Spelprogram - Träningsmatcher Norra Vbt

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergsbyns SK (2HJ) Bergsbyns SK(Föreningen) Röd, Röd
Bergsbyns SK 4H Bergsbyns SK(Föreningen) Röd, Röd
Bodens BK FF (1H) Bodens BK FF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Bolidens FFI (4H) Bolidens FFI(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Bureå IF (2HJ) Bureå IF(Föreningen) Svart, Svart, svart
Bureå IF (3D) Bureå IF(Föreningen) Svart, Svart, svart
Bureå IF (4H) Bureå IF(Föreningen) Svart, Svart, svart
Bureå IF 2 (5H) Bureå IF(Föreningen) Svart, Svart, svart
Burträsk FF (2DJ) Burträsk FF(Föreningen) Lila, Svart, Lila
Burträsk FF (3D) Burträsk FF(Föreningen) Lila, Svart, Lila
Burträsk FF Djun Burträsk FF(Föreningen) Lila, Svart, Lila
Burträsk IK (4H) Lars-Martin Berglund 0706571066 Grön, Vit
Byske FF (4H) Byske FF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Clemensnäs IF (2D) Per Lundgren 091035879 0702067568 Blå, Blå, Blå
Clemensnäs IF (2DJ) Clemensnäs IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Clemensnäs IF (5H) Clemensnäs IF(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Domarutbildning 1 Clemensnäs IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Domarutbildning 2 Clemensnäs IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Fromhedens IF (3D) Fromhedens IF(Föreningen) orange, Svart, Orange
IFK Bjurfors (5H) IFK Bjurfors(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IFK Luleå (2H) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Umeå(2H) IFK Umeå(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Ålund (5H) IFK Ålund(Föreningen) Blå, Blå
Infjärdens SK (4H) Infjärdens SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Kågedalens AIF Kågedalens AIF(Föreningen) Gul Herr, Gul Dam, Svart, gul Herr svart dam
Kågedalens AIF (2D) Kågedalens AIF(Föreningen) Gul Herr, Gul Dam, Svart, gul Herr svart dam
Luleå SK (3H) Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Lycksele IF (4H) Lycksele IF(Föreningen) Blå/Vit, Vit, vit
Medle SK (H4) Medle SK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Morön BK (1HJ) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK (3H) Jörgen Grenholm 0703538813 Vit, Gröna, Vit
Morön BK (5H) Jörgen Grenholm 0703538813 Vit, Gröna, Vit
Morön BK (EE) Lars Eliander 091018072 0702146763 Vit, Gröna, Vit
Morön BK (F19) Morön BK(Föreningen) Grönvit/vit/vit
Morön BK (U17) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK 2 (3D) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Myckle IK (2HJ) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Myckle IK (2D) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Myckle IK (4H) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Myckle IK 2 (3D) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Myckle IK 2 (5H) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Notvikens IK (1D) Notvikens IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Ostvik IK (5H) Ostvik IK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, blå
Piteå IF FF F-03 Piteå IF FF(Föreningen) röd, röd, röd
Renbergsvattnets IF (5H) Renbergsvattnets IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Robertsfors IK (2DJ) Robertsfors IK(Föreningen) Rödsvartrandigt (röd rygg), Svart, Svart
Robertsfors IK (4H) Johan Eriksson 0722263477 Rödsvartrandigt (röd rygg), Svart, Svart
Rönnskär Railcare IF (4H) Jan-Åke Sandström 091031888 0705640715 Gul/Blå/Blå
Skellefteå FF (2H) Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Skellefteå FF (3D) Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Skellefteå FF (U17) Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Sunnanå SK (1D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK (4H) Anneli Sundqvist 0703942424 Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK 2 (2D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK 3 (3D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK Damjun Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Team TG FF (1D) Team TG FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Umedalens IF (1D) Umedalens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Umeå FC (1H) Umeå FC(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå IK FF (EE) Umeå IK FF(Föreningen)
Vebomarks IF (5H) Vebomarks IF(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
