Spelprogram - F11 G3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsike IF F04 Michael Persson 0707868458 Gul/Svart/Gula svart rand
Danmarks IF F04 Petra Kristina Stening 0705163503 Röd/vit/röd/röd
Gamla Upsala SK F04 svart Mattias Grähs 0703916311 Gula/Svarta/Gula
Håbo FF F04 Jonas Karlsson 017156480 0702247419 röd/röd/vit
Håbro IF F03-04 Mats Andersson 0708977852 Grön/Vit/Vit/Grön
Sigtuna IF FK F04 Peter Frykblom 0701723943 Blå, Blå, Blå
Sunnersta AIF F04 Grön Anna Björkman Sylvan 0703869950 Grön/Svart/Svart/Svart/Grön
Upsala IF F04 Christian Pellving 0767835300 Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Vaksala SK Svart Therese Gustafsson 0766457566 Svart/gul randiga
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2015-05-02 12:00 Upsala IF F04 - Håbo FF F04 Ekebydalen Konstgräs
2015-05-02 15:30 Vaksala SK Svart - Håbro IF F03-04 Årsta IP
2015-05-03 15:15 Danmarks IF F04 - Sunnersta AIF F04 Grön Danelid
2015-05-03 16:15 Alsike IF F04 - Sigtuna IF FK F04 Alsike Konstgräs
2015-05-09 10:00 Gamla Upsala SK F04 svart - Vaksala SK Svart Yrsa 7-manna
2015-05-09 12:30 Sigtuna IF FK F04 - Håbo FF F04 Prästängarna 7M (konstgräs)
2015-05-10 14:00 Håbo FF F04 - Alsike IF F04 Futurum 7-manna
2015-05-10 15:00 Sunnersta AIF F04 Grön - Upsala IF F04 Granebergs IO
2015-05-10 16:00 Håbro IF F03-04 - Danmarks IF F04 Klockardalen
2015-05-12 18:15 Alsike IF F04 - Sunnersta AIF F04 Grön Alsike Konstgräs
2015-05-14 09:00 Danmarks IF F04 - Gamla Upsala SK F04 svart Danelid
2015-05-14 12:00 Upsala IF F04 - Håbro IF F03-04 Ekebydalen 2
2015-05-16 10:00 Gamla Upsala SK F04 svart - Upsala IF F04 Yrsa 7-manna
2015-05-17 11:30 Vaksala SK Svart - Danmarks IF F04 Årsta IP 7-manna Plan 2
2015-05-17 15:00 Sunnersta AIF F04 Grön - Sigtuna IF FK F04 Granebergs IO
2015-05-23 09:00 Håbo FF F04 - Sunnersta AIF F04 Grön Futurum 7-manna
2015-05-23 10:30 Upsala IF F04 - Vaksala SK Svart Ekebydalen Konstgräs
2015-05-23 11:00 Håbro IF F03-04 - Sigtuna IF FK F04 Klockardalen
2015-05-24 12:15 Alsike IF F04 - Gamla Upsala SK F04 svart Alsike Konstgräs
2015-05-24 12:30 Sigtuna IF FK F04 - Håbro IF F03-04 Prästängarna 7M (konstgräs)
2015-05-28 18:30 Håbro IF F03-04 - Alsike IF F04 Klockardalen
2015-05-30 11:00 Gamla Upsala SK F04 svart - Sigtuna IF FK F04 Yrsa 7-manna
2015-05-31 10:45 Danmarks IF F04 - Upsala IF F04 Danelid
2015-05-31 17:30 Vaksala SK Svart - Alsike IF F04 Årsta IP 7-manna Plan 2
Juni
2015-06-02 18:00 Håbro IF F03-04 - Håbo FF F04 Klockardalen
2015-06-07 14:00 Sigtuna IF FK F04 - Vaksala SK Svart Prästängarna 7M (konstgräs)
2015-06-07 15:00 Håbo FF F04 - Gamla Upsala SK F04 svart Futurum 7-manna
2015-06-07 15:00 Sunnersta AIF F04 Grön - Håbro IF F03-04 Granebergs IO
2015-06-09 18:15 Alsike IF F04 - Danmarks IF F04 Alsike Konstgräs
2015-06-09 19:00 Gamla Upsala SK F04 svart - Sunnersta AIF F04 Grön Yrsa 7-manna
2015-06-11 19:00 Vaksala SK Svart - Håbo FF F04 Årsta IP 7-manna Plan 1
