Spelprogram - P10 (7mot7) 3 vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Svart Niklas Widmark 0709345870 Svart/Svart/Svart
Ervalla/Axberg Henrik Appelgren 0706314317 Blå/Blå/Blå
Fellingsbro GOIF Andreas Wettersand 0706358448 Svart/Vit/Svart/Vit/Svart
Fjugesta IF Magnus Jansson 0703497538 Röd, Svart, Svart
Garphyttans IF Sara Helmfridsson 0701516191 Röd/Blå/Röd
IFK Askersund Andréas Hagerud 0706242282 Vit/blå/blå
IFK Hallsberg FK Röd Michael Hast 0733166591 Blå/Blå/Blå
IFK Kumla Röd Pernilla Lodén Vit/Blå/Vit
IK Sturehov Vit Fredrik Krusell 0704197785 Röd/Blå/Röd
Karlslunds IF HFK Vit Mikael Edmundh 0736991320 Röd/Blå/Röd
Lillån FK 2 Magnus Hidström 0704566854 Grön/Grön/Grön
Nora BK 1 Ulf Lindahl 0705595894 Röd/Röd/Röd
Nora BK 2 Andreas Botström 0725058808 Röd/Röd/Röd
Pålsboda GOIF Morgan Karlsson 0708406676 Röd/svart/röd
Östra Almby FK Kristin Lundmark 0702459977 Grön/Svart/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-04 10:00 Lillån FK 2 - Nora BK 2 Lillåvallen 7-1
2019-05-04 10:00 Fjugesta IF - Nora BK 1 Lillåvallen 7-2
2019-05-04 11:20 Nora BK 2 - Fjugesta IF Lillåvallen 7-1
2019-05-04 11:20 Nora BK 1 - Ervalla/Axberg Lillåvallen 7-2
2019-05-04 12:40 Ervalla/Axberg - Lillån FK 2 Lillåvallen 7-1
Omgång 2
2019-05-05 10:00 Karlslunds IF HFK Vit - Adolfsbergs IK Svart Rosta Gärde 7-5
2019-05-05 10:00 IFK Kumla Röd - Garphyttans IF Rosta Gärde 7-6
2019-05-05 11:20 Adolfsbergs IK Svart - IFK Kumla Röd Rosta Gärde 7-5
2019-05-05 11:20 Garphyttans IF - Fellingsbro GOIF Rosta Gärde 7-6
2019-05-05 12:40 Fellingsbro GOIF - Karlslunds IF HFK Vit Rosta Gärde 7-5
Omgång 3
2019-05-05 10:00 Pålsboda GOIF - IK Sturehov Vit Pålsboda IP 7-1
2019-05-05 10:00 IFK Hallsberg FK Röd - IFK Askersund Pålsboda IP 7-2
2019-05-05 11:20 IK Sturehov Vit - IFK Hallsberg FK Röd Pålsboda IP 7-1
2019-05-05 11:20 IFK Askersund - Östra Almby FK Pålsboda IP 7-2
2019-05-05 12:40 Östra Almby FK - Pålsboda GOIF Pålsboda IP 7-1
Omgång 4
2019-05-12 10:00 Östra Almby FK - IFK Kumla Röd Östra Almby IP 7-1
2019-05-12 10:00 Nora BK 2 - Karlslunds IF HFK Vit Östra Almby IP 7-2
2019-05-12 11:20 IFK Kumla Röd - Nora BK 2 Östra Almby IP 7-1
2019-05-12 11:20 Karlslunds IF HFK Vit - Nora BK 1 Östra Almby IP 7-2
2019-05-12 12:40 Nora BK 1 - Östra Almby FK Östra Almby IP 7-1
Omgång 5
2019-05-19 14:00 IFK Hallsberg FK Röd - Fjugesta IF Transtensvallen 7-1
2019-05-19 14:00 Ervalla/Axberg - Pålsboda GOIF Transtensvallen 7-2
2019-05-19 15:20 Fjugesta IF - Ervalla/Axberg Transtensvallen 7-1
2019-05-19 15:20 Pålsboda GOIF - IFK Hallsberg FK Röd Transtensvallen 7-2
Omgång 6
