Spelprogram - Pojkar Div 9 Södra Höst S-drag B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart Fredric Genberg 0730922482 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit Fredric Genberg 0730922482 Svart/Svart/Svart
HTF P-11 Emma Sandström Svart/Svart/Svart
Hörnefors IF P 11 Emma Thysell 0702185823 Röd/Röd/Röd
IFK Umeå lag 1 Charlotte Lewis 0727171310 Vit/Blå/Vit
IFK Umeå lag 2 Charlotte Lewis 0727171310 Vit/Blå/Vit
Mariehem SK (P11) Grön1 Jessica Månsson 0705454505 Grön/Svart/Grön
Mariehem SK (P11) Grön2 Jessica Månsson 0705454505 Grön/Svart/Grön
Sävar IK P11 Röd Malin Bjuhr 0706140416 Röd/Röd/Röd
Sävar IK P11 Vit Malin Bjuhr 0706140416 Vit/Röd/Röd
Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 Erik Sjöberg 0730405020 Blå/Vit/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 Erik Sjöberg 0730405020 Blå/Vit/Blå/Blå
Täfteå IK P11 Röd Andreas Andersson 0722387134 Röd/Vit/röd
Täfteå IK P11 Vit Andreas Andersson 0722387134 Röd/Vit/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-11 HTF P-11 - Mariehem SK (P11) Grön1 MSK Arena
2019-08-11 Täfteå IK P11 Röd - Mariehem SK (P11) Grön2 MSK Arena
2019-08-11 Täfteå IK P11 Vit - HTF P-11 MSK Arena
2019-08-11 09:15 Mariehem SK (P11) Grön2 - Täfteå IK P11 Vit MSK Arena Softballplanen
2019-08-11 11:30 Mariehem SK (P11) Grön1 - Täfteå IK P11 Röd MSK Arena Softballplanen
2019-08-11 11:30 IFK Umeå lag 1 - Sävar IK P11 Vit Skogsvallen
2019-08-11 11:30 IFK Umeå lag 2 - Sävar IK P11 Röd Skogsvallen
2019-08-11 12:30 Sävar IK P11 Röd - IFK Umeå lag 1 Skogsvallen
2019-08-11 12:30 Sävar IK P11 Vit - IFK Umeå lag 2 Skogsvallen
2019-08-11 15:15 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 Sjöfrun
2019-08-11 15:15 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 Sjöfrun
2019-08-11 16:15 Hörnefors IF P 11 - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart Sjöfrun
2019-08-11 16:15 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit Sjöfrun
2019-08-11 17:15 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 - Hörnefors IF P 11 Sjöfrun
Omgång 2
2019-08-18 09:00 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 - Sävar IK P11 Röd Tegstunets IP
2019-08-18 09:00 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 - Sävar IK P11 Vit Tegstunets IP
2019-08-18 09:30 IFK Umeå lag 2 - Mariehem SK (P11) Grön2 Vildmannavallen IP
2019-08-18 09:30 Hörnefors IF P 11 - IFK Umeå lag 1 Vildmannavallen IP
2019-08-18 09:45 Sävar IK P11 Röd - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 Tegstunets IP
2019-08-18 09:45 Sävar IK P11 Vit - HTF P-11 Tegstunets IP
2019-08-18 10:30 HTF P-11 - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 Tegstunets IP
2019-08-18 10:30 Mariehem SK (P11) Grön1 - IFK Umeå lag 2 Vildmannavallen IP
2019-08-18 10:30 Mariehem SK (P11) Grön2 - Hörnefors IF P 11 Vildmannavallen IP
2019-08-18 11:30 IFK Umeå lag 1 - Mariehem SK (P11) Grön1 Vildmannavallen IP
2019-08-25 Täfteå IK P11 Röd - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart Täfteborg
2019-08-25 Täfteå IK P11 Vit - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit Täfteborg
2019-08-25 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart - Täfteå IK P11 Vit Täfteborg
2019-08-25 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit - Täfteå IK P11 Röd Täfteborg
Omgång 3
2019-08-31 11:30 IFK Umeå lag 2 - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit Vildmannavallen IP
2019-08-31 11:30 IFK Umeå lag 1 - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart Vildmannavallen IP
2019-08-31 12:20 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit - IFK Umeå lag 1 Vildmannavallen IP
2019-08-31 12:20 HTF P-11 - IFK Umeå lag 2 Vildmannavallen IP
2019-08-31 13:10 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart - HTF P-11 Vildmannavallen IP
2019-08-31 13:45 Mariehem SK (P11) Grön2 - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 MSK Arena
2019-08-31 13:45 Mariehem SK (P11) Grön1 - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 MSK Arena
2019-08-31 14:45 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 - Mariehem SK (P11) Grön2 MSK Arena
2019-08-31 14:45 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 - Mariehem SK (P11) Grön1 MSK Arena
2019-09-01 Täfteå IK P11 Röd - Sävar IK P11 Vit Skogsvallen
2019-09-01 Täfteå IK P11 Vit - Hörnefors IF P 11 Skogsvallen
2019-09-01 12:30 Sävar IK P11 Vit - Täfteå IK P11 Vit Skogsvallen
2019-09-01 12:30 Hörnefors IF P 11 - Sävar IK P11 Röd Skogsvallen
2019-09-01 14:30 Sävar IK P11 Röd - Täfteå IK P11 Röd Skogsvallen
Omgång 4
2019-09-08 Täfteå IK P11 Röd - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 Hissjö IP
2019-09-08 Täfteå IK P11 Vit - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 Hissjö IP
2019-09-08 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit - Sävar IK P11 Vit Sjöfrun
2019-09-08 Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart - Sävar IK P11 Röd Sjöfrun
2019-09-08 Sävar IK P11 Röd - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård vit Sjöfrun
2019-09-08 Sävar IK P11 Vit - Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebogård svart Sjöfrun
2019-09-08 10:00 Hörnefors IF P 11 - IFK Umeå lag 1 Nordahlsvallen
2019-09-08 10:00 Mariehem SK (P11) Grön2 - IFK Umeå lag 2 Nordahlsvallen
2019-09-08 10:30 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 2 - Täfteå IK P11 Vit Hissjö IP
2019-09-08 10:30 Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 - HTF P-11 Hissjö IP
2019-09-08 11:00 IFK Umeå lag 1 - Mariehem SK (P11) Grön2 Nordahlsvallen
2019-09-08 11:00 IFK Umeå lag 2 - Mariehem SK (P11) Grön1 Nordahlsvallen
2019-09-08 12:00 Mariehem SK (P11) Grön1 - Hörnefors IF P 11 Nordahlsvallen
2019-09-08 12:30 HTF P-11 - Täfteå IK P11 Röd Flurkmark IP