Spelprogram - Träningsmatcher Herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Fardhem Garda BK Fardhem Garda BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
FC Copa FC Copa(Föreningen) Röd/svart, Vit, Svarta
FC Gute FC Gute(Föreningen) Orange, Svart, Svart
FC Gute A FC Gute(Föreningen) Orange, Svart, Svart
FC Gute P15 FC Gute(Föreningen) Orange, Svart, Svart
FC Gute U16 FC Gute(Föreningen) Orange, Svart, Svart
FC Gute U17 FC Gute(Föreningen) Orange, Svart, Svart
FC Gute U19 FC Gute(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Fårbo FF Fårbo FF(Föreningen) Gul, Gul, Gul
Fårösund GoIK Fårösunds GOIK(Föreningen) Röd/Vit, vit, vit
Hangvar SK Hangvar SK(Föreningen) Gul/Röd, Röd, Röd/gul
IF Hansa-Hoburg Christer Lindgren 0498480102 0705343656 Blå/Svart, Svart, Blå
IFK Stocksund IFK Stocksund(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Visby IFK Visby(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
IFK Visby P02 IFK Visby(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Klintehamns IK Klintehamns IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Klintehamns IK Tomas Holmqvist 0498212373 0708445212 Blå, Blå, Blå
Lärbro IF Lärbro IF(Föreningen) Röda/ Svarta, Svarta, Röda
Mariebergs SK Mariebergs SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Skiljebo SK Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Vallentuna BK 1, Pojkar 15 (födda 04) 2019 Vallentuna BK(Föreningen) Röd/Vit, Vit, Vit
Vetlanda FF Vetlanda FF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Visby AIK Johan Palmqvist 0707432057 Vit/svart, Svart, Svart
Visby AIK p04 Visby AIK(Föreningen) Vit/svart, Svart, Svart
Visby BoIS Visby BoIS(Föreningen) Ljusblå/Vit, Svart, Vit
Väskinde AIS Väskinde AIS(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
Visby AIK p04 - Vetlanda FF
2019-02-10 11:00 040990004 FC Gute U19 - Fardhem Garda BK 10 - 1 Säve konstgräs
2019-02-17 12:00 040990010 FC Gute U19 - IF Hansa-Hoburg 2 - 2 Hemse Konstgräs
2019-02-17 14:00 040990011 FC Gute U17 - Fardhem Garda BK 6 - 1 Hemse Konstgräs
2019-02-23 15:00 040990001 IF Hansa-Hoburg - Klintehamns IK 5 - 0 Hemse Konstgräs
2019-02-24 11:00 040990008 FC Gute U17 - Väskinde AIS 1 - 2 Säve konstgräs
2019-02-24 12:45 040990009 FC Gute U16 - Fardhem Garda BK 5 - 3 Rävhagen Konstgräs
2019-03-02 13:00 040990012 FC Gute U16 - IFK Visby P02 1 - 3 Rävhagen Konstgräs
2019-03-02 13:00 040990013 FC Gute U19 - Väskinde AIS 3 - 3 Slite Konstgräs
2019-03-02 15:00 040990002 IF Hansa-Hoburg - Visby AIK 3 - 3 Hemse Konstgräs
2019-03-03 11:00 040990003 Fardhem Garda BK - Klintehamns IK 0 - 3 Hemse Konstgräs
2019-03-03 13:30 040990014 FC Gute U17 - Fardhem Garda BK 4 - 3 Rävhagen Konstgräs
2019-03-05 18:00 040990027 Fårösund GoIK - Hangvar SK 0 - 2 Slite Konstgräs
2019-03-09 12:00 040990017 FC Gute U19 - Fardhem Garda BK 4 - 1 Säve konstgräs
2019-03-09 12:00 040990029 FC Gute A - IFK Visby 4 - 2 Slite Konstgräs
2019-03-09 14:00 040990019 FC Gute U17 - Visby BoIS 5 - 3 Säve konstgräs
2019-03-10 12:00 040990026 FC Gute U16 - Visby BoIS 2 - 4 Slite Konstgräs
2019-03-10 14:00 040990028 Fårösund GoIK - FC Copa 3 - 6 Slite Konstgräs
2019-03-16 09:30 040990033 Lärbro IF - Klintehamns IK 3 - 3 Slite Konstgräs
2019-03-16 12:00 040990018 FC Gute U19 - Visby BoIS 4 - 1 Säve konstgräs
2019-03-16 14:00 040990020 FC Gute U17 - FC Gute U16 9 - 2 Säve konstgräs
2019-03-22 18:00 040990032 Lärbro IF - Visby AIK p04 0 - 6 Slite Konstgräs
2019-03-24 11:00 040990031 FC Gute U17 - FC Copa 2 - 3 Slite Konstgräs
2019-03-24 17:00 040990021 FC Gute U16 - Fardhem Garda BK 6 - 2 Hemse Konstgräs
2019-03-30 15:00 040990015 Visby AIK p04 - Enskede IK 8 - 2 Säve konstgräs
2019-03-30 17:00 040990024 FC Gute U16 - Enskede IK 2 - 3 Säve konstgräs
2019-03-31 11:00 040990023 Fardhem Garda BK - Väskinde AIS 4 - 6 Hemse Konstgräs
2019-03-31 11:00 040990025 Visby AIK p04 - Enskede IK 8 - 2 Säve konstgräs
2019-03-31 13:00 040990016 FC Gute U16 - Enskede IK 1 - 4 Säve konstgräs
2019-04-06 13:00 040990034 Lärbro IF - IFK Visby 8 - 1 Slite Konstgräs
2019-04-06 17:30 040990030 Väskinde AIS - Visby AIK 4 - 2 Säve konstgräs
2019-04-14 10:00 040990035 Lärbro IF - FC Gute P15 3 - 2 Slite Konstgräs
2019-07-19 19:00 040990036 Fardhem Garda BK - Skiljebo SK 1 - 5 Fardhem IP
2019-07-20 14:00 040990037 FC Gute A - Skiljebo SK 2 - 4 Fardhem IP
2019-07-24 19:00 040990038 IFK Visby - IFK Stocksund 0 - 8 Västerhejde IP
2019-08-09 19:00 040990039 Klintehamns IK - Mariebergs SK 2 - 1 Klintevallen
2019-08-14 18:30 040990040 Visby AIK p04 - Vallentuna BK 1, Pojkar 15 (födda 04) 2019 7 - 1 Traume IP A