Spelprogram - P13/14 (9mot9) 3N höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK 2 Svart Ludvig Börjesson 0706476060 Svart/Svart/Svart
Glanshammar/Lillkyrka Svart Björn Gunnar Törnqvist 0708333100 Svart/Svart/Svart
Grythyttans IF/Hällefors Åsa Gustafsson 0768299952 Gul/Svart/Gul
IFK Lindesberg 1 Vit Malin Rohde 0721795506 Blå/Blå/Blå
IK Sturehov 2 Blå Linda Hammarström 0704982615 Röd/Blå/Röd
Nora BK 2 Peter Björklund 0706918678 Röd/Röd/Röd
Örebro SK FK Röd Magnus Burklint 0702277888 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-19 18:30 120371001 Nora BK 2 - IFK Lindesberg 1 Vit 3 - 2 Nitrovallen 9-1
2019-08-20 18:45 120371004 IK Sturehov 2 Blå - Grythyttans IF/Hällefors 6 - 2 Sörbyvallen Örebro 9-2
2019-08-25 10:00 120371003 Örebro SK FK Röd - Adolfsbergs IK 2 Svart 1 - 12 Ekängs IP 9-1
2019-08-27 18:30 120371007 Grythyttans IF/Hällefors - Nora BK 2 2 - 2 Grythyttans IP 9-1
2019-08-27 19:15 120371008 Adolfsbergs IK 2 Svart - IK Sturehov 2 Blå 2 - 5 Lugnets IP 9-1
2019-08-28 18:30 120371006 IFK Lindesberg 1 Vit - Glanshammar/Lillkyrka Svart 3 - 1 Fritidsbyn 9-2
September
2019-09-03 18:30 120371009 Glanshammar/Lillkyrka Svart - Grythyttans IF/Hällefors 4 - 1 Skölvboslätt IP 9-1
2019-09-03 18:30 120371012 Nora BK 2 - IK Sturehov 2 Blå 5 - 3 Nitrovallen 9-1
2019-09-08 12:00 120371010 Örebro SK FK Röd - IFK Lindesberg 1 Vit 8 - 1 Ekängs IP 9-1
2019-09-12 18:30 120371014 Grythyttans IF/Hällefors - Örebro SK FK Röd 1 - 2 Grythyttans IP 9-1
2019-09-15 11:00 120371013 IFK Lindesberg 1 Vit - Adolfsbergs IK 2 Svart 6 - 8 Fritidsbyn 9-2
2019-09-15 16:00 120371015 Nora BK 2 - Glanshammar/Lillkyrka Svart 7 - 2 Nitrovallen 9-1
2019-09-20 18:00 120371020 Glanshammar/Lillkyrka Svart - IK Sturehov 2 Blå 3 - 1 Kärsta IP
2019-09-21 14:00 120371018 Adolfsbergs IK 2 Svart - Grythyttans IF/Hällefors 7 - 0 Lugnets IP 9-1
2019-09-21 15:00 120371017 Örebro SK FK Röd - Nora BK 2 3 - 2 Ekängs IP 9-1
2019-09-28 14:00 120371027 IFK Lindesberg 1 Vit - Grythyttans IF/Hällefors WO (3 - 0) Fritidsbyn 9-2
2019-09-29 11:00 120371024 IK Sturehov 2 Blå - IFK Lindesberg 1 Vit 3 - 0 Sörbyvallen Örebro 9-1
2019-09-29 14:00 120371022 Nora BK 2 - Adolfsbergs IK 2 Svart 1 - 1 Nitrovallen 9-1
2019-09-29 16:00 120371023 Glanshammar/Lillkyrka Svart - Örebro SK FK Röd 1 - 5 Kärsta IP
Oktober
2019-10-05 11:00 120371025 Adolfsbergs IK 2 Svart - Glanshammar/Lillkyrka Svart 7 - 0 Lugnets IP 9-1
2019-10-06 13:00 120371028 Örebro SK FK Röd - IK Sturehov 2 Blå 3 - 1 Grönpepparparkens IP C