Spelprogram - Flickor 9v9 Svart Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Forsby FF F05 Tommy Westerlund 022112221 0767824580 blå/svart/Blå
Gideonsbergs IF F06 Thomas Gunillasson 0737810015 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Irsta IF F05/06 Svart Robert Brodén 0703985151 Grön/Grön/Grön
KIF Örebro DFF F 05 Robert Andersson 0706111677 röd, röd, röd
Skiljebo SK F05 Lisa Howell Rudstam 0707741979 Gul/svart/Svart/Svart
Surahammars FK F05 Carlos Andrés Aravena Castaings 0762615597 Svart-vit/Svart/Svart-vit
Tillberga IK Fotboll F05 /Romfartuna GIF Johanna Gustafsson 0762829122 Vit/Grön/Grön
Västerås IK F-05 Lag Gul Benny Köpsén 0707754440 Gul-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-18 11:00 213169004 Surahammars FK F05 - Irsta IF F05/06 Svart 2 - 1 Ekängens IP
2019-08-18 15:00 213169003 Västerås IK F-05 Lag Gul - Skiljebo SK F05 5 - 6 Apalby 3
2019-08-18 17:00 213169002 KIF Örebro DFF F 05 - Tillberga IK Fotboll F05 /Romfartuna GIF 2 - 4 Rosta Gärde A
2019-08-20 18:00 213169008 Irsta IF F05/06 Svart - Västerås IK F-05 Lag Gul 3 - 3 Klinta IP 2
2019-08-21 18:00 213169001 Forsby FF F05 - Gideonsbergs IF F06 1 - 10 Kristinelunds SF 5
2019-08-23 18:00 213169005 Gideonsbergs IF F06 - Surahammars FK F05 3 - 1 Önsta IP C
2019-08-26 18:30 213169007 Tillberga IK Fotboll F05 /Romfartuna GIF - Forsby FF F05 2 - 5 Hubbovallen
2019-08-27 18:00 213169006 Skiljebo SK F05 - KIF Örebro DFF F 05 5 - 8 Hamre 10
2019-08-30 17:00 213169012 Gideonsbergs IF F06 - Irsta IF F05/06 Svart 10 - 1 Önsta IP C
September
2019-09-01 17:00 213169011 KIF Örebro DFF F 05 - Västerås IK F-05 Lag Gul 2 - 2 Rosta Gärde A
2019-09-04 17:30 213169015 Västerås IK F-05 Lag Gul - Forsby FF F05 5 - 3 Apalby 3
2019-09-05 18:00 213169009 Surahammars FK F05 - Tillberga IK Fotboll F05 /Romfartuna GIF 1 - 1 Ekängens IP
2019-09-07 12:00 213169014 Tillberga IK Fotboll F05 /Romfartuna GIF - Gideonsbergs IF F06 Hubbovallen
2019-09-08 16:00 213169016 Irsta IF F05/06 Svart - KIF Örebro DFF F 05 11 - 1 Klinta IP 2
2019-09-12 18:00 213169010 Forsby FF F05 - Skiljebo SK F05 6 - 6 Kristinelunds SF 5
2019-09-13 17:00 213169017 Gideonsbergs IF F06 - Skiljebo SK F05 11 - 1 Önsta IP C
2019-09-14 15:30 213169019 Forsby FF F05 - KIF Örebro DFF F 05 WO (3 - 0) Kristinelunds SF 5
2019-09-15 13:00 213169018 Surahammars FK F05 - Västerås IK F-05 Lag Gul 4 - 2 Ekängens IP
2019-09-17 17:30 213169020 Irsta IF F05/06 Svart - Tillberga IK Fotboll F05 /Romfartuna GIF 4 - 1 Klinta IP 2
2019-09-18 17:30 213169022 Västerås IK F-05 Lag Gul - Gideonsbergs IF F06 2 - 3 Apalby 3
2019-09-19 17:30 213169013 Skiljebo SK F05 - Surahammars FK F05 4 - 4 Hamre 10
2019-09-21 10:30 213169024 Forsby FF F05 - Irsta IF F05/06 Svart 2 - 1 Kristinelunds SF 5
2019-09-22 17:00 213169021 KIF Örebro DFF F 05 - Surahammars FK F05 3 - 5 Rosta Gärde A
2019-09-26 17:15 213169023 Skiljebo SK F05 - Tillberga IK Fotboll F05 /Romfartuna GIF 5 - 3 Hamre 10
2019-09-27 17:15 213169026 Gideonsbergs IF F06 - KIF Örebro DFF F 05 6 - 3 Önsta IP C
2019-09-29 15:00 213169027 Surahammars FK F05 - Forsby FF F05 0 - 3 Ekängens IP
2019-09-29 16:00 213169028 Irsta IF F05/06 Svart - Skiljebo SK F05 1 - 2 Klinta IP 2
2019-09-30 17:30 213169025 Tillberga IK Fotboll F05 /Romfartuna GIF - Västerås IK F-05 Lag Gul 9 - 1 Hubbovallen