Spelprogram - Träningsmatcher i Norrbotten

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alterdalens IF (D5H) Alterdalens IF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Alviks IK (D3D) Hanna Westergaard 0725474021 Blå, Blå, Blå
Alviks IK (D4H) Harry Pettersson 0703139749 Blå, Blå, Blå
Alviks IK 2 (D5H) Alviks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Assi IF 2 (D2D) Sonja Grahn 0761392294 Vit, Grön, Vit
Assi IF(Elitettan) Marcus Roininen 092316572 0705550546 Vit, Grön, Vit
Bergnäsets AIK (D3H) Bergnäsets AIK(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Bergnäsets AIK 3 (D5H) Hjalmar Sundvall 0730972215 Vit, Grön, Vita
Bergnäsets AIK P04 Annika Planstedt Larsson 0705820241 Vit, Grön, Vita
Bergnäsets AIK(D3D) Kent Radkvist 0705137587 Vit, Grön, Vita
Bergnäsets AIK(D4H) Tom Vårell 0768207301 Vit, Grön, Vita
Blåsmarks SK(D3D) Britt Inger Lundin 0702904656 röd, svart, röd
Bodens BK FF Christian Samuelsson 0706339668 Grön, Grön, Grön
Bodens BK FF (D1H) Bodens BK FF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Bodens BK FF 2(D4H) Ann Selini 0702147148 Grön, Grön, Grön
Clemensnäs IF(D2D) Clemensnäs IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ersnäs IF (D4H) Ersnäs IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
FC Norrsken 2 (D4D) Norrfjärdens IF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
FC Norrsken(D3D) Erik Lind 0706767727 Röd, Svart, Svart
Gammelgårdens IF P 16 Stefan Angeria 0706544462 Röd, Röd, röd
Gammelgårdens IF(D2D) Nicklas Vestring 0702806419 Röd, Röd, röd
Gammelstads IF (D5H) Krister Lundberg Grön/vit, Svart, Grön
Gammelstads IF (U16) Gammelstads IF(Föreningen) Grön/vit, Svart, Grön
Haparanda FF(D4H) Fredrik Rantapää 0730495516 Röd, Svart, Röd
Harads IF Anders Marcus Eriksson Ljusblå, Vit, Vita
Hedens IF United Hedens IF(Föreningen) gul, svart, gul
Hedens IF(D5H) Kent Olsson 0706433100 gul, svart, gul
Hemmingsmarks IF Viktor Eliasson Röd, Vit, Röd
IFK Arvidsjaur FK(D4D) IFK Arvidsjaur FK(Föreningen) blå, blå, blå
IFK Arvidsjaur FK(D5H) IFK Arvidsjaur FK(Föreningen) blå, blå, blå
IFK Kalix (D5H) Lars Juntti 0705261002 röd, röd, röd
IFK Kalix (D4H) Lars Juntti 0705261002 röd, röd, röd
IFK Luleå Per Jensen Nyström 0706337827 vit, blå, vit
IFK Luleå (D2H) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Luleå (D4H) Lars-Göran Nilsson 0702528270 vit, blå, vit
IFK Luleå (P 17) Mikael Keisu 0738275938 vit, blå, vit
IFK Luleå (U16) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
Infjärdens SK (D3D) Josef Hedlund 0705848173 Gul, Svart, Svart
Infjärdens SK (D4H) Hans-Erik Pekula Gul, Svart, Svart
Infjärdens SK(D1D) Thomas Berglund 0703003288 Gul, Svart, Svart
Jokkmokks SK Jokkmokks SK(Föreningen) Röd, Mörkblå , Vit
Kiruna FF (D2D) Kiruna FF(Föreningen) röd, röd, vit
Kiruna FF (D3H) Kiruna FF(Föreningen) röd, röd, vit