2015-06-16 18:00 Upsala IF F04 - Alsike IF F04 Ekebydalen 2
2015-06-17 18:30 Danmarks IF F04 - Sigtuna IF FK F04 Danelid
2015-06-21 14:00 Sigtuna IF FK F04 - Upsala IF F04 Prästängarna 7M (konstgräs)
2015-06-21 15:00 Sunnersta AIF F04 Grön - Vaksala SK Svart Granebergs IO
2015-06-23 18:00 Håbro IF F03-04 - Gamla Upsala SK F04 svart Klockardalen
2015-06-25 19:00 Håbo FF F04 - Danmarks IF F04 Futurum 7-manna
Augusti
2015-08-09 00:00 Håbo FF F04 - Upsala IF F04 Futurum 7-manna
2015-08-09 16:00 Håbro IF F03-04 - Vaksala SK Svart Klockardalen
2015-08-15 10:30 Danmarks IF F04 - Håbro IF F03-04 Danelid
2015-08-15 13:15 Alsike IF F04 - Håbo FF F04 Alsike Konstgräs
2015-08-16 10:30 Vaksala SK Svart - Gamla Upsala SK F04 svart Årsta IP
2015-08-16 12:30 Sigtuna IF FK F04 - Alsike IF F04 Prästängarna 7M (konstgräs)
2015-08-16 17:00 Upsala IF F04 - Sunnersta AIF F04 Grön Ekebydalen 2
2015-08-19 19:00 Gamla Upsala SK F04 svart - Danmarks IF F04 Yrsa 7-manna
2015-08-19 19:00 Håbo FF F04 - Sigtuna IF FK F04 Futurum 7-manna
2015-08-20 18:00 Håbro IF F03-04 - Upsala IF F04 Klockardalen
2015-08-23 12:30 Sigtuna IF FK F04 - Sunnersta AIF F04 Grön Prästängarna 7M (konstgräs)
2015-08-23 12:45 Alsike IF F04 - Håbro IF F03-04 Alsike Konstgräs
2015-08-24 18:30 Danmarks IF F04 - Vaksala SK Svart Danelid
2015-08-27 18:15 Upsala IF F04 - Gamla Upsala SK F04 svart Ekebydalen 2
2015-08-29 09:30 Gamla Upsala SK F04 svart - Alsike IF F04 Yrsa 7-manna
2015-08-30 15:00 Sunnersta AIF F04 Grön - Håbo FF F04 Granebergs IO
2015-08-30 15:30 Vaksala SK Svart - Upsala IF F04 Årsta IP 7-manna Plan 1
September
2015-09-05 11:00 Håbo FF F04 - Håbro IF F03-04 Futurum 7-manna
2015-09-05 14:15 Alsike IF F04 - Vaksala SK Svart Alsike Konstgräs
2015-09-05 16:30 Upsala IF F04 - Danmarks IF F04 Ekebydalen Konstgräs
2015-09-06 12:30 Sigtuna IF FK F04 - Gamla Upsala SK F04 svart Prästängarna 7M (konstgräs)
2015-09-12 11:00 Gamla Upsala SK F04 svart - Håbo FF F04 Yrsa 7-manna
2015-09-13 15:00 Vaksala SK Svart - Sigtuna IF FK F04 Årsta IP 7-manna Plan 2
2015-09-13 16:00 Danmarks IF F04 - Alsike IF F04 Danelid
2015-09-13 16:00 Håbro IF F03-04 - Sunnersta AIF F04 Grön Klockardalen
2015-09-19 11:00 Håbo FF F04 - Vaksala SK Svart Futurum 7-manna
2015-09-19 16:00 Sunnersta AIF F04 Grön - Danmarks IF F04 Granebergs IO
2015-09-20 10:45 Alsike IF F04 - Upsala IF F04 Alsike Konstgräs
2015-09-20 14:00 Sigtuna IF FK F04 - Danmarks IF F04 Prästängarna 7M (konstgräs)
2015-09-20 15:00 Sunnersta AIF F04 Grön - Gamla Upsala SK F04 svart Granebergs IO
2015-09-26 11:00 Gamla Upsala SK F04 svart - Håbro IF F03-04 Yrsa 7-manna
2015-09-26 15:00 Upsala IF F04 - Sigtuna IF FK F04 Ekebydalen Konstgräs
2015-09-26 16:00 Sunnersta AIF F04 Grön - Alsike IF F04 Granebergs IO
2015-09-27 09:00 Vaksala SK Svart - Sunnersta AIF F04 Grön Årsta IP
2015-09-27 13:30 Danmarks IF F04 - Håbo FF F04 Danelid