Spelprogram - Flickor 7v7 Svart Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ekeby BK F06-07/Norrby IK Richard Ekberg 0703990280 Blå, Blå, Blå
Forsby FF F07 Urban Nilsson 022113077 0703167221 Blå/Svart/Blå
Gideonsbergs IF F07 Blå Emma Rauch 021330590 0736585323 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Gideonsbergs IF F07 Vit Emma Rauch 021330590 0736585323 Ljusblå/Vit/Ljusblå
IFK Västerås FK F07 Henrik Moselius 0709480403 Vit/Blå/Blå/Vit
Irsta IF F08 Svart Magnus Sturesson 0738094700 Grön/Grön/Grön
Skiljebo SK F07 Niclas Sparreskog Gul/svart/Svart/Svart
Tillberga IK Fotboll F 06-07 Tillberga F06-07 Jonas Lönngren 0735418377 Vit/Grön/Grön
Tortuna SK F07/08 Sara Redén 0704310764 Gul/Svart/Svarta
Västerås BK 30 F07 Daniel Blomberg 0706053646 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
R��d text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-08 18:30 Tortuna SK F07/08 - Ekeby BK F06-07/Norrby IK Tortuna IP
2019-08-11 16:00 Gideonsbergs IF F07 Vit - IFK Västerås FK F07 Önsta A1
2019-08-11 17:30 Gideonsbergs IF F07 Blå - Tillberga IK Fotboll F 06-07 Tillberga F06-07 Önsta A1
2019-08-13 18:30 Irsta IF F08 Svart - Västerås BK 30 F07 Ullviliden 1
2019-08-17 11:00 Forsby FF F07 - Skiljebo SK F07 Kristinelunds SF 6
Omgång 2
2019-08-15 18:00 Ekeby BK F06-07/Norrby IK - Forsby FF F07 Ekliden
2019-08-15 18:30 Tortuna SK F07/08 - Irsta IF F08 Svart Tortuna IP
2019-08-17 10:00 IFK Västerås FK F07 - Gideonsbergs IF F07 Blå Rocklunda 9B
2019-08-18 13:00 Skiljebo SK F07 - Gideonsbergs IF F07 Vit Hamre 6 (7-manna)
2019-08-18 17:00 Västerås BK 30 F07 - Tillberga IK Fotboll F 06-07 Tillberga F06-07 Ringvallen 1
Omgång 3
2019-08-23 18:30 Gideonsbergs IF F07 Blå - Västerås BK 30 F07 Önsta A1
2019-08-25 10:00 Gideonsbergs IF F07 Vit - Ekeby BK F06-07/Norrby IK Önsta A1
2019-08-25 13:45 Forsby FF F07 - Irsta IF F08 Svart Kristinelunds SF 6
2019-08-25 17:00 Tillberga IK Fotboll F 06-07 Tillberga F06-07 - Tortuna SK F07/08 Hubbovallen
2019-08-25 17:30 IFK Västerås FK F07 - Skiljebo SK F07 Rocklunda 9B
Omgång 4
2019-08-30 18:00 Irsta IF F08 Svart - Gideonsbergs IF F07 Vit Ullviliden 1
2019-09-01 13:00 Skiljebo SK F07 - Gideonsbergs IF F07 Blå Hamre 9
2019-09-02 18:00 Ekeby BK F06-07/Norrby IK - IFK Västerås FK F07 Ekliden
2019-09-03 18:30 Forsby FF F07 - Tillberga IK Fotboll F 06-07 Tillberga F06-07 Kristinelunds SF 6
2019-09-10 18:15 Tortuna SK F07/08 - Västerås BK 30 F07 Tortuna IP
Omgång 5
2019-09-07 10:00 Gideonsbergs IF F07 Blå - Tortuna SK F07/08 Önsta A1
2019-09-07 10:00 IFK Västerås FK F07 - Irsta IF F08 Svart Rocklunda 9A
2019-09-07 11:00 Tillberga IK Fotboll F 06-07 Tillberga F06-07 - Gideonsbergs IF F07 Vit Hubbovallen
2019-09-08 13:00 Skiljebo SK F07 - Ekeby BK F06-07/Norrby IK Hamre 9
2019-09-08 15:00 Västerås BK 30 F07 - Forsby FF F07 Ringvallen 1
Omgång 6
2019-09-11 18:00 Ekeby BK F06-07/Norrby IK - Gideonsbergs IF F07 Blå Ekliden
2019-09-14 10:00 Gideonsbergs IF F07 Vit - Västerås BK 30 F07 Önsta A1
2019-09-14 10:30 Irsta IF F08 Svart - Skiljebo SK F07 Ullviliden 2
2019-09-15 13:45 Forsby FF F07 - Tortuna SK F07/08 Kristinelunds SF 6
2019-09-15 17:00 Tillberga IK Fotboll F 06-07 Tillberga F06-07 - IFK Västerås FK F07 Hubbovallen
Omgång 7
2019-09-20 17:30 Västerås BK 30 F07 - IFK Västerås FK F07 Ringvallen 1
2019-09-21 10:00 Gideonsbergs IF F07 Blå - Forsby FF F07 Önsta A1
2019-09-22 13:00 Skiljebo SK F07 - Tillberga IK Fotboll F 06-07 Tillberga F06-07 Hamre 9
2019-09-22 16:00 Tortuna SK F07/08 - Gideonsbergs IF F07 Vit Tortuna IP
2019-09-22 17:00 Ekeby BK F06-07/Norrby IK - Irsta IF F08 Svart Ekliden
Omgång 8
2019-09-28 10:00 Gideonsbergs IF F07 Vit - Forsby FF F07 Önsta A1
2019-09-29 13:00 Västerås BK 30 F07 - Skiljebo SK F07 Ringvallen 1
2019-09-29 14:00 Irsta IF F08 Svart - Gideonsbergs IF F07 Blå Ullviliden 1
2019-09-29 17:00 Tillberga IK Fotboll F 06-07 Tillberga F06-07 - Ekeby BK F06-07/Norrby IK Hubbovallen
2019-09-29 17:00 IFK Västerås FK F07 - Tortuna SK F07/08 Rocklunda 9B