Kågedalens AIF (D2D) Lennart Enmark 091054300 0705567982 Gul Herr, Gul Dam, Svart, gul Herr svart dam
Lillpite IF Per Bergström 0730209811 Vit, Vit, Vit
Lira BK (Pojkar) Lira BK(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Lira BK 2 (D4D) Lira BK(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Lira BK(D2D) Daniel Nordbrandt 0702414042 Gul, Blå, Blå
Lira BK(D4H) Kenneth Robarth 0706762502 Gul, Blå, Blå
Luleå SK (D3H) Åke Spolander 0707511572 Blå, Blå, Blå
Luleå SK (Damjun) Helena Mattsson 0706618856 Blå, Blå, Blå
Luleå SK 2 (D5H) Per-Håkan Taavo 0706804911 0706804911 Blå, Blå, Blå
Luleå SK U-16 Mats Frank 0727206812 Blå, Blå, Blå
Luleå SK( D1D) Johan Erixon 0703000676 Blå, Blå, Blå
Morön BK (D3H) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK F19 Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK(Elitettan) Ola Lindberg 091085094 0706284444 Vit, Gröna, Vit
Munksund Skuthamn SK(D4H) Munksund-Skuthamns SK(Föreningen) svartvit randig, svart, svart
Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF (D3D) Munksund-Skuthamns SK(Föreningen) svartvit randig, svart, svart
Munksund-Skuthamns SK/Piteå IF FF U-16 Erika Forssell 0708807009 svartvit randig, svart, svart
Myckle IK(D2D) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Norrbotten (F04) Sonja Grahn 0761392294
Norrbotten (P-03) Marcus Westerlund 0703434474
Norrbotten F-03 Johan Erixon 0703000676
Norrbotten(P-04) Håkan Isaksson 0702714617
Notvikens IK (D3H) Notvikens IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Notvikens IK 2 (D4H) Torbjörn Johansson 0706708844 0706708844 Gul, Svart, Gul
Notvikens IK DFF Börje Lööw 0703369477 Gul, Svart, Svart
Notvikens IK DFF 2 (D2D) Börje Lööw 0703369477 Gul, Svart, Svart
Notvikens IK DFF F17 Lars Nordström 0725287004 Gul, Svart, Svart
Notvikens IK P19 Fredrik Rosendahl 0920226561 0705331488 Gul, Svart, Gul
Nybyn Jonas Lindmark 0702942329 0702942329 Röd, Röd, Röd
Ohtana/Aapua FF Algot Jatko 097871079 0703205003 Gul m Blå ränder, Gul, Gul
Ostvik IK(D5H) Ostvik IK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, blå
Pajala IF Pajala IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Piteå IF 2(D4H) Manuel Strand 0702725113 0702725113 röd, röd, röd
Piteå IF DFF (DA) Piteå IF DFF(Föreningen)
Piteå IF F19 Leif Strandh
Piteå IF FF Piteå IF FF(Föreningen) röd, röd, röd
Piteå IF FF 1, 11 mot 11 Pojkar 15 år -2003 2018 Piteå IF FF(Föreningen) röd, röd, röd
Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK F-17 Robert Bergman 0703710929 röd, röd, röd
Piteå IF/MSSK U16 Piteå IF FF(Föreningen) röd, röd, röd
Pol/Svanstein FF Polcirkeln/Svanstein FF(Föreningen) Röd/Marin, Marin
PSC Akademi(USA) Aapua IF(Föreningen)
Pålänge GIF (D4H) Erik Bäckström 092324087 0703740817 Blå/vit, Blå, Vit
ROPS U-17( Fin) Aapua IF(Föreningen)
