Spelprogram - Pojkar 9v9 Blå B Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arboga Södra IF P06 Svart Kimmo Kortene 0708335090 Gul-Svart/Svart/Gul
Gideonsbergs IF P06 Tomas Siggelin 0702919779 Ljusblå/Vit/Ljusblå
IK Franke P06/07 Andreas Rydh 0706658216 Grön/Grön
Irsta IF P06 Svart Jessica Liljendahl 0702503035 0702503035 Grön/Grön/Grön
Köping FF P 06 Röd Jan Ulväng 0767639147 Röd/svart/Svart/Svart
Romfartuna GIF Västerås P06/07 Andreas Lindahl 0705470825 Grön/Svart/Vit
Skiljebo SK P06 Svart Anders Engstrand 0733844856 0733844856 Gul/svart/Svart/Svart
Västerås BK 30 P06 Tobias Elvén 0702460750 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 215173003 Skiljebo SK P06 Svart - IK Franke P06/07 1 - 3 Hamre 11
2019-08-18 12:00 215173002 Romfartuna GIF Västerås P06/07 - Köping FF P 06 Röd 0 - 1 Ängen Hökåsen
2019-08-18 12:00 215173004 Västerås BK 30 P06 - Gideonsbergs IF P06 9 - 2 Ringvallen 1
2019-08-20 18:30 215173006 IK Franke P06/07 - Romfartuna GIF Västerås P06/07 4 - 3 Råby IP 1
2019-08-24 13:00 215173007 Köping FF P 06 Röd - Arboga Södra IF P06 Svart 1 - 6 Kristinelunds SF 5
2019-08-25 14:15 215173005 Irsta IF P06 Svart - Västerås BK 30 P06 5 - 2 Klinta IP 2
2019-08-25 15:00 215173008 Gideonsbergs IF P06 - Skiljebo SK P06 Svart 4 - 2 Önsta IP C
2019-08-30 18:00 215173001 Arboga Södra IF P06 Svart - Irsta IF P06 Svart 1 - 2 Ekbacken B
2019-08-31 11:00 215173009 Västerås BK 30 P06 - Köping FF P 06 Röd 2 - 0 Ringvallen 1
September
2019-09-01 17:00 215173011 Romfartuna GIF Västerås P06/07 - Skiljebo SK P06 Svart 1 - 3 Ängen Hökåsen
2019-09-06 17:00 215173012 Irsta IF P06 Svart - Gideonsbergs IF P06 5 - 4 Klinta IP 2
2019-09-07 10:00 215173015 Skiljebo SK P06 Svart - Arboga Södra IF P06 Svart 8 - 2
2019-09-08 14:30 215173013 IK Franke P06/07 - Västerås BK 30 P06 6 - 1 Råby IP 1
2019-09-08 15:00 215173016 Gideonsbergs IF P06 - Romfartuna GIF Västerås P06/07 3 - 2 Önsta IP C
2019-09-08 15:30 215173014 Köping FF P 06 Röd - Irsta IF P06 Svart 1 - 3 Kristinelunds SF 5
2019-09-14 10:00 215173017 Irsta IF P06 Svart - IK Franke P06/07 5 - 4 Klinta IP 2
2019-09-14 12:00 215173018 Västerås BK 30 P06 - Skiljebo SK P06 Svart 1 - 1 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-09-15 15:00 215173020 Gideonsbergs IF P06 - Köping FF P 06 Röd 2 - 0 Önsta IP C
2019-09-15 16:00 215173019 Arboga Södra IF P06 Svart - Romfartuna GIF Västerås P06/07 0 - 2 Ekbacken B
2019-09-21 11:00 215173023 IK Franke P06/07 - Köping FF P 06 Röd 4 - 0 Råby IP 1
2019-09-22 17:00 215173021 Romfartuna GIF Västerås P06/07 - Västerås BK 30 P06 Ängen Hökåsen
2019-09-22 17:00 215173024 Arboga Södra IF P06 Svart - Gideonsbergs IF P06 1 - 2 Ekbacken B
2019-09-24 17:30 215173022 Skiljebo SK P06 Svart - Irsta IF P06 Svart Hamre 11
2019-09-28 11:00 215173027 Västerås BK 30 P06 - Arboga Södra IF P06 Svart 3 - 4 Ringvallen 1
2019-09-28 13:00 215173025 Köping FF P 06 Röd - Skiljebo SK P06 Svart 2 - 2 Kristinelunds SF 5
2019-09-29 10:00 215173026 Irsta IF P06 Svart - Romfartuna GIF Västerås P06/07 4 - 0 Klinta IP 2
2019-09-29 15:00 215173028 Gideonsbergs IF P06 - IK Franke P06/07 3 - 7 Önsta IP C
Oktober
2019-10-05 10:00 215173010 Arboga Södra IF P06 Svart - IK Franke P06/07 10 - 6 Ekbacken A (konstgräs)