Spelprogram - Pojkar Div 5 Södra höst grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit David Lapveteläinen 0703411379 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit Henrik Nyberg 0706742332 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P12 TT Gabriella Hed Vall 0706010357 Svart/Svart/Svart
IFK Umeå P08 Vit Mats Löfström 0705587342 Vit/Blå/Vit
Mariehem SK (P07) Grön Gunnar Malmqvist 0738175494 Grön/Svart/Grön
Mariehem SK (P07) Svart Johannes Nilsson 0702349534 Grön/Svart/Grön
Röbäcks IF P07 Blå Aleksander Teir 0703883310 Röd/Blå/Blå/Röd
Röbäcks IF P07 Röd Aleksander Teir 0703883310 Röd/Blå/Blå/Röd
Sandviks IK P07 Lag 1 Fredrik Mellesmo 0706707606 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandviks IK P07 Lag 2 Fredrik Mellesmo 0706707606 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK P07 Vit Andreas Nyberg Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF P07 Linda Eva-Lena Wikström Gul/Svart/Svart
Sävar IK P-07 Timo Syväkuru 0703230906 Röd/Röd/Röd
Täfteå IK P07 Jonas Jonsson 0701316600 Röd/Vit/röd
Umedalens IF P07 svart Lars Holmström 0706769201 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-03 15:00 Sävar IK P-07 - Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit Sävar IP
2019-08-04 12:30 Umedalens IF P07 svart - Röbäcks IF P07 Blå Umedalens IP Norr
2019-08-04 13:45 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit - Röbäcks IF P07 Röd Ålidhem Arena
2019-08-04 16:00 Sandviks IK P07 Lag 2 - Mariehem SK (P07) Svart Sandviks IP
2019-08-04 16:45 Gimonäs Umeå IF P12 TT - Sandåkerns SK P07 Vit Sjöfrun
2019-08-29 17:30 IFK Umeå P08 Vit - Mariehem SK (P07) Grön Grönytorna
2019-09-16 18:15 Täfteå IK P07 - Spöland Vännäs IF P07 Täfteborg
Omgång 2
2019-08-10 10:30 Mariehem SK (P07) Svart - IFK Umeå P08 Vit MSK Arena
2019-08-10 12:15 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit - Gimonäs Umeå IF P12 TT Sjöfrun
2019-08-11 Sandåkerns SK P07 Vit - Sandviks IK P07 Lag 2 Grubbevallen
2019-08-11 11:00 Röbäcks IF P07 Blå - Sandviks IK P07 Lag 1 Röbäcks IP
2019-08-11 18:00 Spöland Vännäs IF P07 - Umedalens IF P07 svart Fritidsområdet Vännäsbadet
2019-08-15 19:00 Röbäcks IF P07 Röd - Täfteå IK P07 Röbäcks IP
2019-09-07 10:30 Mariehem SK (P07) Grön - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit MSK Arena
Omgång 3
2019-08-15 19:15 Sävar IK P-07 - Röbäcks IF P07 Blå Skogsvallen
2019-08-17 16:00 Sandviks IK P07 Lag 1 - Spöland Vännäs IF P07 Storsjö Arena
2019-08-18 08:30 Umedalens IF P07 svart - Röbäcks IF P07 Röd Umedalens IP Norr
2019-08-18 13:00 Sandåkerns SK P07 Vit - Mariehem SK (P07) Svart Grubbevallen
2019-08-18 13:45 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit - IFK Umeå P08 Vit Ålidhem Arena
2019-08-18 18:00 Sandviks IK P07 Lag 2 - Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit Sandviks IP
2019-08-18 18:00 Täfteå IK P07 - Mariehem SK (P07) Grön Täfteborg
Omgång 4
2019-08-23 17:00 Mariehem SK (P07) Svart - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit MSK Arena
2019-08-24 10:30 Mariehem SK (P07) Grön - Umedalens IF P07 svart MSK Arena
2019-08-24 15:15 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit - Sandåkerns SK P07 Vit Sjöfrun
2019-08-25 10:00 IFK Umeå P08 Vit - Täfteå IK P07 Grönytorna
2019-08-25 12:00 Röbäcks IF P07 Blå - Gimonäs Umeå IF P12 TT Röbäcks IP
2019-08-25 18:00 Spöland Vännäs IF P07 - Sävar IK P-07 Vännäsby IP
2019-08-25 18:00 Röbäcks IF P07 Röd - Sandviks IK P07 Lag 1 Röbäcks Naturgräs
Omgång 5
2019-08-31 08:30 Umedalens IF P07 svart - IFK Umeå P08 Vit Umedalens IP Norr
2019-08-31 14:00 Sandviks IK P07 Lag 2 - Röbäcks IF P07 Blå Storsjö Arena
2019-08-31 15:15 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit - Mariehem SK (P07) Svart Sjöfrun
2019-08-31 16:45 Gimonäs Umeå IF P12 TT - Spöland Vännäs IF P07 Sjöfrun
2019-09-01 14:00 Sandviks IK P07 Lag 1 - Mariehem SK (P07) Grön Sandviks IP
2019-09-01 16:30 Sävar IK P-07 - Röbäcks IF P07 Röd Sävar IP
2019-09-02 18:00 Täfteå IK P07 - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit Täfteborg
Omgång 6
2019-09-07 10:00 IFK Umeå P08 Vit - Sandviks IK P07 Lag 1 Grönytorna
2019-09-08 08:45 Mariehem SK (P07) Svart - Täfteå IK P07 MSK Arena
2019-09-08 10:30 Mariehem SK (P07) Grön - Sävar IK P-07 MSK Arena Mitten
2019-09-08 12:00 Röbäcks IF P07 Blå - Sandåkerns SK P07 Vit Röbäcks IP
2019-09-08 16:15 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit - Umedalens IF P07 svart Ålidhem Arena
2019-09-08 18:00 Spöland Vännäs IF P07 - Sandviks IK P07 Lag 2 Fritidsområdet Vännäsbadet
2019-09-08 18:00 Röbäcks IF P07 Röd - Gimonäs Umeå IF P12 TT
Omgång 7
2019-09-12 19:15 Sävar IK P-07 - IFK Umeå P08 Vit Skogsvallen
2019-09-14 14:00 Sandviks IK P07 Lag 2 - Röbäcks IF P07 Röd Sandviks IP
2019-09-14 15:15 Gimonäs Umeå IF P12 TT - Mariehem SK (P07) Grön Sjöfrun
2019-09-15 Sandåkerns SK P07 Vit - Spöland Vännäs IF P07 Grubbevallen
2019-09-15 13:00 Umedalens IF P07 svart - Täfteå IK P07 Umedalens IP Norr
2019-09-22 13:45 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit - Röbäcks IF P07 Blå Sjöfrun
2019-09-29 10:00 Sandviks IK P07 Lag 1 - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit Sandviks IP
Omgång 8
2019-09-21 10:00 IFK Umeå P08 Vit - Mariehem SK (P07) Svart Grönytorna
2019-09-21 14:00 Sandviks IK P07 Lag 1 - Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo vit Storsjö Arena
2019-09-22 Sandåkerns SK P07 Vit - Sävar IK P-07 Grubbevallen
2019-09-22 12:15 Gimonäs Umeå IF P12 TT - Sandviks IK P07 Lag 2 Sjöfrun