Rönnskär Railcare IF(D3D) Rönnskär Railcare IF(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Skellefteå FF (D2H) Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Skellefteå FF A-lag Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Skjervöy(Norge) Aapua IF(Föreningen)
Skogså IF (D4H) Rolf Enquist 0706325446 Vit, Röd, Svart
Storfors AIK Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK (D2D) Johan Nilsson 0706292069 Blå, Blå, Blå
Storfors AIK (P18) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK 2 (D3D) Urban Marklund 091191814 0705770613 Blå, Blå, Blå
Storfors AIK 2(D4H) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK 3 (D5H) Bo Olovzon 091191915 0703231448 Blå, Blå, Blå
Storfors AIK(D3H) Patrik Nilsson 0702207300 Blå, Blå, Blå
Sunderby SK(D3D) Mona Mörsare 0706508369 Gul, Blå
Sunnanå SK F19 Sven Schampi 091013768 0702412587 Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK(D1D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK(D4H) Anneli Sundqvist 0703942424 Blå, Blå, Blå
Sävast AIF (D4H) Per Grönberg 0730890152 Röd/Vit, Svart, Röd/Vit
Sävast AIF(D4H) Per Grönberg 0730890152 Röd/Vit, Svart, Röd/Vit
Team TG FF(D1H) Team TG FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
TP 47 (Fin) Aapua IF(Föreningen)
Trångfors IF ( D2D) Per Aronsson 092110349 0705936666 Blå, Blå, Blå
Trångfors IF (D4D) Christer Lind 0705316611 Blå, Blå, Blå
Täfteå IK Täfteå IK(Föreningen) Röd, Vit, röd
Umeå FC Umeå FC(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå FC Akademi (D2H) Umeå FC Akademi(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå IK FF F19 Umeå IK FF(Föreningen)
Unbyns IF (D5H) Unbyns IF(Föreningen) Svart (ungdom gul), Svart, Svart
Vittjärvs IK Olov Nilsson 0705735249 Blå, Svart, Blå
Vitå BK Mårten Larsson 0920256414 0706906544 Svart/Vit, Svart, Svart
Älvsby IF (D2D) Kenneth Stenmark 0702970032 Grön, Vit, vita
Älvsby IF 2 ( D5H) Lotta Häggström 0705385084 Grön, Vit, vita
Älvsby IF P03 Älvsby IF(Föreningen) Grön, Vit, vita
Älvsby IF(D4D) Älvsby IF(Föreningen) Grön, Vit, vita
Älvsby IF(D4H) Ulrika Johansson Grön, Vit, vita
Öjeby IF(D4H) Jörgen Ölund 091160528 0705160528 blå, blå, blå
Överkalix IF(D5H) Robert Engman 0703202106 Blå/vit, Blå, Blå
Övertorneå SK(D4H) Christer Töyrä 0705577003 Röd, Röda, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
118000040 Gammelstads IF (D5H) - Sävast AIF (D4H)
118000114 Sävast AIF (D4H) - Vitå BK
2018-12-15 15:00 118000010 Piteå IF FF - Skellefteå FF A-lag Piteå-Airdomehallen
2019-01-03 16:00 118000006 Norrbotten (P-03) - Ångermanland P-03 2 - 1 Arcushallen
2019-01-03 18:00 118000007 Norrbotten F-03 - Ångermanland F-03 3 - 1 Arcushallen
2019-01-04 11:00 118000008 Norrbotten (P-03) - Ångermanland P-03 1 - 4 Arcushallen
2019-01-04 13:00 118000009 Norrbotten F-03 - Ångermanland F-03 1 - 3 Arcushallen
2019-01-12 14:30 118000019 Bergnäsets AIK(D3D) - FC Norrsken(D3D) 2 - 1 Arcushallen
