Spelprogram - Pojkar Div 3 Södra höst grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United Karin Ahlman Toyama 0738117799 Svart/Svart/Svart
IFK Umeå P-05 1 Per Fredrik Lundholm 090778956 0706319116 Vit/Blå/Vit
Obbola IK P04/05/06 Anna Gunnarsson Forsgren 0702639809 Grön/Svart/Svart
Sandviks IK P04/05 2 Henrik Johansson 0702476860 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK P05 Röd Claes-Göran Brannelid 0701088361 Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF Lars Appelfeldt 0761170909 Gul/Svart/Svart
TSU/TSK P-05 Peter Lagerqvist 0738243030 Blå/Vit/Blå/Blå
Täfteå IK Sävar P 04/05 Lars Iselid 090197731 0730278302 Röd/Vit/röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-09 18:30 195051006 TSU/TSK P-05 - Täfteå IK Sävar P 04/05 14 - 3 Tegstunets IP
2019-08-10 12:00 195051001 Sandåkerns SK P05 Röd - IFK Umeå P-05 1 3 - 3 Grubbevallen
2019-08-10 16:15 195051004 Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United - TSU/TSK P-05 4 - 6 Ålidhem Arena
2019-08-11 18:15 195051002 Sandviks IK P04/05 2 - Spöland Vännäs IF 2 - 1 Sandviks IP
2019-08-11 18:45 195051003 Täfteå IK Sävar P 04/05 - Obbola IK P04/05/06 1 - 5 Täfteborg
2019-08-16 18:30 195051008 Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United - Sandåkerns SK P05 Röd 13 - 0 Ålidhem Arena
2019-08-18 18:00 195051005 Spöland Vännäs IF - IFK Umeå P-05 1 0 - 6 Vännäs IP Konstgräs
2019-08-18 18:30 195051007 Obbola IK P04/05/06 - Sandviks IK P04/05 2 3 - 2 Brovallen
2019-08-25 17:30 195051011 Täfteå IK Sävar P 04/05 - Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United 1 - 12 Täfteborg
2019-08-25 18:15 195051010 Sandviks IK P04/05 2 - TSU/TSK P-05 3 - 8 Sandviks IP
2019-08-25 19:00 195051009 IFK Umeå P-05 1 - Obbola IK P04/05/06 5 - 1 Vildmannavallen IP
2019-08-27 19:15 195051012 Sandåkerns SK P05 Röd - Spöland Vännäs IF 2 - 2 Campus Arena
2019-08-30 18:30 195051016 Täfteå IK Sävar P 04/05 - Sandåkerns SK P05 Röd 4 - 6 Täfteborg
2019-08-31 12:20 195051013 TSU/TSK P-05 - IFK Umeå P-05 1 3 - 6 Tegstunets IP
September
2019-09-01 17:30 195051014 Obbola IK P04/05/06 - Spöland Vännäs IF 4 - 4 Brovallen
2019-09-07 13:15 195051015 Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United - Sandviks IK P04/05 2 7 - 2 Ålidhem Arena
2019-09-08 12:00 195051020 Sandåkerns SK P05 Röd - Obbola IK P04/05/06 1 - 3 Grubbevallen
2019-09-08 18:00 195051017 Spöland Vännäs IF - TSU/TSK P-05 2 - 5 Vännäs IP Konstgräs
2019-09-08 18:15 195051019 Sandviks IK P04/05 2 - Täfteå IK Sävar P 04/05 3 - 2 Sandviks IP
2019-09-08 19:00 195051018 IFK Umeå P-05 1 - Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United Vildmannavallen IP
2019-09-14 15:15 195051022 Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United - Spöland Vännäs IF 3 - 3 Ålidhem Arena
2019-09-15 18:20 195051023 TSU/TSK P-05 - Obbola IK P04/05/06 10 - 4 Tegstunets IP
2019-09-15 18:45 195051021 Täfteå IK Sävar P 04/05 - IFK Umeå P-05 1 2 - 17 Täfteborg
2019-09-21 12:00 195051028 Sandåkerns SK P05 Röd - TSU/TSK P-05 4 - 0 Grubbevallen
2019-09-22 14:00 195051027 IFK Umeå P-05 1 - Sandviks IK P04/05 2 Vildmannavallen IP
2019-09-22 15:00 195051025 Obbola IK P04/05/06 - Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United 1 - 3 Brovallen
2019-09-22 17:00 195051026 Spöland Vännäs IF - Täfteå IK Sävar P 04/05 9 - 4 Vännäs IP Konstgräs
2019-09-29 16:00 195051024 Sandviks IK P04/05 2 - Sandåkerns SK P05 Röd 4 - 7 Sandviks IP