199001011 Sunnanå SK 2 (2D) - Morön BK (F19)
199001023 Morön BK (EE) - Notvikens IK (1D)
199001062 Bureå IF 2 (5H) - Vebomarks IF (5H) Inst.
2019-02-09 12:00 199001001 Morön BK (EE) - Umeå IK FF (EE) 3 - 1 Nolia-Airdome 1
2019-02-22 19:00 199001029 Domarutbildning 1 - Domarutbildning 2 2 - 2 Gunsen
2019-03-01 19:00 199001030 Domarutbildning 2 - Domarutbildning 1 0 - 0 Gunsen
2019-03-02 12:00 199001032 Skellefteå FF (2H) - Umeå FC (1H) 0 - 5 Electrolux Home Arena
2019-03-03 11:45 199001007 Sunnanå SK 2 (2D) - Burträsk FF (3D) 2 - 0 Electrolux Home Arena
2019-03-09 15:00 199001008 Sunnanå SK 2 (2D) - Myckle IK (2D) Inst. Electrolux Home Arena
2019-03-09 15:00 199001037 Myckle IK (4H) - Myckle IK 2 (5H) Inst. Electrolux Home Arena
2019-03-10 12:00 199001031 Myckle IK (4H) - Bureå IF (4H) 0 - 0 Electrolux Home Arena
2019-03-16 10:00 199001035 Myckle IK (4H) - Robertsfors IK (4H) 4 - 1 Electrolux Home Arena
2019-03-16 12:30 199001041 Skellefteå FF (2H) - Bodens BK FF (1H) 1 - 3 Electrolux Home Arena
2019-03-16 17:00 199001012 Morön BK (1HJ) - Clemensnäs IF (5H) 3 - 3 Electrolux Home Arena
2019-03-17 09:30 199001048 Burträsk FF (3D) - Morön BK (F19) 1 - 6 Electrolux Home Arena
2019-03-17 14:00 199001027 Burträsk IK (4H) - Ostvik IK (5H) Inst. Guldvallen
2019-03-17 16:45 199001009 Sunnanå SK 2 (2D) - Clemensnäs IF (2D) 1 - 1 Electrolux Home Arena
2019-03-17 18:30 199001038 Myckle IK 2 (5H) - IFK Ålund (5H) 7 - 3 Electrolux Home Arena
2019-03-17 20:30 199001019 Rönnskär Railcare IF (4H) - Medle SK (H4) 2 - 2 Electrolux Home Arena
2019-03-23 10:00 199001052 Myckle IK (4H) - Sunnanå SK (4H) 2 - 1 Electrolux Home Arena
2019-03-23 12:00 199001024 Morön BK (EE) - Sunnanå SK (1D) 3 - 0 Electrolux Home Arena
2019-03-23 14:00 199001046 Skellefteå FF (2H) - IFK Umeå(2H) 5 - 2 Electrolux Home Arena
2019-03-23 16:00 199001049 Sunnanå SK Damjun - Piteå IF FF F-03 0 - 0 Guldvallen
2019-03-23 16:00 199001050 Burträsk FF (3D) - Kågedalens AIF (2D) 10 - 0 Electrolux Home Arena
2019-03-24 09:30 199001043 Sunnanå SK (4H) - Bergsbyns SK 4H Inst. Electrolux Home Arena
2019-03-24 14:00 199001010 Sunnanå SK 2 (2D) - Kågedalens AIF (2D) 2 - 0 Electrolux Home Arena
2019-03-24 16:00 199001020 Rönnskär Railcare IF (4H) - Bureå IF (4H) 4 - 1 Electrolux Home Arena
2019-03-24 18:00 199001013 Morön BK (1HJ) - Byske FF (4H) 2 - 1 Electrolux Home Arena
2019-03-24 20:00 199001028 Burträsk IK (4H) - Bolidens FFI (4H) 0 - 0 Electrolux Home Arena
2019-03-30 10:00 199001033 Myckle IK (2D) - Morön BK (F19) 0 - 6 Electrolux Home Arena
2019-03-30 10:00 199001044 Clemensnäs IF (2D) - Kågedalens AIF (2D) 0 - 1 Guldvallen
2019-03-30 12:00 199001004 Morön BK (3H) - Luleå SK (3H) 3 - 1 Guldvallen
2019-03-30 13:00 199001025 Morön BK (EE) - Team TG FF (1D) 6 - 0 Electrolux Home Arena
2019-03-30 14:00 199001021 Rönnskär Railcare IF (4H) - Byske FF (4H) 2 - 1 Guldvallen
2019-03-30 15:30 199001047 Skellefteå FF (2H) - IFK Luleå (2H) 0 - 0 Electrolux Home Arena