2019-01-18 19:30 118000064 IFK Luleå (D4H) - Harads IF 4 - 0 Arcushallen
2019-01-19 12:10 118000029 IFK Luleå (D2H) - Notvikens IK (D3H) Arcushallen
2019-01-19 14:00 118000016 Lira BK(D2D) - Trångfors IF ( D2D) Arcushallen
2019-01-20 13:00 118000023 Storfors AIK 2 (D3D) - Blåsmarks SK(D3D) Piteå-Airdomehallen
2019-01-20 13:30 118000067 IFK Luleå (P 17) - ROPS U-17( Fin) 0 - 6 Arcushallen
2019-01-20 15:40 118000041 Luleå SK (Damjun) - Sunderby SK(D3D) 2 - 1 Arcushallen
2019-01-20 17:30 118000068 Notvikens IK 2 (D4H) - IFK Luleå (D4H) 1 - 0 Arcushallen
2019-01-20 19:30 Gammelstads IF (D5H) - Sävast AIF(D4H) 5 - 1 Arcushallen
2019-01-26 14:00 118000024 Piteå IF F19 - Luleå SK( D1D) 3 - 0 Piteå-Airdomehallen
2019-01-26 14:00 118000030 IFK Luleå (D2H) - Umeå FC Akademi (D2H) 4 - 2 Arcushallen
2019-01-27 17:10 118000031 IFK Luleå (D2H) - Luleå SK (D3H) 1 - 0 Arcushallen
2019-02-02 14:00 118000035 Lillpite IF - Hemmingsmarks IF 4 - 3 Piteå-Airdomehallen
2019-02-03 12:00 118000052 Notvikens IK (D3H) - Storfors AIK(D3H) 1 - 3 Arcushallen
2019-02-03 16:00 118000014 Lira BK(D2D) - Alviks IK (D3D) 2 - 1 Arcushallen
2019-02-03 16:00 118000017 FC Norrsken(D3D) - Älvsby IF (D2D) 1 - 4 Piteå-Airdomehallen
2019-02-03 18:00 118000011 Luleå SK (D3H) - Lira BK(D4H) 3 - 1 Arcushallen
2019-02-08 19:00 118000043 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF (D3D) - FC Norrsken(D3D) Piteå-Airdomehallen
2019-02-09 11:00 118000053 Notvikens IK 2 (D4H) - Älvsby IF(D4H) Arcushallen
2019-02-09 13:00 118000060 Bergnäsets AIK (D3H) - Piteå IF FF 2 - 2 Arcushallen
2019-02-09 15:10 118000032 IFK Luleå (D2H) - Skellefteå FF (D2H) Arcushallen
2019-02-09 16:15 118000026 Piteå IF F19 - Notvikens IK DFF Piteå-Airdomehallen
2019-02-09 17:00 118000018 Gammelstads IF (D5H) - Bergnäsets AIK(D4H) 1 - 5 Arcushallen
2019-02-09 19:00 118000066 Bodens BK FF - Notvikens IK (D3H) 4 - 1 Arcushallen
2019-02-10 10:00 118000020 Bergnäsets AIK(D3D) - Alviks IK (D3D) 1 - 2 Arcushallen
2019-02-10 10:00 118000065 Storfors AIK 2 (D3D) - Sunderby SK(D3D) Piteå-Airdomehallen
2019-02-10 16:00 118000015 Lira BK(D2D) - Gammelgårdens IF(D2D) Arcushallen
2019-02-10 18:00 118000063 Storfors AIK(D3H) - Infjärdens SK (D4H) 4 - 1 Piteå-Airdomehallen
2019-02-10 18:00 118000069 Lira BK(D4H) - Munksund Skuthamn SK(D4H) 3 - 1 Arcushallen
2019-02-10 20:00 118000038 Vitå BK - Vittjärvs IK 4 - 1 Arcushallen
2019-02-15 19:00 118000077 Infjärdens SK(D1D) - Clemensnäs IF(D2D) Piteå-Airdomehallen
2019-02-16 11:00 118000012 Luleå SK (D3H) - Storfors AIK(D3H) 0 - 1 Arcushallen
2019-02-16 12:15 118000080 Lillpite IF - Lira BK(D4H) 5 - 1 Piteå-Airdomehallen
2019-02-16 14:30 118000045 Notvikens IK DFF - Morön BK(Elitettan) 1 - 1 Arcushallen
2019-02-16 16:00 118000096 Piteå IF FF - Umeå FC 1 - 3 Piteå-Airdomehallen
