BP 125
2019-06-09 15:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Ursvik IK 1 Bo Gärde
Augusti
2019-08-20 19:00 AIK FF 1 - Spånga IS FK 6 Läroverket 1
2019-08-24 10:00 Sundbybergs IK - IF Brommapojkarna 3 Golfängarna 15
2019-08-24 10:00 Ekerö IK Gul - Vasalunds IF Svart Träkvistavallen 215
2019-08-24 10:00 Ursvik IK 1 - IF Brommapojkarna 8 Golfängarna 16
2019-08-24 11:00 Ängby IF Vit 1 - IFK Lidingö FK 8 blå Ängby IP 35
2019-08-24 12:00 Spånga IS FK 1 - FK Bromma Svart Nälsta BP 126
2019-08-25 10:00 IFK Viksjö 3 - IFK Lidingö FK 5 blå Viksjövallen 36
2019-08-27 19:00 Vasalunds IF Svart - Sundbybergs IK Läroverket 1
2019-08-29 19:00 FK Bromma Svart - Ekerö IK Gul Ängby Södra BP 125
2019-08-31 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Ängby IF Vit 1 Lidingövallen 226
2019-08-31 09:00 IFK Lidingö FK 8 blå - AIK FF 1 Lidingövallen 225
2019-08-31 11:00 IF Brommapojkarna 3 - IF Brommapojkarna 8 Grimsta IP 35
2019-08-31 11:00 Spånga IS FK 6 - Spånga IS FK 1 Nälsta BP 126
September
2019-09-01 10:00 IFK Viksjö 3 - Ursvik IK 1 Viksjövallen 36
2019-09-03 18:00 AIK FF 1 - IFK Lidingö FK 5 blå Läroverket 1
2019-09-07 10:00 IF Brommapojkarna 8 - Vasalunds IF Svart Grimsta IP 36
2019-09-07 10:00 Sundbybergs IK - FK Bromma Svart Golfängarna 15
2019-09-07 10:00 Ekerö IK Gul - Spånga IS FK 6 Träkvistavallen 215
2019-09-07 10:00 Spånga IS FK 1 - IFK Lidingö FK 8 blå Nälsta BP 126
2019-09-07 10:00 Ursvik IK 1 - IF Brommapojkarna 3 Golfängarna 16
2019-09-07 11:00 Ängby IF Vit 1 - IFK Viksjö 3 Ängby IP 35
2019-09-10 19:00 Vasalunds IF Svart - IF Brommapojkarna 3 Läroverket 1
2019-09-12 18:00 FK Bromma Svart - IF Brommapojkarna 8 Ängby Södra BP 125
2019-09-14 09:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Spånga IS FK 1 Lidingövallen 226
2019-09-14 09:00 IFK Lidingö FK 8 blå - Ekerö IK Gul Lidingövallen 225
2019-09-14 11:00 Ängby IF Vit 1 - Ursvik IK 1 Ängby IP 35
2019-09-14 12:00 Spånga IS FK 6 - Sundbybergs IK Nälsta BP 126
2019-09-15 10:00 IFK Viksjö 3 - AIK FF 1 Viksjövallen 36
2019-09-17 19:00 AIK FF 1 - Ängby IF Vit 1 Läroverket 1
2019-09-21 10:00 IF Brommapojkarna 8 - Spånga IS FK 6 Grimsta IP 36
2019-09-21 10:00 Sundbybergs IK - IFK Lidingö FK 8 blå Golfängarna 15
2019-09-21 10:00 Ekerö IK Gul - IFK Lidingö FK 5 blå Träkvistavallen 215
2019-09-21 10:00 Ursvik IK 1 - Vasalunds IF Svart Golfängarna 16
2019-09-21 11:00 IF Brommapojkarna 3 - FK Bromma Svart Grimsta IP 35
2019-09-21 11:00 Spånga IS FK 1 - IFK Viksjö 3 Nälsta BP 126
2019-09-24 18:00 AIK FF 1 - Ursvik IK 1 Läroverket 1
2019-09-26 19:00 FK Bromma Svart - Vasalunds IF Svart Ängby Södra BP 125
2019-09-28 10:00 Spånga IS FK 6 - IF Brommapojkarna 3 Nälsta BP 126
2019-09-28 11:00 Ängby IF Vit 1 - Spånga IS FK 1 Ängby IP 35
2019-09-28 15:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Sundbybergs IK Killinge BP 16
2019-09-29 10:00 IFK Viksjö 3 - Ekerö IK Gul Viksjövallen 36
Oktober
2019-10-05 13:00 IF Brommapojkarna 8 - IFK Lidingö FK 8 blå Hässelängens BP 11