Spelprogram - F11 A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Börje SK F04 Per Carlsson 018505486 0703344271 Orange/Blå/Orange
Fanna BK F04 Vit David Wallin 0708294506 Svart/Svart/Svart
Films SK Jonas Palmqvist +46736283894 Vit/Blå/Blå
Knivsta IK F04 Jens Lindquist 0703776215 svart/svart/svart
Lagga- Långhundra BK Petra Eriksson 0706117788 Svart/Svart/Svart
Lagunda AIK F04 röd Pernilla Call 0702110362 röd/blå/röd
Storvreta IK F04:svart Andreas Tolstoy 0738451792 Blå/Vit/Blå
Sunnersta AIF F04 Svart Ulf Sterner 0706363693 Grön/Svart/Svart/Svart/Grön
Vaksala SK Therese Gustafsson 0766457566 Svart/gul randiga
Östhammars SK F11 Pernilla Margaretha Hemlin 0731413144 Röd/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2015-05-02 15:00 Sunnersta AIF F04 Svart - Lagunda AIK F04 röd Sävja IP
2015-05-03 11:30 Films SK - Vaksala SK Centrala IP
2015-05-03 13:00 Fanna BK F04 Vit - Storvreta IK F04:svart Fanna IP
2015-05-03 16:00 Lagga- Långhundra BK - Knivsta IK F04 Furuvallen Lagga
2015-05-03 18:00 Östhammars SK F11 - Börje SK F04 Östhammars IP
2015-05-08 18:00 Sunnersta AIF F04 Svart - Films SK Granebergs IO
2015-05-10 09:30 Vaksala SK - Sunnersta AIF F04 Svart Årsta IP
2015-05-10 13:00 Storvreta IK F04:svart - Lagga- Långhundra BK Skogsvallens IP, Storvreta
2015-05-10 15:00 Lagunda AIK F04 röd - Fanna BK F04 Vit Åvallen
2015-05-10 16:00 Börje SK F04 - Knivsta IK F04 Fjälliden IP
2015-05-10 17:30 Östhammars SK F11 - Films SK Östhammars IP
2015-05-13 18:30 Films SK - Börje SK F04 Centrala IP
2015-05-14 10:00 Knivsta IK F04 - Storvreta IK F04:svart Engvallen IP
2015-05-14 11:00 Fanna BK F04 Vit - Vaksala SK Fanna IP
2015-05-14 17:00 Lagga- Långhundra BK - Lagunda AIK F04 röd Furuvallen Lagga
2015-05-16 11:00 Vaksala SK - Lagga- Långhundra BK Årsta IP
2015-05-17 11:00 Lagunda AIK F04 röd - Knivsta IK F04 Åvallen
2015-05-17 12:00 Östhammars SK F11 - Fanna BK F04 Vit Östhammars IP
2015-05-17 16:00 Börje SK F04 - Storvreta IK F04:svart Fjälliden IP
2015-05-19 18:45 Sunnersta AIF F04 Svart - Östhammars SK F11 Granebergs IO
2015-05-23 11:00 Storvreta IK F04:svart - Lagunda AIK F04 röd Skogsvallens IP, Storvreta
2015-05-23 11:30 Films SK - Fanna BK F04 Vit Centrala IP
2015-05-23 12:30 Knivsta IK F04 - Vaksala SK Engvallen IP
2015-05-24 15:00 Sunnersta AIF F04 Svart - Börje SK F04 Granebergs IO
2015-05-24 16:00 Lagga- Långhundra BK - Östhammars SK F11 Furuvallen Lagga
2015-05-27 18:30 Lagunda AIK F04 röd - Vaksala SK Åvallen
2015-05-30 10:00 Vaksala SK - Storvreta IK F04:svart Årsta IP 7-manna Plan 1
2015-05-31 11:30 Films SK - Lagga- Långhundra BK Centrala IP
2015-05-31 15:00 Sunnersta AIF F04 Svart - Fanna BK F04 Vit Granebergs IO
2015-05-31 16:00 Börje SK F04 - Lagunda AIK F04 röd Fjälliden IP
2015-05-31 18:00 Östhammars SK F11 - Knivsta IK F04 Östhammars IP
Juni
2015-06-03 18:30 Östhammars SK F11 - Lagunda AIK F04 röd Frösåkersvallen
2015-06-06 13:30 Knivsta IK F04 - Films SK Engvallen IP
2015-06-07 14:00 Fanna BK F04 Vit - Börje SK F04 Fanna IP
2015-06-07 16:00 Lagga- Långhundra BK - Sunnersta AIF F04 Svart Furuvallen Lagga
2015-06-08 19:00 Storvreta IK F04:svart - Östhammars SK F11 Skogsvallens IP, Storvreta
2015-06-09 18:30 Sunnersta AIF F04 Svart - Knivsta IK F04 Granebergs IO
2015-06-10 18:30 Films SK - Storvreta IK F04:svart Centrala IP
2015-06-14 14:00 Fanna BK F04 Vit - Lagga- Långhundra BK Fanna IP
2015-06-16 18:30 Lagga- Långhundra BK - Börje SK F04 Furuvallen Lagga