2019-02-16 16:30 118000061 Bergnäsets AIK (D3H) - IFK Kalix (D4H) 2 - 1 Arcushallen
2019-02-17 10:00 118000078 Infjärdens SK (D3D) - Blåsmarks SK(D3D) Piteå-Airdomehallen
2019-02-17 11:00 118000103 IFK Luleå (D4H) - Infjärdens SK (D4H) 1 - 1 Arcushallen
2019-02-17 12:00 118000091 Piteå IF F19 - Umeå IK FF F19 2 - 3 Piteå-Airdomehallen
2019-02-17 14:30 118000089 Luleå SK( D1D) - Assi IF(Elitettan) 1 - 9 Arcushallen
2019-02-17 16:00 118000109 Team TG FF(D1H) - Bodens BK FF 2 - 0 Piteå-Airdomehallen
2019-02-17 16:30 118000073 Alviks IK (D4H) - Ohtana/Aapua FF 1 - 4 Arcushallen
2019-02-17 18:30 118000046 Notvikens IK DFF 2 (D2D) - Trångfors IF ( D2D) 1 - 2 Arcushallen
2019-02-22 19:00 118000110 Alterdalens IF (D5H) - Hemmingsmarks IF Piteå-Airdomehallen
2019-02-23 12:00 118000028 Piteå IF F19 - Storfors AIK (D2D) 6 - 0 Piteå-Airdomehallen
2019-02-23 14:00 118000085 Piteå IF 2(D4H) - Storfors AIK 2(D4H) Piteå-Airdomehallen
2019-02-24 14:00 118000097 Piteå IF FF - Skellefteå FF (D2H) 3 - 3 Piteå-Airdomehallen
2019-02-24 20:00 118000022 Gammelstads IF (D5H) - Vitå BK Arcushallen
2019-03-02 14:00 118000098 Piteå IF FF - Team TG FF(D1H) Piteå-Airdomehallen
2019-03-02 16:00 118000005 Storfors AIK(D3H) - Morön BK (D3H) Piteå-Airdomehallen
2019-03-03 10:00 118000074 Alviks IK (D4H) - Älvsby IF(D4H) 1 - 4 Arcushallen
2019-03-03 11:30 118000105 Piteå IF DFF (DA) - Storfors AIK (P18) 1 - 2 Piteå-Airdomehallen
2019-03-03 16:00 118000070 Assi IF(Elitettan) - Morön BK(Elitettan) 4 - 1 Arcushallen
2019-03-03 16:00 118000132 Piteå IF F19 - Morön BK F19 Piteå-Airdomehallen
2019-03-03 18:00 118000111 Ersnäs IF (D4H) - Ohtana/Aapua FF Arcushallen
2019-03-08 19:00 118000099 Piteå IF FF - Bodens BK FF Piteå-Airdomehallen
2019-03-09 11:00 118000021 Bergnäsets AIK(D3D) - Lira BK(D2D) 0 - 5 Arcushallen
2019-03-09 12:00 118000086 Piteå IF 2(D4H) - Hemmingsmarks IF 1 - 1 Piteå-Airdomehallen
2019-03-09 13:00 118000124 Notvikens IK (D3H) - Kiruna FF (D3H) Arcushallen
2019-03-09 16:30 118000104 Bergnäsets AIK (D3H) - Lira BK(D4H) 5 - 0 Arcushallen
2019-03-09 18:30 118000138 Gammelstads IF (D5H) - Unbyns IF (D5H) Arcushallen
2019-03-10 11:00 118000090 Luleå SK( D1D) - Sunnanå SK(D1D) 0 - 5 Arcushallen
2019-03-10 14:40 118000054 IFK Luleå (D2H) - Kiruna FF (D3H) 3 - 2 Arcushallen
2019-03-10 16:00 118000131 Storfors AIK 2 (D3D) - FC Norrsken(D3D) 1 - 4 Piteå-Airdomehallen
2019-03-10 18:30 118000125 Notvikens IK 2 (D4H) - IFK Kalix (D4H) 2 - 0 Arcushallen
2019-03-15 19:00 118000055 Piteå IF F19 - Infjärdens SK(D1D) 3 - 1 Piteå-Airdomehallen
2019-03-15 19:00 118000095 Notvikens IK DFF 2 (D2D) - Assi IF 2 (D2D) 4 - 2 Arcushallen
2019-03-16 11:00 118000129 Skogså IF (D4H) - Hedens IF(D5H) 2 - 0 Boden Arena
2019-03-16 12:00 118000087 Piteå IF 2(D4H) - Infjärdens SK (D4H) 2 - 4 Piteå-Airdomehallen
2019-03-16 14:00 118000033 IFK Luleå (D2H) - Storfors AIK(D3H) Skogsvallen
