Spelprogram - Pojkar Div 8 Södra S-drag A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersboda SK P10 Susanne Lundberg 0738013528 röd/svart/röd
Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart Pia Brinkfeldt 0735624375 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit Pia Brinkfeldt 0735624375 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru Pontus Quick +705091466 Svart/Svart/Svart
HTF P-10 Linda Grenvall 0703160990 svart/svart/svart
Mariehem SK (P10) Vit 1 Per Nordlinder 0702933979 Grön/Svart/Grön
Mariehem SK (P10) Vit 2 Per Nordlinder 0702933979 Grön/Svart/Grön
Robertsfors IK P-10 Sofia Lindberg 0702304361 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Röbäcks IF P10 Teres Nilsson 0706666698 Röd/Blå/Blå/Röd
Sävar IK P10 1 Anna Degerman 0737081127 Röd/Röd/Röd
Sävar IK P10 2 Anna Degerman 0737081127 Röd/Röd/Röd
Sörfors IF P10 André Lundström 0706716661 0706716661 Blå/Blå/blå
Tegsödra Umeå IF P10 Vit Jonas Lindberg Blå/Vit/Blå/Blå
Täfteå IK P10 Lag 1 Henrik Eklund 0707552500 Röd/Vit/röd
Täfteå IK P10 Lag 2 Henrik Eklund 0707552500 Röd/Vit/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-19 Ersboda SK P10 - Mariehem SK (P10) Vit 2 Röbäcks IP
2019-05-19 Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru - Ersboda SK P10 Röbäcks IP
2019-05-19 Täfteå IK P10 Lag 1 - Sävar IK P10 1 Skogsvallen
2019-05-19 Täfteå IK P10 Lag 2 - Sävar IK P10 2 Skogsvallen
2019-05-19 Tegsödra Umeå IF P10 Vit - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit Älvdungen IP
2019-05-19 09:15 Sörfors IF P10 - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart Älvdungen IP
2019-05-19 10:15 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit - Sörfors IF P10 Älvdungen IP
2019-05-19 10:15 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart - HTF P-10 Älvdungen IP
2019-05-19 11:15 HTF P-10 - Tegsödra Umeå IF P10 Vit Älvdungen IP
2019-05-19 11:30 Robertsfors IK P-10 - Täfteå IK P10 Lag 1 Bergvallen
2019-05-19 11:30 Sävar IK P10 1 - Täfteå IK P10 Lag 2 Skogsvallen
2019-05-19 14:00 Röbäcks IF P10 - Mariehem SK (P10) Vit 1 Röbäcks Naturgräs
2019-05-19 14:00 Sävar IK P10 2 - Robertsfors IK P-10 Skogsvallen
2019-05-19 15:00 Mariehem SK (P10) Vit 2 - Röbäcks IF P10 Röbäcks IP
2019-05-19 16:00 Mariehem SK (P10) Vit 1 - Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru Röbäcks IP
Omgång 2
2019-05-25 13:15 Sävar IK P10 1 - Mariehem SK (P10) Vit 2 MSK Arena
2019-05-25 13:15 Mariehem SK (P10) Vit 1 - Sörfors IF P10 MSK Arena
2019-05-25 14:15 Mariehem SK (P10) Vit 2 - Sävar IK P10 2 MSK Arena
2019-05-25 14:15 Sörfors IF P10 - Sävar IK P10 1 MSK Arena
2019-05-25 15:15 Sävar IK P10 2 - Mariehem SK (P10) Vit 1 MSK Arena
2019-06-01 10:00 HTF P-10 - Täfteå IK P10 Lag 1 Hissjö IP
2019-06-01 12:00 Röbäcks IF P10 - HTF P-10 Klacken IP
2019-06-02 Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit Sjöfrun
2019-06-02 Ersboda SK P10 - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart Sjöfrun
2019-06-02 Tegsödra Umeå IF P10 Vit - Täfteå IK P10 Lag 2 Klacken IP
2019-06-02 11:00 Täfteå IK P10 Lag 1 - Tegsödra Umeå IF P10 Vit Klacken IP
2019-06-02 11:00 Täfteå IK P10 Lag 2 - Röbäcks IF P10 Klacken IP
2019-06-02 12:15 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart - Robertsfors IK P-10 Sjöfrun
2019-06-02 13:15 Robertsfors IK P-10 - Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru Sjöfrun
2019-06-02 14:15 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit - Ersboda SK P10 Sjöfrun
Omgång 3
2019-06-15 Tegsödra Umeå IF P10 Vit - Robertsfors IK P-10 Klintvallen
2019-06-15 12:30 Robertsfors IK P-10 - Mariehem SK (P10) Vit 2 Klintvallen
2019-06-15 12:30 HTF P-10 - Mariehem SK (P10) Vit 1 Klintvallen
2019-06-15 13:30 Mariehem SK (P10) Vit 2 - HTF P-10 Klintvallen
2019-06-15 13:30 Mariehem SK (P10) Vit 1 - Tegsödra Umeå IF P10 Vit Klintvallen
2019-06-16 Röbäcks IF P10 - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit Skogsvallen
2019-06-16 Ersboda SK P10 - Täfteå IK P10 Lag 2 Ersängsvallen
2019-06-16 Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru - Täfteå IK P10 Lag 1 Ersängsvallen
2019-06-16 Sörfors IF P10 - Ersboda SK P10 Ersängsvallen
2019-06-16 12:00 Täfteå IK P10 Lag 1 - Sörfors IF P10 Ersängsvallen
2019-06-16 13:00 Täfteå IK P10 Lag 2 - Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru Ersängsvallen
2019-06-16 15:30 Sävar IK P10 1 - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart Skogsvallen
2019-06-16 16:30 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit - Sävar IK P10 1 Skogsvallen
2019-06-16 16:30 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart - Sävar IK P10 2 Skogsvallen
2019-06-16 17:30 Sävar IK P10 2 - Röbäcks IF P10 Skogsvallen
Omgång 4
2019-06-30 Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru - Mariehem SK (P10) Vit 1 Sjöfrun
2019-06-30 Ersboda SK P10 - Röbäcks IF P10 Sjöfrun
2019-06-30 Mariehem SK (P10) Vit 2 - Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru Sjöfrun
2019-06-30 Mariehem SK (P10) Vit 1 - Ersboda SK P10 Sjöfrun
2019-06-30 Röbäcks IF P10 - Mariehem SK (P10) Vit 2 Sjöfrun
2019-06-30 Täfteå IK P10 Lag 2 - Sävar IK P10 2 Täfteborg
2019-06-30 Täfteå IK P10 Lag 1 - Robertsfors IK P-10 Täfteborg
2019-06-30 Tegsödra Umeå IF P10 Vit - Sörfors IF P10 Tegs IP
2019-06-30 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit - HTF P-10 Tegs IP
2019-06-30 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart - Tegsödra Umeå IF P10 Vit Tegs IP
2019-06-30 Sörfors IF P10 - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit Tegs IP
2019-06-30 HTF P-10 - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart Tegs IP
2019-06-30 10:00 Robertsfors IK P-10 - Sävar IK P10 1 Lilla Wembley
2019-06-30 11:00 Sävar IK P10 2 - Täfteå IK P10 Lag 1 Täfteborg
2019-06-30 11:00 Sävar IK P10 1 - Täfteå IK P10 Lag 2 Täfteborg