2015-06-17 19:00 Knivsta IK F04 - Fanna BK F04 Vit Engvallen IP
2015-06-21 13:00 Storvreta IK F04:svart - Sunnersta AIF F04 Svart Skogsvallens IP, Storvreta
2015-06-21 16:00 Lagunda AIK F04 röd - Films SK Åvallen
2015-06-21 16:00 Vaksala SK - Östhammars SK F11 Årsta IP 7-manna Plan 2
2015-06-25 18:30 Börje SK F04 - Vaksala SK Fjälliden IP
Augusti
2015-08-09 17:00 Vaksala SK - Films SK Årsta IP 7-manna Plan 2
2015-08-09 17:30 Storvreta IK F04:svart - Fanna BK F04 Vit Skogsvallens IP, Storvreta
2015-08-12 18:30 Lagunda AIK F04 röd - Sunnersta AIF F04 Svart Åvallen
2015-08-12 18:30 Films SK - Östhammars SK F11 Centrala IP
2015-08-16 12:30 Knivsta IK F04 - Börje SK F04 Engvallen IP
2015-08-16 15:00 Fanna BK F04 Vit - Lagunda AIK F04 röd Fanna IP
2015-08-16 15:00 Sunnersta AIF F04 Svart - Vaksala SK Granebergs IO
2015-08-16 16:00 Lagga- Långhundra BK - Storvreta IK F04:svart Furuvallen Lagga
2015-08-18 18:00 Vaksala SK - Fanna BK F04 Vit Årsta IP 7-manna Plan 1
2015-08-18 18:30 Östhammars SK F11 - Sunnersta AIF F04 Svart Frösåkersvallen
2015-08-19 18:30 Lagunda AIK F04 röd - Lagga- Långhundra BK Åvallen
2015-08-19 19:00 Storvreta IK F04:svart - Knivsta IK F04 Skogsvallens IP, Storvreta
2015-08-20 18:30 Börje SK F04 - Films SK Fjälliden IP
2015-08-23 11:00 Knivsta IK F04 - Lagunda AIK F04 röd Engvallen IP
2015-08-23 16:00 Lagga- Långhundra BK - Vaksala SK Furuvallen Lagga
2015-08-23 17:00 Storvreta IK F04:svart - Börje SK F04 Skogsvallens IP, Storvreta
2015-08-25 18:00 Films SK - Sunnersta AIF F04 Svart Centrala IP
2015-08-26 18:15 Knivsta IK F04 - Lagga- Långhundra BK Fröängen/Pizzavallen/Broplan
2015-08-27 18:30 Börje SK F04 - Östhammars SK F11 Fjälliden IP
2015-08-30 14:00 Börje SK F04 - Sunnersta AIF F04 Svart Fjälliden IP
2015-08-30 15:00 Lagunda AIK F04 röd - Storvreta IK F04:svart Åvallen
2015-08-30 15:45 Fanna BK F04 Vit - Films SK Fanna IP
2015-08-30 17:00 Östhammars SK F11 - Lagga- Långhundra BK Östhammars IP
September
2015-09-05 12:00 Storvreta IK F04:svart - Vaksala SK Skogsvallens IP, Storvreta
2015-09-05 12:30 Knivsta IK F04 - Östhammars SK F11 Engvallen IP
2015-09-05 15:45 Fanna BK F04 Vit - Sunnersta AIF F04 Svart Fanna IP
2015-09-06 15:00 Lagunda AIK F04 röd - Börje SK F04 Åvallen
2015-09-06 16:00 Lagga- Långhundra BK - Films SK Furuvallen Lagga
2015-09-08 18:00 Vaksala SK - Knivsta IK F04 Årsta IP 7-manna Plan 1
2015-09-12 13:00 Vaksala SK - Lagunda AIK F04 röd Årsta IP
2015-09-12 14:00 Fanna BK F04 Vit - Östhammars SK F11 Fanna IP
2015-09-12 16:00 Sunnersta AIF F04 Svart - Lagga- Långhundra BK Granebergs IO
2015-09-13 12:00 Films SK - Knivsta IK F04 Centrala IP
2015-09-13 14:00 Östhammars SK F11 - Storvreta IK F04:svart Östhammars IP
2015-09-13 16:00 Börje SK F04 - Fanna BK F04 Vit Fjälliden IP
2015-09-19 11:30 Vaksala SK - Börje SK F04 Årsta IP
2015-09-19 13:00 Storvreta IK F04:svart - Films SK Skogsvallens IP, Storvreta
2015-09-20 12:30 Knivsta IK F04 - Sunnersta AIF F04 Svart Engvallen IP
2015-09-20 13:00 Lagunda AIK F04 röd - Östhammars SK F11 Åvallen
2015-09-20 16:00 Lagga- Långhundra BK - Fanna BK F04 Vit Furuvallen Lagga
2015-09-26 10:00 Östhammars SK F11 - Vaksala SK Östhammars IP
2015-09-27 11:30 Films SK - Lagunda AIK F04 röd Centrala IP
2015-09-27 14:30 Fanna BK F04 Vit - Knivsta IK F04 Enavallen
2015-09-27 15:00 Börje SK F04 - Lagga- Långhundra BK Fjälliden IP
2015-09-27 15:00 Sunnersta AIF F04 Svart - Storvreta IK F04:svart Granebergs IO