2019-03-16 16:00 118000139 Luleå SK (D3H) - IFK Luleå (D4H) 3 - 2 Skogsvallen
2019-03-17 11:45 118000148 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF (D3D) - Älvsby IF(D4D) Piteå-Airdomehallen
2019-03-17 12:30 Sävast AIF(D4H) - Vitå BK 2 - 0 Boden Arena
2019-03-17 13:10 118000034 IFK Luleå (D2H) - Bergnäsets AIK (D3H) 4 - 1 Arcushallen
2019-03-17 15:00 118000149 Bergnäsets AIK(D3D) - Storfors AIK 2 (D3D) 1 - 1 Arcushallen
2019-03-17 16:00 118000113 Alviks IK (D4H) - Unbyns IF (D5H) 2 - 2 Arcushallen
2019-03-17 16:00 118000136 Munksund Skuthamn SK(D4H) - Alterdalens IF (D5H) 2 - 3 Piteå-Airdomehallen
2019-03-17 17:30 118000118 Trångfors IF ( D2D) - Alviks IK (D3D) 0 - 1 Boden Arena
2019-03-17 18:00 118000112 Ersnäs IF (D4H) - Pålänge GIF (D4H) Arcushallen
2019-03-18 17:30 118000141 Bodens BK FF (D1H) - Notvikens IK (D3H) 6 - 1 Boden Arena
2019-03-22 18:00 118000001 Bodens BK FF - IFK Luleå 1 - 0 Boden Arena
2019-03-22 19:00 118000116 Notvikens IK DFF - Älvsby IF (D2D) 6 - 1 Skogsvallen
2019-03-22 19:00 118000123 Bergnäsets AIK 3 (D5H) - Hedens IF(D5H) 1 - 9 Arcushallen
2019-03-23 12:00 118000036 Storfors AIK(D3H) - Bergnäsets AIK (D3H) 3 - 0 Piteå-Airdomehallen
2019-03-23 15:00 118000100 Piteå IF FF - Umeå FC Akademi (D2H) 7 - 1 LF Arena
2019-03-23 16:00 118000056 Piteå IF F19 - Morön BK F19 1 - 1 Piteå-Airdomehallen
2019-03-23 17:30 118000140 Hedens IF United - Nybyn Boden Arena
2019-03-23 18:00 118000049 Notvikens IK DFF - Assi IF(Elitettan) 0 - 4 Piteå-Airdomehallen
2019-03-24 12:30 118000002 Bodens BK FF - Luleå SK (D3H) 3 - 1 Boden Arena
2019-03-24 14:00 118000156 Alterdalens IF (D5H) - Öjeby IF(D4H) Piteå-Airdomehallen
2019-03-24 15:00 118000101 Piteå IF FF - Notvikens IK (D3H) 0 - 2 LF Arena
2019-03-24 16:00 118000144 FC Norrsken(D3D) - Blåsmarks SK(D3D) 5 - 0 Nolia-Piteå
2019-03-24 17:30 118000145 Lillpite IF - Älvsby IF(D4H) 4 - 1 LF Arena
2019-03-29 17:30 118000161 IFK Kalix (D4H) - TP 47 (Fin) Furuvallen
2019-03-30 10:30 118000128 Hemmingsmarks IF - Infjärdens SK (D4H) LF Arena
2019-03-30 12:30 118000108 Unbyns IF (D5H) - Hedens IF(D5H) 0 - 1 Boden Arena
2019-03-30 14:00 118000058 Notvikens IK DFF - Sunnanå SK(D1D) 1 - 0 Skogsvallen
2019-03-30 14:00 118000071 Älvsby IF(D4H) - Bergnäsets AIK (D3H) 1 - 4 Älvåkra IP
2019-03-30 15:00 118000003 Bodens BK FF - Umeå FC Boden Arena
2019-03-30 15:00 118000102 Piteå IF FF - Täfteå IK LF Arena
2019-03-30 16:00 118000147 Gammelstads IF (D5H) - Överkalix IF(D5H) 3 - 2 Skogsvallen
2019-03-30 17:30 118000119 Trångfors IF (D4D) - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF (D3D) 0 - 0 Boden Arena
2019-03-30 18:00 118000163 Luleå SK U-16 - Gammelgårdens IF P 16 Arcushallen
2019-03-31 12:00 118000117 Ersnäs IF (D4H) - Vitå BK 8 - 0 Skogsvallen
2019-03-31 12:00 118000152 Munksund-Skuthamns SK/Piteå IF FF U-16 - Luleå SK U-16 3 - 2 Piteå-Airdomehallen
