Spelprogram - Flickor Div 4 Södra höst grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF F13 svart Ulla Jeanette Ljungberg 0705897181 Svart/Svart/Svart
HTF Liselott Högberg 0722159725 Svart
Mariehem SK (F06) Yuri Strekozov 0706808737 Grön/Svart/Grön
Sandåkerns SK F06 Mathias Larsson 0706751359 Röd/Röd/Röd
Sävar IK F06 Veronica Rehn 0722394241 Röd/Röd/Röd
Tegsödra Umeå IF F-06 Vit Johan Wedman 090121822 0702511698 Gul/Blå/Blå/Blå
Umedalens IF F06 Maria Ström 0702210127 Svart/Svart/Svart
Vindelns IF 1 Roland Adelsson 0703172431 Gul/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 11:00 196151001 Vindelns IF 1 - Gimonäs Umeå IF F13 svart 3 - 1 FC Vindeln
2019-08-11 12:20 196151004 Tegsödra Umeå IF F-06 Vit - Sandåkerns SK F06 4 - 1 Tegstunets IP
2019-08-11 13:00 196151003 Umedalens IF F06 - Mariehem SK (F06) 3 - 0 Umedalens IP Norr
2019-08-11 15:00 196151002 Sävar IK F06 - HTF 0 - 7 Sävar IP
2019-08-17 11:00 196151006 Sandåkerns SK F06 - Umedalens IF F06 1 - 4 Grubbevallen
2019-08-17 14:00 196151007 Mariehem SK (F06) - Sävar IK F06 1 - 2 MSK Arena
2019-08-18 17:00 196151005 HTF - Gimonäs Umeå IF F13 svart 1 - 3 Hissjö IP 1
2019-08-18 18:20 196151008 Tegsödra Umeå IF F-06 Vit - Vindelns IF 1 3 - 1 Tegstunets IP
2019-08-22 18:30 196151012 Vindelns IF 1 - HTF 2 - 5 FC Vindeln
2019-08-24 08:00 196151011 Umedalens IF F06 - Tegsödra Umeå IF F-06 Vit 6 - 1 Umedalens IP Söder
2019-08-25 14:00 196151010 Sävar IK F06 - Sandåkerns SK F06 0 - 3 Skogsvallen
2019-08-25 15:15 196151009 Gimonäs Umeå IF F13 svart - Mariehem SK (F06) 9 - 0 Innertavle IP
2019-08-28 18:30 196151014 Mariehem SK (F06) - HTF 3 - 5 Nydala Sportfält
September
2019-09-01 09:00 196151016 Umedalens IF F06 - Vindelns IF 1 2 - 0 Umedalens IP Norr
2019-09-01 14:20 196151015 Tegsödra Umeå IF F-06 Vit - Sävar IK F06 3 - 2 Tegstunets IP
2019-09-01 16:00 196151013 Sandåkerns SK F06 - Gimonäs Umeå IF F13 svart 4 - 2 Grubbevallen
2019-09-03 19:00 196151024 Sävar IK F06 - Vindelns IF 1 6 - 3 Skogsvallen
2019-09-05 18:30 196151020 Vindelns IF 1 - Mariehem SK (F06) 3 - 4 FC Vindeln
2019-09-08 11:45 196151018 Gimonäs Umeå IF F13 svart - Tegsödra Umeå IF F-06 Vit 3 - 3 Ålidhem Arena
2019-09-08 17:00 196151017 HTF - Sandåkerns SK F06 3 - 2 Flurkmark IP
2019-09-10 19:00 196151019 Sävar IK F06 - Umedalens IF F06 5 - 2 Skogsvallen
2019-09-12 18:30 196151028 Vindelns IF 1 - Sandåkerns SK F06 4 - 3 FC Vindeln
2019-09-14 12:20 196151022 Tegsödra Umeå IF F-06 Vit - HTF 3 - 4 Tegstunets IP
2019-09-15 11:30 196151023 Sandåkerns SK F06 - Mariehem SK (F06) 0 - 3 Grubbevallen
2019-09-15 14:30 196151021 Umedalens IF F06 - Gimonäs Umeå IF F13 svart 6 - 0 Umedalens IP Norr
2019-09-17 18:30 196151026 HTF - Umedalens IF F06 1 - 3 Flurkmark IP
2019-09-21 11:00 196151025 Mariehem SK (F06) - Tegsödra Umeå IF F-06 Vit MSK Arena
2019-09-22 13:15 196151027 Gimonäs Umeå IF F13 svart - Sävar IK F06 2 - 1 Ålidhem Arena