Spelprogram - Pojkar Div 6 Södra Höst grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersmarks IK P08 Lars Holmström 0705910351 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Thomas Hallberg 0703747797 0703747797 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D Nina Ohlson 0702377937 Svart/Svart/Svart
HTF P08 Petter Hörstedt Svaft/vit
Hörnefors IF P08 P08 Mikael Strömberg 0702127354 Röd/Röd/Röd
IFK Umeå P-08 Blå Daniel Degerström 0705457072 Vit/Blå/Vit
Mariehem SK (P08) Kadri Meister 0702550248 Grön/Svart/Grön
Robertsfors IK P08 Nina Ågren 0738305049 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Röbäcks IF P08 Fredrik Lönnebrink 0703238989 Röd/Blå/Blå/Röd
Sandåkerns SK P08 Röd Sebastian Wendel 0706504698 Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF P08 Gul Peter Eriksson 0702934750 Gul/Svart/Svart
Spöland Vännäs IF P08 Svart Lars Husfeldt 0706647333 Gul/Svart/Svart
Stöcke IF P08/09 Sara Lindqvist 090144586 0705862323 Blå/Blå/Blå
Sörfors IF p08 Erik Mauree +46703927789 Blå/Blå/blå
Täfteå IK P08 Röd Jon Vestberg 0702153374 Röd/Vit/röd
Täfteå IK P08 Vit Jon Vestberg 0702153374 Röd/Vit/röd
Umedalens IF P08 Gul Patrik Viberg 0703636528 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-03 11:00 Täfteå IK P08 Röd - HTF P08 Täfteborg
2019-08-04 09:30 IFK Umeå P-08 Blå - Mariehem SK (P08) Vildmannavallen IP
2019-08-04 10:00 Hörnefors IF P08 P08 - Sandåkerns SK P08 Röd Nordahlsvallen
2019-08-04 10:00 Ersmarks IK P08 - Röbäcks IF P08 Ersmarks IP
2019-08-04 11:00 Täfteå IK P08 Vit - Spöland Vännäs IF P08 Svart Täfteborg
2019-08-04 18:00 Stöcke IF P08/09 - Umedalens IF P08 Gul Stöckesbua IP
2019-08-04 18:00 Spöland Vännäs IF P08 Gul - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D Vännäsby IP
2019-08-04 18:45 Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd - Sörfors IF p08 Carlshöjdsskolans IP
Omgång 2
2019-08-10 10:00 Robertsfors IK P08 - Täfteå IK P08 Röd Stantorsvallen
2019-08-10 11:00 Umedalens IF P08 Gul - Ersmarks IK P08 Umedalens IP Söder
2019-08-10 15:15 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D - Stöcke IF P08/09 Sjöfrun
2019-08-11 10:00 HTF P08 - Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Klacken IP
2019-08-11 10:00 Mariehem SK (P08) - Spöland Vännäs IF P08 Gul MSK Arena
2019-08-11 11:00 Sandåkerns SK P08 Röd - Täfteå IK P08 Vit Grubbevallen
2019-08-11 15:00 Sörfors IF p08 - IFK Umeå P-08 Blå Älvdungen IP
2019-08-11 15:00 Röbäcks IF P08 - Hörnefors IF P08 P08 Röbäcks IP
Omgång 3
2019-08-14 19:00 Hörnefors IF P08 P08 - Umedalens IF P08 Gul Nordahlsvallen
2019-08-17 16:00 Ersmarks IK P08 - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D Ersmarks IP
2019-08-18 10:00 IFK Umeå P-08 Blå - HTF P08 Vildmannavallen IP
2019-08-18 11:00 Täfteå IK P08 Vit - Röbäcks IF P08 Täfteborg
2019-08-18 14:00 Spöland Vännäs IF P08 Svart - Sandåkerns SK P08 Röd Vännäsby IP
2019-08-18 15:45 Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd - Robertsfors IK P08 Carlshöjdsskolans IP
