Spelprogram - P10 (7mot7) 3 höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Gul Niklas Widmark 0709345870 Svart/Svart/Svart
Adolfsbergs IK Svart Niklas Widmark 0709345870 Svart/Svart/Svart
Fjugesta IF Magnus Jansson 0703497538 Röd, Svart, Svart
Garphyttans IF Sara Helmfridsson 0701516191 Röd/Blå/Röd
GSBK Marie Vallin 07352688559 Röd-vit, vit-röd, vit-röd
IFK Hallsberg FK Röd Michael Hast 0733166591 Blå/Blå/Blå
IFK Kumla Röd Pernilla Lodén Vit/Blå/Vit
IFK Lindesberg Richard Arvidsson 0704939823 Blå/Blå/Blå
Karlslunds IF HFK Vit Mikael Edmundh 0736991320 Röd/Blå/Röd
Lillån FK 2 Magnus Hidström 0704566854 Grön/Grön/Grön
Östra Almby FK Kristin Lundmark 0702459977 Grön/Svart/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-25 10:00 Fjugesta IF - Adolfsbergs IK Gul Bergavallen 7-1
2019-08-25 10:00 Östra Almby FK - Adolfsbergs IK Svart Bergavallen 7-2
2019-08-25 11:20 Adolfsbergs IK Svart - Fjugesta IF Bergavallen 7-1
2019-08-25 11:20 Adolfsbergs IK Gul - Östra Almby FK Bergavallen 7-2
Omgång 2
2019-08-25 10:00 Karlslunds IF HFK Vit - IFK Lindesberg Rosta Gärde 7-5
2019-08-25 10:00 IFK Kumla Röd - IFK Hallsberg FK Röd Rosta Gärde 7-6
2019-08-25 11:20 IFK Hallsberg FK Röd - Karlslunds IF HFK Vit Rosta Gärde 7-5
2019-08-25 11:20 IFK Lindesberg - IFK Kumla Röd Rosta Gärde 7-6
Omgång 3
2019-08-25 10:00 GSBK - Lillån FK 2 Råssvallen 7-1
2019-08-25 11:20 Lillån FK 2 - Garphyttans IF Råssvallen 7-1
2019-08-25 12:40 Garphyttans IF - GSBK Råssvallen 7-1
Omgång 4
2019-08-31 13:00 IFK Kumla Röd - Adolfsbergs IK Gul Kumla IP 7-3
2019-08-31 13:00 Garphyttans IF - Adolfsbergs IK Svart Kumla IP 7-4
2019-08-31 14:20 Adolfsbergs IK Svart - IFK Kumla Röd Kumla IP 7-3
2019-08-31 14:20 Adolfsbergs IK Gul - Garphyttans IF Kumla IP 7-4
Omgång 5
2019-08-31 14:00 Östra Almby FK - IFK Hallsberg FK Röd Östra Almby IP 7-1
2019-08-31 14:00 Lillån FK 2 - Karlslunds IF HFK Vit Östra Almby IP 7-2
2019-08-31 15:20 Karlslunds IF HFK Vit - Östra Almby FK Östra Almby IP 7-1
2019-08-31 15:20 IFK Hallsberg FK Röd - Lillån FK 2 Östra Almby IP 7-2
Omgång 6
2019-08-31 10:00 IFK Lindesberg - Fjugesta IF Fritidsbyn 7-1
2019-08-31 11:20 Fjugesta IF - GSBK Fritidsbyn 7-1
2019-08-31 12:40 GSBK - IFK Lindesberg Fritidsbyn 7-1
Omgång 7
2019-09-15 10:00 Lillån FK 2 - IFK Lindesberg Lillåvallen 7-1
2019-09-15 10:00 Östra Almby FK - IFK Kumla Röd Lillåvallen 7-2
2019-09-15 11:20 IFK Kumla Röd - Lillån FK 2 Lillåvallen 7-1
2019-09-15 11:20 IFK Lindesberg - Östra Almby FK Lillåvallen 7-2
Omgång 8
2019-09-14 14:00 Adolfsbergs IK Gul - IFK Hallsberg FK Röd Lugnets IP 7-3
2019-09-14 14:00 Adolfsbergs IK Svart - GSBK Lugnets IP 7-4
2019-09-14 15:20 GSBK - Adolfsbergs IK Gul Lugnets IP 7-3
2019-09-14 15:20 IFK Hallsberg FK Röd - Adolfsbergs IK Svart Lugnets IP 7-4
Omgång 9
2019-09-14 10:00 Garphyttans IF - Fjugesta IF Kilsbergsvallen 7-1
2019-09-14 11:20 Fjugesta IF - Karlslunds IF HFK Vit Kilsbergsvallen 7-1
2019-09-14 12:40 Karlslunds IF HFK Vit - Garphyttans IF Kilsbergsvallen 7-1
Omgång 10
2019-09-28 10:00 Adolfsbergs IK Svart - IFK Lindesberg Lugnets IP 7-3
2019-09-28 10:00 Adolfsbergs IK Gul - Lillån FK 2 Lugnets IP 7-4
2019-09-28 11:20 Lillån FK 2 - Adolfsbergs IK Svart Lugnets IP 7-3
2019-09-28 11:20 IFK Lindesberg - Adolfsbergs IK Gul Lugnets IP 7-4
Omgång 11
2019-09-29 14:00 IFK Hallsberg FK Röd - Garphyttans IF Transtensvallen 7-1
2019-09-29 14:00 Östra Almby FK - Fjugesta IF Transtensvallen 7-2
2019-09-29 15:20 Fjugesta IF - IFK Hallsberg FK Röd Transtensvallen 7-1
2019-09-29 15:20 Garphyttans IF - Östra Almby FK Transtensvallen 7-2
Omgång 12
2019-09-29 10:00 GSBK - IFK Kumla Röd Råssvallen 7-1
2019-09-29 11:20 IFK Kumla Röd - Karlslunds IF HFK Vit Råssvallen 7-1
2019-09-29 12:40 Karlslunds IF HFK Vit - GSBK Råssvallen 7-1