2019-03-30 16:00 199001036 Myckle IK (4H) - Bolidens FFI (4H) 2 - 2 Guldvallen
2019-03-30 18:00 199001051 Burträsk FF (3D) - Bureå IF (3D) 7 - 2 Guldvallen
2019-03-31 12:00 199001003 Sunnanå SK (4H) - Infjärdens SK (4H) 2 - 1 Electrolux Home Arena
2019-03-31 13:00 199001042 VFF P-04 - VFF P-04 3 - 2 Guldvallen
2019-03-31 14:00 199001026 Burträsk IK (4H) - Bureå IF (4H) 0 - 3 Electrolux Home Arena
2019-03-31 16:00 199001014 Morön BK (1HJ) - Medle SK (H4) 1 - 1 Electrolux Home Arena
2019-03-31 18:00 199001039 Myckle IK 2 (5H) - Renbergsvattnets IF (5H) 4 - 1 Electrolux Home Arena
2019-03-31 19:15 199001055 Morön BK 2 (3D) - Myckle IK 2 (3D) 2 - 2 Guldvallen
2019-04-06 11:00 199001053 Sunnanå SK (1D) - Skellefteå FF (U17) 0 - 6 Electrolux Home Arena
2019-04-06 12:00 199001005 Morön BK (3H) - Lycksele IF (4H) 3 - 2 Guldvallen
2019-04-06 14:00 199001054 VFF F-03 - Morön BK (F19) 3 - 2 Guldvallen
2019-04-06 16:00 199001056 Sunnanå SK Damjun - Burträsk FF Djun 11 - 0 Electrolux Home Arena
2019-04-07 08:00 199001058 Skellefteå FF (U17) - Morön BK (U17) 1 - 2 Electrolux Home Arena
2019-04-07 10:00 199001063 Bergsbyns SK (2HJ) - Myckle IK (2HJ) 11 - 4 Guldvallen
2019-04-07 18:00 199001060 Sunnanå SK 2 (2D) - Fromhedens IF (3D) 6 - 2 Guldvallen
2019-04-12 18:30 199001067 Bureå IF (2HJ) - Myckle IK (2HJ) 2 - 0 Tallbacka IP
2019-04-13 10:00 199001061 Morön BK 2 (3D) - Skellefteå FF (3D) 3 - 0 Skogsvallen
2019-04-13 10:30 199001015 Morön BK (1HJ) - Myckle IK 2 (5H) 4 - 5 Electrolux Home Arena
2019-04-13 12:00 199001040 Sunnanå SK (1D) - Umedalens IF (1D) 3 - 0 Skogsvallen
2019-04-13 12:30 199001057 Myckle IK (2D) - Sunnanå SK 2 (2D) 0 - 1 Electrolux Home Arena
2019-04-14 10:00 199001064 Bergsbyns SK (2HJ) - Bureå IF (2HJ) 6 - 2 Guldvallen
2019-04-14 18:00 199001059 Skellefteå FF (U17) - Morön BK (U17) 1 - 5 Electrolux Home Arena
2019-04-19 12:00 199001006 Morön BK (3H) - Robertsfors IK (4H) 4 - 1 Skogsvallen
2019-04-22 16:00 199001022 Rönnskär Railcare IF (4H) - Infjärdens SK (4H) 5 - 2 Guldvallen
2019-04-27 12:00 199001016 Renbergsvattnets IF (5H) - Vebomarks IF (5H) 6 - 0 Guldvallen
2019-04-28 14:00 199001034 Myckle IK (2D) - Clemensnäs IF (2D) 1 - 2 Sörvalla A
2019-04-28 14:00 199001065 Burträsk FF (2DJ) - Robertsfors IK (2DJ) 0 - 3 Tallbacka IP
2019-04-28 17:00 199001045 Bureå IF (3D) - Sunnanå SK 3 (3D) 2 - 5 Tallbacka IP
2019-04-28 18:00 199001018 Ostvik IK (5H) - IFK Bjurfors (5H) Inst. Sörvalla A
2019-05-04 09:15 199001017 Renbergsvattnets IF (5H) - Kågedalens AIF 1 - 2 Guldvallen
2019-05-05 16:45 199001066 Burträsk FF (2DJ) - Clemensnäs IF (2DJ) 0 - 0 Electrolux Home Arena
2019-07-18 18:30 199001068 Medle SK (H4) - Morön BK (5H) Inst. Älvsbacka IP
2019-07-20 13:00 199001070 Renbergsvattnets IF (5H) - Bureå IF (4H) Sömmermyra IP
2019-07-20 14:00 199001071 Robertsfors IK (4H) - Morön BK (3H) 1 - 2 Stantorsvallen
2019-07-26 19:30 199001072 Morön BK (3H) - Maryland (USA College) 4 - 0 Skogsvallen
2019-07-27 14:00 199001069 Byske FF (4H) - IFK Ålund (5H) 4 - 0 Moravallen