2019-03-31 15:00 118000146 Piteå IF DFF (DA) - Assi IF(Elitettan) 3 - 0 LF Arena
2019-03-31 16:00 118000081 Lillpite IF - Notvikens IK 2 (D4H) Piteå-Airdomehallen
2019-03-31 17:15 118000057 Piteå IF F19 - Assi IF 2 (D2D) 3 - 0 LF Arena
2019-04-03 20:00 118000160 Lillpite IF - Munksund Skuthamn SK(D4H) 5 - 0 LF Arena
2019-04-05 19:00 118000044 Storfors AIK(D3H) - Morön BK (D3H) 2 - 2 Hedens IP Storfors
2019-04-05 19:00 118000062 Bergnäsets AIK (D3H) - Notvikens IK (D3H) 0 - 3 Arcushallen
2019-04-06 10:00 118000121 Trångfors IF (D4D) - Luleå SK (Damjun) 1 - 0 Boden Arena
2019-04-06 12:00 118000167 IFK Luleå (P 17) - Notvikens IK P19 2 - 0 Skogsvallen
2019-04-06 12:30 118000137 Vittjärvs IK - Hedens IF United 2 - 0 Boden Arena
2019-04-06 14:00 118000162 Övertorneå SK(D4H) - Haparanda FF(D4H) 0 - 0 Övertorneå IP
2019-04-06 14:30 118000154 Norrbotten(P-04) - Gammelstads IF (U16) Boden Arena
2019-04-06 15:00 118000164 Notvikens IK DFF 2 (D2D) - Bergnäsets AIK P04 3 - 4 Skogsvallen
2019-04-06 16:30 118000106 Piteå IF F19 - Kiruna FF (D2D) 6 - 4 Piteå-Airdomehallen
2019-04-06 17:00 118000082 Alviks IK (D4H) - Luleå SK 2 (D5H) 6 - 2 Skogsvallen
2019-04-06 17:00 118000155 Norrbotten(P-04) - IFK Luleå (U16) 1 - 5 Boden Arena
2019-04-07 10:00 118000157 Gammelstads IF (D5H) - Bergnäsets AIK 3 (D5H) 3 - 1 Skogsvallen
2019-04-07 12:30 118000168 Öjeby IF(D4H) - Piteå IF 2(D4H) 1 - 7 LF Arena
2019-04-07 14:00 118000115 Assi IF(Elitettan) - Infjärdens SK(D1D) 4 - 1 Billerud Korsnäs Arena
2019-04-07 15:00 118000143 Piteå IF DFF (DA) - Morön BK(Elitettan) 2 - 3 LF Arena
2019-04-07 15:00 118000159 Sävast AIF (D4H) - Unbyns IF (D5H) 4 - 3 Boden Arena
2019-04-07 16:00 118000133 FC Norrsken(D3D) - Alviks IK (D3D) Piteå-Airdomehallen
2019-04-07 16:00 118000166 Storfors AIK 2 (D3D) - Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK F-17 4 - 1 Heden/Storfors
2019-04-09 18:30 118000169 Assi IF 2 (D2D) - Gammelgårdens IF(D2D) 1 - 4 Billerud Korsnäs Arena
2019-04-09 19:15 118000170 Älvsby IF(D4D) - FC Norrsken 2 (D4D) 5 - 1 Älvåkra IP
2019-04-13 10:00 118000150 Trångfors IF (D4D) - Alviks IK (D3D) 3 - 2 Boden Arena
2019-04-13 12:00 118000134 Hemmingsmarks IF - Ostvik IK(D5H) 3 - 1 LF Arena
2019-04-13 13:00 118000037 Storfors AIK(D3H) - Lillpite IF 6 - 0 Heden/Storfors
2019-04-13 13:00 118000072 Älvsby IF(D4H) - Piteå IF 2(D4H) 1 - 0 Älvåkra IP
2019-04-13 15:10 118000126 Notvikens IK (D3H) - TP 47 (Fin) 2 - 0 Hertsö IP
2019-04-13 17:30 118000142 Hedens IF United - Bergnäsets AIK 3 (D5H) 2 - 6 Boden Arena
2019-04-14 13:00 118000173 Älvsby IF 2 ( D5H) - Bergnäsets AIK 3 (D5H) Älvåkra IP
2019-04-14 15:00 118000172 Överkalix IF(D5H) - Pol/Svanstein FF 5 - 4 Överkalix IP
2019-04-14 17:30 118000120 Trångfors IF ( D2D) - Älvsby IF (D2D) 2 - 3 Boden Arena
2019-04-22 14:00 118000178 Pol/Svanstein FF - Pajala IF 1 - 2 Övertorneå IP
