Spelprogram - Futsal P12 (P07)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Ett Fyra Abdihodan Jama 0790258917 Gul, Blå, Gul
Fjugesta IF Peder Öhrn 0722317276 Röd, Svart, Svart
Glanshammars IF Patrik Karlsson 0706880386 Gul/Svart/Gul
IFK Kumla Röd Tobias Strand 0763054630 Vit/Blå/Vit
IFK Kumla Vit Tobias Strand 0763054630 Vit/Blå/Vit
Latorps IF Niclas Källberg 0708454778 Vit/Svart/Vit
Laxå IF Emil Mithander 0763100410 Röd/Vit/Röd
Lekebergs IF Tomas Widbro 0701872849 Svart-Röd/Svart/Svart
Vivalla SK Sukran Jasaraj 0735634435 Svart/Vit/Svart/Svart
Örebro SK FK Vit 1 Martin Zakrisson 0709192006 Vit/Svart/Vit
Örebro SK FK Vit 2 Martin Zakrisson 0709192006 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
H��mta widgets för denna tävling
November
2018-11-24 16:00 IFK Kumla Röd - Laxå IF Kumlaby Skola
2018-11-25 18:15 Lekebergs IF - Glanshammars IF Best arena, Hidinge
2018-11-26 00:00 Fjugesta IF - Vivalla SK
2018-11-30 17:30 BK Ett Fyra - IFK Kumla Vit Vivalla Ballonghall
2018-11-30 17:30 Latorps IF - Örebro SK FK Vit 1
December
2018-12-10 00:00 Glanshammars IF - BK Ett Fyra
2018-12-15 13:30 Vivalla SK - Lekebergs IF Vivalla Ballonghall
2018-12-15 14:30 Örebro SK FK Vit 2 - IFK Kumla Röd
2018-12-16 12:00 IFK Kumla Vit - Latorps IF Kumlaby Skola
2018-12-19 17:30 Laxå IF - Fjugesta IF Laxå-hallen
Januari
2019-01-04 17:30 Latorps IF - Glanshammars IF
2019-01-06 10:00 BK Ett Fyra - Vivalla SK Vivalla Ballonghall
2019-01-06 18:15 Lekebergs IF - Laxå IF Best arena, Hidinge
2019-01-07 00:00 Fjugesta IF - Örebro SK FK Vit 2
2019-01-16 19:00 IFK Kumla Röd - Fjugesta IF Bollhallen, Fjugesta
2019-01-21 00:00 Örebro SK FK Vit 2 - Lekebergs IF
2019-01-21 00:00 Glanshammars IF - Örebro SK FK Vit 1
2019-01-26 13:00 Laxå IF - BK Ett Fyra
2019-01-26 13:30 Vivalla SK - Latorps IF Vivalla Ballonghall
2019-01-26 14:30 Örebro SK FK Vit 1 - IFK Kumla Vit Kumlahallen
Februari
2019-02-03 18:15 Lekebergs IF - IFK Kumla Röd Best arena, Hidinge
2019-02-04 00:00 Örebro SK FK Vit 1 - Vivalla SK
2019-02-09 12:45 IFK Kumla Röd - BK Ett Fyra Kumlaby Skola
2019-02-15 17:10 BK Ett Fyra - Örebro SK FK Vit 2 Vivalla Ballonghall
2019-02-15 18:00 Latorps IF - Laxå IF
2019-02-16 12:30 Örebro SK FK Vit 2 - Latorps IF Tullängsskolan
2019-02-18 00:00 Fjugesta IF - Lekebergs IF
2019-02-23 12:00 Laxå IF - Örebro SK FK Vit 1 Laxå-hallen
2019-02-23 13:30 Vivalla SK - IFK Kumla Vit Vivalla Ballonghall
2019-02-24 12:30 IFK Kumla Vit - Glanshammars IF Kumlaby Skola
Mars
2019-03-04 00:00 Glanshammars IF - Örebro SK FK Vit 2
2019-03-04 00:00 Örebro SK FK Vit 1 - IFK Kumla Röd
2019-03-04 00:00 IFK Kumla Vit - Fjugesta IF