Spelprogram - Flickor Div 3 Södra grp 1

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 12:30 196000036 Spöland Vännäs IF F Ungdom - Tegsödra Umeå IF F-05 Vit 0 - 3 Vännäs IP Konstgräs
2019-05-12 12:50 196000002 IFK Umeå F-05 - Tegsödra Umeå IF F-05 Vit 4 - 1 Vildmannavallen IP
2019-05-12 16:30 196000003 Sävar IK F05 - Umedalens IF F05 8 - 0 Skogsvallen
2019-05-12 18:00 196000004 Tegsödra Umeå IF F05 Blå - Gimonäs Umeå IF F14 Diamanterna 3 - 1 Tegstunets IP
2019-05-19 11:00 196000008 Spöland Vännäs IF F Ungdom - Tegsödra Umeå IF F05 Blå 1 - 12 Vännäs IP Konstgräs
2019-05-19 14:00 196000007 Umedalens IF F05 - IFK Umeå F-05 3 - 4 Umedalens IP
2019-05-19 18:15 196000006 Gimonäs Umeå IF F14 Diamanterna - Sävar IK F05 7 - 2 Campus Arena
2019-05-26 14:30 196000012 Sävar IK F05 - Spöland Vännäs IF F Ungdom 4 - 0 Skogsvallen
2019-05-26 15:20 196000011 IFK Umeå F-05 - Gimonäs Umeå IF F14 Diamanterna 4 - 5 Vildmannavallen IP
2019-05-26 19:30 196000010 Tegsödra Umeå IF F-05 Vit - Umedalens IF F05 6 - 1 Tegstunets IP
2019-05-30 15:30 196000034 Sävar IK F05 - Gimonäs Umeå IF F14 Diamanterna 2 - 3 Skogsvallen
Juni
2019-06-01 10:00 196000015 Tegsödra Umeå IF F05 Blå - Sävar IK F05 5 - 2 Tegstunets IP
2019-06-01 11:30 196000024 Spöland Vännäs IF F Ungdom - Umedalens IF F05 0 - 5 Vännäs IP Konstgräs
2019-06-02 10:30 196000016 Spöland Vännäs IF F Ungdom - IFK Umeå F-05 0 - 2 Vännäs IP Konstgräs
2019-06-02 15:45 196000014 Gimonäs Umeå IF F14 Diamanterna - Tegsödra Umeå IF F-05 Vit 1 - 1 Ålidhem Arena
2019-06-06 16:00 196000035 IFK Umeå F-05 - Spöland Vännäs IF F Ungdom 7 - 3 Vildmannavallen IP
2019-06-09 10:00 196000019 Tegsödra Umeå IF F-05 Vit - Spöland Vännäs IF F Ungdom 6 - 0 Tegstunets IP
2019-06-09 13:30 196000018 Umedalens IF F05 - Gimonäs Umeå IF F14 Diamanterna 3 - 3 Umedalens IP
2019-06-09 17:50 196000020 IFK Umeå F-05 - Tegsödra Umeå IF F05 Blå 2 - 3 Vildmannavallen IP
2019-06-16 15:00 196000022 Sävar IK F05 - IFK Umeå F-05 3 - 4 Skogsvallen
2019-06-16 19:00 196000023 Tegsödra Umeå IF F05 Blå - Tegsödra Umeå IF F-05 Vit 6 - 4 Umeå Energi Arena SOL
2019-06-18 18:30 196000031 Umedalens IF F05 - Sävar IK F05 3 - 8 Sävar IP
2019-06-19 19:00 196000032 Gimonäs Umeå IF F14 Diamanterna - Tegsödra Umeå IF F05 Blå 4 - 1 Innertavle IP
2019-06-23 14:30 196000028 Umedalens IF F05 - Tegsödra Umeå IF F05 Blå 1 - 4
2019-06-23 18:30 196000025 Tegsödra Umeå IF F-05 Vit - Sävar IK F05 3 - 2 Nolia 1
2019-06-23 18:30 196000027 Gimonäs Umeå IF F14 Diamanterna - Spöland Vännäs IF F Ungdom 10 - 0 Innertavle IP
2019-06-25 17:00 196000033 Tegsödra Umeå IF F05 Blå - Umedalens IF F05 4 - 0 Nolia 2
2019-06-26 19:30 196000030 Tegsödra Umeå IF F-05 Vit - IFK Umeå F-05 1 - 2 Nolia 1