2019-04-22 14:00 118000179 IFK Kalix (D5H) - Gammelgårdens IF P 16 1 - 1 Furuvallen
2019-04-22 15:00 118000165 Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK F-17 - Infjärdens SK (D3D) 2 - 0 LF Arena
2019-04-22 18:30 118000127 Notvikens IK (D3H) - Alviks IK (D4H) 12 - 0 Skogsvallen
2019-04-26 19:00 118000176 Norrbotten (F04) - Notvikens IK DFF F17 6 - 2 Skogsvallen
2019-04-27 10:00 118000122 Trångfors IF (D4D) - Lira BK 2 (D4D) 3 - 1 Boden Arena
2019-04-27 11:00 118000180 Alterdalens IF (D5H) - Storfors AIK 2(D4H) 3 - 6 Piteå-Airdomehallen
2019-04-27 13:30 118000083 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF (D3D) - Rönnskär Railcare IF(D3D) 4 - 1 Piteå-Airdomehallen
2019-04-27 14:30 118000177 Älvsby IF 2 ( D5H) - Storfors AIK 3 (D5H) Älvåkra IP
2019-04-27 15:00 118000175 Bergnäsets AIK(D4H) - Lira BK(D4H) 0 - 6 bergsvallen
2019-04-28 11:00 118000130 Skogså IF (D4H) - Ersnäs IF (D4H) 4 - 2 Boden Arena
2019-04-28 11:45 118000088 Piteå IF 2(D4H) - IFK Luleå (D4H) 1 - 4 LF Arena
2019-04-28 16:00 118000171 Älvsby IF(D4H) - IFK Arvidsjaur FK(D5H) 4 - 1 Älvåkra IP
2019-04-28 17:30 118000151 Trångfors IF ( D2D) - Bergnäsets AIK(D3D) Boden Arena
2019-04-29 20:00 118000181 Älvsby IF 2 ( D5H) - Alviks IK 2 (D5H) Älvåkra IP
2019-05-18 14:30 118000182 Norrbotten(P-04) - Gammelstads IF (U16) 3 - 2 Liko Arena
2019-07-06 14:00 118000183 Älvsby IF P03 - Piteå IF DFF (DA) 3 - 1 Älvåkra IP
2019-07-13 16:00 118000186 Hemmingsmarks IF - Skjervöy(Norge) 1 - 7 Hifton
2019-07-14 14:00 118000184 Piteå IF DFF (DA) - Munksund-Skuthamns SK/Piteå IF FF U-16 6 - 1 LF Arena
2019-07-23 19:00 118000189 Älvsby IF(D4H) - Storfors AIK(D3H) 1 - 6 Älvåkra IP
2019-07-24 18:30 118000188 Sävast AIF (D4H) - Alviks IK (D4H) 4 - 1 Björknäsvallen
2019-07-25 19:00 118000191 Harads IF - Jokkmokks SK Inst. Kamrums IP
2019-07-26 18:00 118000194 Bodens BK FF (D1H) - PSC Akademi(USA) 1 - 0 Boden Arena
2019-07-27 16:00 118000185 Överkalix IF(D5H) - Lira BK (Pojkar) 2 - 3 Idrottsplatsen
2019-07-27 17:00 118000195 Salanger IF (NOR) - PSC Akademi(USA) 0 - 1 Björknäsvallen
2019-07-28 13:00 118000196 Bodens BK FF 2(D4H) - PSC Akademi(USA) Boden Arena
2019-07-28 15:00 118000193 IFK Luleå (D4H) - PSC Akademi(USA) 1 - 3 Skogsvallen
2019-07-29 17:30 118000192 Bergnäsets AIK (D3H) - PSC Akademi(USA) 0 - 0 bergsvallen
2019-07-30 19:00 118000190 Skogså IF (D4H) - PSC Akademi(USA) 2 - 1 Åvallen Skogså
2019-07-30 19:30 118000197 PSC Akademi(USA) - Notvikens IK (D3H) Björknäsvallen
2019-07-31 19:30 118000187 Notvikens IK 2 (D4H) - PSC Akademi(USA) Inst. Tunavallen, Luleå
2019-10-19 14:00 118000198 Piteå IF F19 - Norrbotten F-03 3 - 2 Piteå-Airdomehallen
2019-12-01 13:00 118000200 Norrbotten(P-04) - Norrbotten(P-04) Piteå-Airdomehallen
2019-12-15 15:10 118000199 Notvikens IK (D3H) - Luleå SK (D3H) Arcushallen