Spelprogram - Pojkar Div 4 Södra höst grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dorotea IF Fredrik Edström 0705838892 Grön/Svart/Vit
Ersmarks IK P06 Benny Hedström 0703411348 Röd/Svart/Svart/Svart
Sandviks IK 06 Gul Patrik Palmgren 0763908434 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK P06 Hanna Uvell 0702418667 Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF P06 Magnus Strömberg 0703754635 Gul/Svart/Svart
Tegsödra Umeå IF P-06 Vit Håkan Göransson 090125438 0702481612 Blå/Vit/Blå/Blå
Täfteå IK Henrik Bergdahl 090197899 0703538085 Röd/Vit/röd
Umedalens IF P06 Gul Mats Bäckström 0703691414 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 10:30 195152002 Sandåkerns SK P06 - Spöland Vännäs IF P06 1 - 6 Grubbevallen
2019-08-11 195152004 Tegsödra Umeå IF P-06 Vit - Umedalens IF P06 Gul 0 - 6 Tegstunets IP
2019-08-11 16:30 195152001 Dorotea IF - Täfteå IK 2 - 2 Björnvallen
2019-08-11 19:00 195152003 Ersmarks IK P06 - Sandviks IK 06 Gul 4 - 3 Ersmarks IP
2019-08-18 11:00 195152005 Spöland Vännäs IF P06 - Täfteå IK 6 - 1 Vännäs IP Konstgräs
2019-08-18 12:00 195152006 Umedalens IF P06 Gul - Ersmarks IK P06 5 - 0 Umedalens IP Norr
2019-08-18 14:00 195152008 Tegsödra Umeå IF P-06 Vit - Dorotea IF 5 - 1 Tegstunets IP
2019-08-18 16:20 195152007 Sandviks IK 06 Gul - Sandåkerns SK P06 6 - 1 Sandviks IP
2019-08-24 10:00 195152009 Täfteå IK - Sandviks IK 06 Gul 2 - 8 Täfteborg
2019-08-25 11:30 195152012 Dorotea IF - Spöland Vännäs IF P06 4 - 1 Björnvallen
2019-08-25 17:30 195152010 Sandåkerns SK P06 - Umedalens IF P06 Gul 0 - 2 Grubbevallen
2019-08-25 18:30 195152011 Ersmarks IK P06 - Tegsödra Umeå IF P-06 Vit 3 - 3 Ersmarks IP
2019-08-31 13:00 195152016 Ersmarks IK P06 - Dorotea IF 2 - 1
September
2019-09-01 12:30 195152015 Tegsödra Umeå IF P-06 Vit - Sandåkerns SK P06 6 - 1 Tegstunets IP
2019-09-01 16:00 195152013 Umedalens IF P06 Gul - Täfteå IK 6 - 0 Umedalens IP Söder
2019-09-01 16:20 195152014 Sandviks IK 06 Gul - Spöland Vännäs IF P06 2 - 4 Storsjö Arena
2019-09-07 10:30 195152017 Spöland Vännäs IF P06 - Umedalens IF P06 Gul 3 - 6 Vännäs IP Konstgräs
2019-09-07 12:00 195152020 Dorotea IF - Sandviks IK 06 Gul 1 - 6 Björnvallen
2019-09-07 12:30 195152019 Sandåkerns SK P06 - Ersmarks IK P06 1 - 6 Grubbevallen
2019-09-08 10:30 195152018 Täfteå IK - Tegsödra Umeå IF P-06 Vit 0 - 3
2019-09-14 11:30 195152024 Sandåkerns SK P06 - Dorotea IF 4 - 3 Grubbevallen
2019-09-15 13:30 195152022 Tegsödra Umeå IF P-06 Vit - Spöland Vännäs IF P06 2 - 4 Tegstunets IP
2019-09-15 16:00 195152023 Umedalens IF P06 Gul - Sandviks IK 06 Gul 4 - 4 Umedalens IP Norr
2019-09-21 10:30 195152026 Spöland Vännäs IF P06 - Ersmarks IK P06 6 - 4 Vännäs IP Konstgräs
2019-09-22 10:00 195152027 Täfteå IK - Sandåkerns SK P06 5 - 4
2019-09-22 11:30 195152028 Dorotea IF - Umedalens IF P06 Gul 2 - 4 Björnvallen
2019-09-22 14:20 195152025 Sandviks IK 06 Gul - Tegsödra Umeå IF P-06 Vit 2 - 2 Sandviks IP
2019-09-29 15:00 195152021 Ersmarks IK P06 - Täfteå IK Ersmarks IP