2019-08-18 18:00 Stöcke IF P08/09 - Mariehem SK (P08) Stöckesbua IP
2019-08-18 18:00 Spöland Vännäs IF P08 Gul - Sörfors IF p08 Vännäsby IP
Omgång 4
2019-08-24 11:00 Umedalens IF P08 Gul - Täfteå IK P08 Vit Umedalens IP Norr
2019-08-25 10:00 Robertsfors IK P08 - IFK Umeå P-08 Blå Stantorsvallen
2019-08-25 10:00 HTF P08 - Spöland Vännäs IF P08 Gul Flurkmark IP
2019-08-25 10:00 Mariehem SK (P08) - Ersmarks IK P08 MSK Arena
2019-08-25 11:00 Täfteå IK P08 Röd - Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Täfteborg
2019-08-25 15:00 Sörfors IF p08 - Stöcke IF P08/09 Älvdungen IP
2019-08-25 15:00 Röbäcks IF P08 - Spöland Vännäs IF P08 Svart Röbäcks IP
2019-08-25 15:45 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D - Hörnefors IF P08 P08 Carlshöjdsskolans IP
Omgång 5
2019-08-31 11:00 Täfteå IK P08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D
2019-08-31 11:30 Stöcke IF P08/09 - HTF P08 Stöckesbua IP
2019-08-31 16:00 Ersmarks IK P08 - Sörfors IF p08 Ersmarks IP
2019-09-01 10:00 IFK Umeå P-08 Blå - Täfteå IK P08 Röd Vildmannavallen IP
2019-09-01 10:00 Hörnefors IF P08 P08 - Mariehem SK (P08) Nordahlsvallen
2019-09-01 13:00 Sandåkerns SK P08 Röd - Röbäcks IF P08 Grubbevallen
2019-09-01 14:00 Spöland Vännäs IF P08 Gul - Robertsfors IK P08 Fritidsområdet Vännäsbadet
2019-09-01 18:00 Spöland Vännäs IF P08 Svart - Umedalens IF P08 Gul Fritidsområdet Vännäsbadet
Omgång 6
2019-09-07 11:00 Täfteå IK P08 Röd - Spöland Vännäs IF P08 Gul Täfteborg
2019-09-07 15:15 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D - Spöland Vännäs IF P08 Svart Sjöfrun
2019-09-08 08:30 Umedalens IF P08 Gul - Sandåkerns SK P08 Röd Umedalens IP Norr
2019-09-08 10:00 Robertsfors IK P08 - Stöcke IF P08/09 Stantorsvallen
2019-09-08 10:00 HTF P08 - Ersmarks IK P08 Flurkmark IP
2019-09-08 10:00 Mariehem SK (P08) - Täfteå IK P08 Vit MSK Arena
2019-09-08 11:15 Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd - IFK Umeå P-08 Blå Carlshöjdsskolans IP
2019-09-08 15:00 Sörfors IF p08 - Hörnefors IF P08 P08 Älvdungen IP
Omgång 7
2019-09-11 19:00 Hörnefors IF P08 P08 - HTF P08 Nordahlsvallen
2019-09-14 08:30 Sandåkerns SK P08 Röd - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D Grubbevallen
2019-09-14 11:00 Täfteå IK P08 Vit - Sörfors IF p08
2019-09-15 14:00 Spöland Vännäs IF P08 Gul - Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Vännäsby IP
2019-09-15 15:00 Röbäcks IF P08 - Umedalens IF P08 Gul Röbäcks IP
2019-09-15 17:30 Spöland Vännäs IF P08 Svart - Mariehem SK (P08) Vännäsby IP
2019-09-15 18:00 Stöcke IF P08/09 - Täfteå IK P08 Röd Stöckesbua IP
2019-09-29 10:00 Ersmarks IK P08 - Robertsfors IK P08 Ersmarks IP
Omgång 8
2019-09-22 10:00 Robertsfors IK P08 - Sandåkerns SK P08 Röd Stantorsvallen
2019-09-22 10:00 IFK Umeå P-08 Blå - Röbäcks IF P08 Vildmannavallen IP
2019-09-22 11:00 Täfteå IK P08 Röd - Mariehem SK (P08) Täfteborg
2019-09-22 15:45 Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd - Spöland Vännäs IF P08 Svart Carlshöjdsskolans IP