2019-05-18 10:00 Garphyttans IF - IK Sturehov Vit Kilsbergsvallen 7-1
2019-05-18 10:00 Lillån FK 2 - Adolfsbergs IK Svart Kilsbergsvallen 7-2
2019-05-18 11:20 IK Sturehov Vit - Lillån FK 2 Kilsbergsvallen 7-1
2019-05-18 11:20 Adolfsbergs IK Svart - IFK Askersund Kilsbergsvallen 7-2
2019-05-18 12:40 IFK Askersund - Garphyttans IF Kilsbergsvallen 7-1
Omgång 7
2019-05-25 10:00 Nora BK 1 - Garphyttans IF Nitrovallen 7-1
2019-05-25 10:00 Nora BK 2 - Pålsboda GOIF Nitrovallen 7-2
2019-05-25 11:20 Pålsboda GOIF - Nora BK 1 Nitrovallen 7-1
2019-05-25 11:20 Garphyttans IF - Nora BK 2 Nitrovallen 7-2
Omgång 8
2019-05-26 14:00 IK Sturehov Vit - Adolfsbergs IK Svart Sörbyvallen Örebro 7-3
2019-05-26 14:00 Östra Almby FK - Karlslunds IF HFK Vit Sörbyvallen Örebro 7-4
2019-05-26 15:20 Karlslunds IF HFK Vit - IK Sturehov Vit Sörbyvallen Örebro 7-3
2019-05-26 15:20 Adolfsbergs IK Svart - Östra Almby FK Sörbyvallen Örebro 7-4
Omgång 9
2019-05-25 10:00 IFK Kumla Röd - Fjugesta IF Kumla IP 7-3
2019-05-25 10:00 IFK Askersund - Ervalla/Axberg Kumla IP 7-4
2019-05-25 11:20 Ervalla/Axberg - IFK Kumla Röd Kumla IP 7-3
2019-05-25 11:20 Fjugesta IF - IFK Askersund Kumla IP 7-4
Omgång 10
2019-05-26 10:00 Fellingsbro GOIF - IFK Hallsberg FK Röd Idrottsparken Fellingsbro 7-1
2019-05-26 11:20 IFK Hallsberg FK Röd - Lillån FK 2 Idrottsparken Fellingsbro 7-1
2019-05-26 12:40 Lillån FK 2 - Fellingsbro GOIF Idrottsparken Fellingsbro 7-1
Omgång 11
2019-06-06 14:00 Adolfsbergs IK Svart - Nora BK 1 Lugnets IP 7-3
2019-06-06 14:00 Fellingsbro GOIF - Nora BK 2 Lugnets IP 7-4
2019-06-06 15:20 Nora BK 2 - Adolfsbergs IK Svart Lugnets IP 7-3
2019-06-06 15:20 Nora BK 1 - Fellingsbro GOIF Lugnets IP 7-4
Omgång 12
2019-06-09 10:00 Fjugesta IF - Garphyttans IF Bergavallen 7-1
2019-06-09 10:00 Östra Almby FK - Lillån FK 2 Bergavallen 7-2
2019-06-09 11:20 Lillån FK 2 - Fjugesta IF Bergavallen 7-1
2019-06-09 11:20 Garphyttans IF - Östra Almby FK Bergavallen 7-2
Omgång 13
2019-06-09 10:00 Ervalla/Axberg - IK Sturehov Vit Dyltavallen 7-1
2019-06-09 10:00 IFK Kumla Röd - IFK Hallsberg FK Röd Dyltavallen 7-2
2019-06-09 11:20 IFK Hallsberg FK Röd - Ervalla/Axberg Lyckevallen 7-1
2019-06-09 11:20 IK Sturehov Vit - IFK Kumla Röd Lyckevallen 7-2
Omgång 14
2019-06-09 10:00 IFK Askersund - Karlslunds IF HFK Vit Solberga IP 7-1
2019-06-09 11:20 Karlslunds IF HFK Vit - Pålsboda GOIF Solberga IP 7-1
2019-06-09 12:40 Pålsboda GOIF - IFK Askersund Solberga IP 7-1
Omgång 15
(Inst.) Ervalla/Axberg - Fellingsbro GOIF
(Inst.) Fellingsbro GOIF - Fjugesta IF
(Inst.) Fellingsbro GOIF - Pålsboda GOIF