Spelprogram - Träningsmatcher JH Herr

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsens IF Alsens IF(Föreningen) VIT, GRÖN, VIT
Bergs IK Daniel Nordell 0706437543 Grön/Vit, Vit, Vit
Brunflo FK Brunflo FK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Bräcke SK Per-Ola Anders Bergkvist 069371998 0733335948 Blå, Vit
Dvärsätts BK Tommy Martinsson 063134357 0702603388 Svart, Svart, Svart
Frösö IF Nils-Erik Rimmö 0700061909 Rosa/svart, Svart, Svart
Frösö IF 2 Frösö IF(Föreningen) Rosa/svart, Svart, Svart
Frösö IF P05 Jenny Wikman 0705226266 Rosa/svart, Svart, Svart
IFK Östersund IFK Östersund(Föreningen) Röd, Vita, Vita
IFK Östersund P13 Gullik Hägle Röd, Vita, Vita
IFK Östersund U IFK Östersund(Föreningen) Röd, Vita, Vita
IFK Östersund U 17 IFK Östersund(Föreningen) Röd, Vita, Vita
IFK Östersund U16 Jan Sörlin 063100229 0703744466 Röd, Vit, Vit
IFK Östersund Ungdom IFK Östersund Ungdom(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Järpens IF Järpens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Långsele AIF Långsele AIF(Föreningen) svart, svart, svart
Norra Lits IF Norra Lits IF(Föreningen) gul, svart, svart
Näldens IF Näldens IF(Föreningen) Gul, Blå
Offerdals IF Jon Gudmarsson 0738420618 Blå, Blå, Blå
Ope IF Mathias Gabrielsson 06386741 0706186741 Vit, Blå, Vit
Ope IF U2 Per Karlsson 0703229099 Vit, Blå, Vit
Skellefteå FF U16 Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Sollefteå GIF FF U17 Sollefteå GIF FF(Föreningen) Vit, Blå, blå
Sollentuna FK P12 Sollentuna FK(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
Stuguns BK Stuguns BK(Föreningen) gul, Svart, gul
Sundsjö IF Sundsjö IF(Föreningen)
Svegs IK Svegs IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tandsbyns FK Tandsbyns FK(Föreningen) Vit, Svart, vit
Ytterhogdals IK Ytterhogdals IK(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Ås IF A Martin Eriksson 0738311526 Blå, Vit, Vit
ÖFK Cosmos Östersunds FK Ungdom(Föreningen)
Östersunds FK Carl Vredin 0738641587 Röd-Svart, Svart, Svart
Östersunds FK U19 Östersunds FK(Föreningen) Röd-Svart, Svart, Svart
Östersunds FK U4 Östersunds FK(Föreningen) Röd-Svart, Svart, Svart
Östersunds FK U5 Mats Pettersson 0738641585 Röd-Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-09 17:15 095000002 Östersunds FK - Ås IF A ÖP-hallen
2019-02-16 17:00 095000001 Östersunds FK U19 - Alsens IF ÖP-hallen
2019-02-23 13:45 095000006 IFK Östersund U16 - Skellefteå FF U16 Jämtkraft Arena B-plan
2019-02-24 18:00 095000007 IFK Östersund - Dvärsätts BK Jämtkraft Arena
2019-03-02 13:15 095000009 IFK Östersund U - Ås IF A Jämtkraft Arena B-plan
2019-03-02 14:45 095000003 IFK Östersund - Ope IF Jämtkraft Arena
2019-03-02 15:45 095000010 IFK Östersund U16 - Bergs IK Jämtkraft Arena B-plan
2019-03-06 20:30 095000005 Frösö IF 2 - IFK Östersund U Jämtkraft Arena
2019-03-10 15:30 095000004 IFK Östersund - Frösö IF Jämtkraft Arena
2019-03-17 12:15 095000014 IFK Östersund U 17 - Ås IF A Jämtkraft Arena
2019-03-17 17:00 095000011 IFK Östersund U - Ope IF Jämtkraft Arena
2019-03-17 19:15 095000012 Frösö IF - Bergs IK Jämtkraft Arena B-plan
2019-03-24 20:15 095000022 Bergs IK - Frösö IF 2 Jämtkraft Arena B-plan
2019-03-25 20:15 095000020 Tandsbyns FK - Ås IF A Jämtkraft Arena B-plan
2019-03-28 20:30 095000021 ÖFK Cosmos - Östersunds FK Jämtkraft Arena B-plan
2019-03-31 11:00 095000019 Järpens IF - Bergs IK Norrmontage Arena
2019-03-31 12:15 095000017 Näldens IF - IFK Östersund U Jämtkraft Arena B-plan
2019-03-31 14:00 095000025 Bräcke SK - Sundsjö IF Ånge IP
2019-03-31 15:00 095000013 Ope IF - Ås IF A Jämtkraft Arena
2019-03-31 17:00 095000023 IFK Östersund - Ope IF Jämtkraft Arena
2019-04-04 20:15 095000027 ÖFK Cosmos - Tandsbyns FK Jämtkraft Arena B-plan
2019-04-05 17:45 095000029 Östersunds FK - Sollefteå GIF FF U17 Jämtkraft Arena
2019-04-05 19:00 095000028 Alsens IF - Dvärsätts BK Länsförsäkringar AC 1
2019-04-06 11:15 095000018 IFK Östersund U16 - Norra Lits IF Jämtkraft Arena B-plan
2019-04-06 13:45 095000015 IFK Östersund U 17 - Brunflo FK Jämtkraft Arena B-plan
2019-04-07 14:00 095000008 Frösö IF - Järpens IF Länsförsäkringar AC 1
2019-04-14 14:00 095000026 Dvärsätts BK - Ås IF A Länsförsäkringar AC 1
2019-04-14 16:00 095000016 IFK Östersund U 17 - Bergs IK Jämtkraft Arena B-plan
2019-04-14 17:30 095000030 Tandsbyns FK - IFK Östersund Ungdom Inst. Jämtkraft Arena
2019-04-14 17:30 095000033 Tandsbyns FK - IFK Östersund U Jämtkraft Arena
2019-04-14 18:00 095000032 Stuguns BK - Norra Lits IF Jämtkraft Arena B-plan
2019-04-17 20:00 095000031 Offerdals IF - Frösö IF 2 Länsförsäkringar AC 1
2019-04-23 20:00 095000034 Järpens IF - Näldens IF Norrmontage Arena
2019-05-04 13:30 095000035 Ope IF U2 - Frösö IF P05 Jämtkraft Arena
2019-07-01 19:00 095000037 IFK Östersund P13 - Sollentuna FK P12 Jämtkraft Arena B-plan
2019-07-11 18:00 095000038 Östersunds FK U5 - IFK Östersund Ungdom Jämtkraft Arena B-plan
2019-07-12 13:30 095000036 Östersunds FK U4 - Långsele AIF Jämtkraft Arena B-plan
2019-07-25 19:00 095000039 Ytterhogdals IK - Frösö IF Svedjevallen